Poduszki oparciowe to najlepszy sposób na zniwelowanie bólu pleców, karku oraz pomoc w podparciu ciała, utrzymaniu idealnej postawy. Poduszki oparciowe są również pomocnym dodatkiem do dekoracji i sprawią, że Twój pokój będzie przyciągał wzrok. Lekarze zalecają różne poduszki oparciowe dla osób, które oszczędzą im stresu związanego z nietypowymi pozycjami.

Najnowsze wzory poduszek oparcia w Indiach:

Oto 9 prostych i nowoczesnych wzorów poduszek oparciowych z obrazami. Przyjrzyjmy się im.

1. Wsparcie pleców z serii profesjonalnej kwiatów:

Podparcie pleców z serii Flowers Professional

Jedna z najlepszych poduszek podpierających plecy na rynku do krzesła biurowego, ta poduszka zapewnia atrakcyjny i niepowtarzalny design, aby wspierać plecy w dobrym stylu. Spleciony z pianką pomaga w utrzymaniu naturalnego kształtu kręgosłupa i zwiększa zawartość oka.

2. Wypełnione pianką poduszki do czytania:

Poduszki do czytania wypełnione pianką

Jedna z najlepszych pluszowych poduszek oparciowych z ramionami, wypełniona pianką poduszka do czytania została zaprojektowana z myślą o najwyższym komforcie podczas czytania i odpoczynku. Występuje tylko w ciemnoszarym kolorze, ale ma 3 lata gwarancji. Jest to łatwe do prania detergentem i idealne do przenoszenia na siłownię i z niej.

3. Kolorowe puszyste poduszki oparcia Eon Shine:

Kolorowe Puszyste Poduszki Eon Shine

Te poduszki oparciowe do łóżka to duża puszysta poduszka z wytryskiem, która jest również bardzo trwała i magicznie nie rozpłaszczy się przez co najmniej 3 lata! Ma sztruksową tkaninę typu shell i niewidoczny zamek błyskawiczny. Nie tylko zachowa twoją postawę i wygodę, ale także sprawi, że twoje łóżko będzie wyglądało po królewsku.

4. Poduszka oparcia Tempur-Pedic Symphony:

Poduszka Tempur-Pedic Symphony

Ta biała poduszka oparciowa jest wykonana z odpowiednio 80% i 20% poliestru i propylenu i pozostaje pokryta w pełni miękką, oddychającą i nadającą się do prania, wysokiej jakości dzianiną poliestrową. Ta poduszka na Twoim łóżku zapewnia egzotyczną atmosferę zapewniając Ci komfort.

5. Poduszki do spania Shagalicious:

Poduszki na łóżko Shagalicious

Sama nazwa mówi, jak wyglądałaby reszta. Ta poduszka do leżenia z wysokim oparciem zapewni Ci wygodę w każdym innym miejscu niż Twoje łóżko. Jest dość łatwy w transporcie ze względu na obecność mocnego uchwytu na górze. Łatwy w czyszczeniu i ma zaskakująco liczne rezultaty, które pokochasz.

6. Poduszka do czytania Ultra Comfort:

Poduszka do czytania Ultra Comfort

Naprawdę ultrawygodna poduszka zaprojektowana w technologii rozdrobnionej pianki, która zapewnia odpowiedni przepływ powietrza, stopniowo zwiększając miękkość tej poduszki do czytania. Maksymalna elastyczność, doskonały kształt i przewiewność, zapewnia solidne utrzymanie postawy, a lekkość sprzyja łatwemu transportowi.

7. Poduszka na oparcie dla dzieci Cute Dog:

Poduszka dla dzieci Cute Dog

Specjalnie zaprojektowana dla dzieci, śliczna poduszka dla psa służy jako najsłodsza poduszka oparciowa dla dzieci. Wykonana ze sztruksu i bawełny PP jest użyteczną poduszką utrzymującą postawę podczas wszelkich dziecięcych czynności. Występuje w różnych strukturach i kolorach!

8. Poduszka Brent Wood Blue Brushed Twill:

Poduszka Brent drewno niebieska szczotkowana skośna

Jedna z najlepszych w swoim rodzaju poduszki pod plecy z ramionami. Poduszki te mogą być używane zarówno w łóżku, jak i w innych miejscach. Poduszka występuje w atrakcyjnych kolorach; jest przytulny i ujędrnia plecy, zwłaszcza w odcinku lędźwiowym.

9. Poduszka oparcia Avana:

Poduszka na łóżko Avana

To najlepsza poduszka oparciowa do łóżka. Koturny i miękka poduszka są idealne, aby zapewnić ci nieprzerwaną noc. Posiada oddychającą i antybakteryjną osłonę Bamboo, którą można prać w pralce. Wypełniony miękką, komfortową pianką, zapewnia pełne ułożenie kręgosłupa i pleców podczas snu.

Poduszki oparciowe to najlepszy wybór, aby żyć zdrowo i stylowo. Podkreśla piękno wnętrza i jest dostępny w przystępnych cenach, z których można mądrze wybierać. Poduszki tworzą wyjątkowe miejsce piękności i współtworzą aranżacje wnętrz, ale w wyjątkowy i malowniczy sposób. Asortyment i różnorodność poduszek stale się powiększa.