Bardzo dziejące się miasto Mumbai jest rzeczywiście ruchliwym miejscem. Jest znany z szybkich, gorączkowych i napiętych harmonogramów. Jednak to nie tylko zgiełk, z którego słynie Bombaj. Jest również znany ze swoich centrów handlowych, centrów handlowych, ludzi i jedzenia, a przede wszystkim plaż. Tak, Bombaj ma jedne z najpiękniejszych plaż. Położone w Maharashtra, to miejsce jest piękne. Tutaj wymieniliśmy niektóre ze wspaniałych plaż Bombaju, aby następnym razem wyjść z przyjaciółmi na weekendowy wypad; będziesz wiedział dokładnie, na którą plażę się wybrać?.

9 słynnych plaż w pobliżu Bombaju:

Oto 9 pięknych plaż w pobliżu Bombaju.

1. Plaża Juhu:

plaże-w-mumbaju_juhu-plaża

Plaża Juhu to jedna z najwspanialszych i najpiękniejszych plaż, jakie kiedykolwiek znajdziesz w Bombaju. To miejsce ma świetne jedzenie; świetne stragany i jest najlepszym miejscem do spędzania czasu z przyjaciółmi. Warto tu oglądać zachody słońca, a brązowe piaski, chłodne wody i kojąca pogoda dodają uroku tej plaży.

2. Plaża Chowpatty:

plaża chowpatty

Plaża Chowpatty to cud. Ta położona w samym sercu miasta plaża słynie z widoków i pysznego jedzenia. Większość osób, które odwiedziły tę plażę, zawsze mówiła o niej świetne rzeczy, a to miejsce z pewnością poprawi nastrój po tygodniu wyczerpującej i żmudnej pracy.

3. Plaża Versova:

Wersowa plaża

Plaża Versova jest bardzo fascynująca i piękna. Wydaje się, że ludzie absolutnie kochają to miejsce. Znajduje się w pobliżu wsi Versova i słynie z targów rybnych, które odbywają się codziennie na aukcjach. Jest popularna, rozpoznawalna i jedna z najlepszych plaż w Bombaju.

4. Plaża na wyspie Madh:

plaże-w-mumbaju_madh-island-plaża