Sposoby walki z jazdą podczas wykroczenia w stanie nietrzeźwości

Funkcjonariusz ruchu drogowego może wyszczególnić i aresztować cię tylko wtedy, gdy ma prawdopodobną przyczynę prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwym. Jeśli nie ma prawdopodobnej przyczyny, a zostałeś aresztowany lub zatrzymany, sprawa może zostać odrzucona.

Na przykład, jeśli zostałeś zatrzymany przez funkcjonariusza podczas jazdy około 2 nad ranem, ale nie popełniłeś żadnego naruszenia, możesz powiedzieć, że funkcjonariusz ds. ruchu drogowego zatrzymał Cię za bycie na drodze w czasie, gdy bary zwykle są zamknięte. Żadne zebrane w tym czasie dowody nie mogą być użyte przeciwko tobie.

Podobnie jest wiele innych sposobów walki z mandatem z udziałem DWI. Ale powinieneś wiedzieć, że DWI różni się trochę od walka z mandatami drogowymi.

Sposoby walki z jazdą podczas wykroczenia w stanie nietrzeźwości

Wadliwe testy oddechu:

Testy oddechowe DWI stosowane przez funkcjonariuszy mają wiele wad. Testy wykonane przez te urządzenia mogą mieć następujące problemy:.

  • Policja mogła go niewłaściwie wykorzystać
  • Możesz mieć stan fizjologiczny, taki jak choroba refluksowa przełyku
  • Sam instrument mógł ulec awarii

Test oddechowy DWI jest bez wątpienia jednym z najczęstszych i najpopularniejszych sposobów pomiaru BAC oskarżonych, ale nie zawsze jest najlepszy i dokładny, ponieważ urządzenia te nie mogą zmierzyć rzeczywistej ilości alkoholu we krwi. Mierzy tylko ilość alkoholu, która jest obecnie obecna w twoim oddechu, a następnie konwertuje go, aby powiedzieć, ile „może” być w twojej krwi.

W rezultacie badanie oddechu jest niedokładne i można je łatwo obronić.

Dieta może mieć wpływ na testy:

Jeśli stosujesz specjalistyczną dietę, szczególnie taką, która ogranicza węglowodany i promuje dietę wyłącznie białkową, może to oszukać test oddechowy DWI i skutkować fałszywie wysokim stężeniem alkoholu we krwi.

Badanie krwi nie zawsze jest również dokładne:

Powiedzmy, że w końcu oddajesz swoją krew do testów DUI/DWI. Nawet ta metoda nie jest dokładna z powodu fermentacji krwi, zanieczyszczenia krwi i niewłaściwego przechowywania próbki krwi.

Możesz wykorzystać te czynniki, aby walczyć z mandatem i łatwo powiedzieć, że uzyskane testy nie są dokładne. W zależności od okoliczności, twój obrońca może z łatwością wykluczyć badania krwi z dowodów.

Nigdy nie jechałeś:

Policja musi udowodnić, że jedziesz, oprócz tego, że jedziesz pod wpływem. Na przykład, jeśli miałeś wypadek, w którym nikt nie widział, że prowadzisz samochód, a policja znalazła Cię po zaparkowaniu samochodu, niemożliwe będzie udowodnienie, że to Ty prowadziłeś samochód.

Kontakt z adwokatem obrony:

Kiedy sprawy wymykają się spod kontroli i nie wiesz, co dalej robić, skontaktuj się z nami Obrońca w sprawach karnych hrabstwa Collin. Adwokaci obrony karnej posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z alkoholem.

Niezależnie od tego, czy brałeś udział w wypadku, czy po prostu zatrzymałeś się przez policję za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym, możesz znaleźć niezawodnego prawnika, który Ci pomoże.