Wygodna poduszka jest dla nas niezbędna do snu. Jeśli twoja pozycja do spania nie jest właściwa, możesz odczuwać ból szyi i inne problemy. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać odpowiednią poduszkę do spania. Dostępnych jest wiele rodzajów poduszek. Wybór dobrych poduszek puchowych, które dobrze podtrzymują szyję, abyś mógł spać spokojnie.

Najlepsze projekty poduszek puchowych w Indiach:

Oto 9 prostych i nowoczesnych wzorów poduszek puchowych z obrazkami. Przyjrzyjmy się im.

1. Hotelowy dotyk puchowych poduszek:

Hotelowy dotyk puchowych poduszek

To jedna z najlepszych poduszek puchowych, jakie możesz wybrać. Jest to typ preferowany przez hotele, które zapewniają solidne wsparcie podczas snu. Ta poduszka jest wykonana z niezwykle czystych elementów puchu, które zapewniają komfortowy sen. Poduszka też jest trwała.

2. Luksusowe poduszki z puchu kaczego:

Luksusowe poduszki z puchu kaczego

To najlepsza poduszka z kaczego puchu dla śpiących na boku. Zewnętrzna komora z 60% kaczego puchu jest śliska, a wewnętrzne pióro zapewnia solidne wsparcie. Wykonany jest z dobrej jakości materiału bawełnianego i jest materiałem całkowicie hipoalergicznym. Więc nie musisz się martwić o żadne problemy alergiczne podczas korzystania z tej poduszki.

3. Poduszki z białego gęsiego pióra:

Białe poduszki z gęsiego pióra

Jest to doskonała poduszka puchowa, której możesz użyć do dobrego snu w nocy. Wykonana jest z dobrej jakości materiału bawełnianego, a wypełnienie to 95% gęsiego pierza i 5% białego gęsiego puchu. Jest leczony antybakteryjnie i nie ma problemu z jakąkolwiek alergią. To puchowe pióro zapewnia głęboki i wygodny sen i może wspierać punkty nacisku ciała.

4. Puchowe poduszki alternatywne:

Alternatywne poduszki puchowe

Jest to bardzo dobry rodzaj alternatywnej poduszki puchowej, którą możesz dostać do swojego domu. Ta poduszka zapewnia równe podparcie szyi i ramion. Wypróbuj tę poduszkę, aby dobrze spać w nocy. Materiał jest również wolny od alergii. One też będą trwać długo.

5. Poduszki puchowe:

Poduszki puchowe

Te puchowe poduszki senne są jednym z najlepiej sprzedających się rodzajów. Jest bardzo miękki i bardzo dobrze podtrzymuje szyję. Poziom wsparcia różni się w zależności od jego składników. To dobry wybór dla podkładów bocznych. Rozgość się, wybierając dobre poduszki puchowe ze snu.

6. Poduszki puchowe:

Poduszki puchowe

Wypróbuj te puchowe poduszki, aby uzyskać dobre podparcie szyi i ramion. Ta poduszka jest wykonana z dobrego materiału bawełnianego ze wsparciem gęstości. Wypełnienie jest bardzo miękkie przy gęsiej pogodzie. Najlepszą wiadomością jest to, że można je wyprać w pralce i wysuszyć. Jest to odpowiednie dla podkładów we wszystkich pozycjach.

7. Poduszki z gęsiego puchu:

To najlepsza poduszka z gęsiego puchu, na której możesz spać. Wykonany jest z 50% gęsiego puchu i 50% gęsiego pierza. Poduszka jest specjalnie przygotowana, aby zapobiec wszelkim alergiom, kurzowi i pyłkom. Wypróbuj tę poduszkę, aby dobrze spać, aby zapewnić dobre wsparcie wszystkim częściom ciała.

8. Ostateczny projekt poduszki puchowej:

Aby uzyskać komfortowy sen, możesz zaopatrzyć się w luksusową poduszkę puchową. Wykonany jest z materiału bawełnianego o gęstości 400 nitek. Aby zapewnić mocne podparcie szyi, wypełnienie jest bardzo miękkie. Poduszka jest szyta podwójnymi szwami i poddawana jest 6 stopniowym procesom jakości. Możesz wybrać miękkość według swoich potrzeb.

9. Poduszki z czystego puchu:

Aby uniknąć przesuwania się, zastosowano piękne pikowanie w kratkę. Wykonany jest w 95% z gęsiego pierza i 5% gęsiego puchu i zapewnia jędrność, która podpiera głowę. Jest to poduszka, którą można czyścić punktowo z dobrej jakości materiału bawełnianego. Śpij dobrze, korzystając z tych czystych puchowych poduszek.

Oto niektóre standardowe poduszki puchowe, które możesz wybrać, aby uzyskać dobre podparcie podczas snu. Osoby śpiące na brzuch powinny wybierać miękkie poduszki, średnie poduszki dla osób śpiących na plecach, twarde poduszki i bardzo twarde poduszki dla osób śpiących na boku.