Czy jesteś gotowy, aby udekorować swój salon jakąś designerską poduszką? Designerskie poduszki są bardzo popularne i każdy chce je ozdobić swoim salonem, sypialnią itp. Są poduszki, na których otrzymasz wiele pięknych prac. Najpopularniejsze poduszki projektantów są haftowane, ręcznie robione, ręcznie malowane i dostępne są również inne rodzaje. Możesz wybrać swój ulubiony projekt spośród poduszek podanych poniżej.

Najnowsze designerskie projekty poduszek w Indiach:

Oto 9 prostych i najlepszych designerskich projektów poduszek do dekoracji sofy i sypialni. Przyjrzyjmy się im.

1. Projekt białej poduszki projektanta:

Biała designerska poduszka

Jest to ręcznie robiona poduszka dekoracyjna w kolorze białym. Materiał okładki jest aksamitny i ma nadruk w panterkę. Poduszka wykonana jest z miękkiej i luksusowej tkaniny. Wypróbuj to w swoim przedpokoju i będzie dobrze wyglądać z jasnym kolorem sofy.

2. Projekt poduszki w kolorze kości słoniowej Shibori Blue:

Ivory Shibori Niebieska Poduszka

To prosta, ale elegancka designerska poduszka dekoracyjna, którą musisz wypróbować. Wykonany jest z bawełnianego materiału i ma kremowe wykończenie w kolorze kości słoniowej z granatowym i delikatnym niebieskim akcentem kolorystycznym. Jest to bardziej odpowiednie w przypadku ciemnej sofy lub krzesła. Mimo, że projekt jest prosty, nada Twojemu salonowi dodatkowej elegancji.

3. Nowoczesny projekt poduszki z akcentem:

Nowoczesne poduszki z akcentem

Możesz uzyskać piękne designerskie poduszki akcentujące w nowym stylu. Poduszka wygląda bardzo pięknie z pięknym wzornictwem. Posiada cekiny i haft. Możesz powitać swojego gościa, używając tej pięknej poduszki na swojej sofie. Połączenie bieli i srebra wygląda bardzo atrakcyjnie.

4. Drukowane projekty poduszek:

Poduszki z nadrukiem

Aby udekorować sofę w salonie nowoczesną designerską poduszką, wypróbuj ją z nadrukiem. Otrzymasz wiele pięknych nadruków na tej sodzie. Wykonany jest z materiału bawełnianego i jest trwały. Dobrze je układając, możesz upiększyć sofę w salonie.

5. Projekt poduszek z nadrukiem plemiennym:

Poduszka z plemiennym nadrukiem

Zdobycie designerskiej poduszki na kanapę jest bardzo łatwe. Ale znalezienie dobrego projektu jest bardzo ważne podczas wyboru. To designerska poduszka z plemiennym nadrukiem. Materiał jest bawełniany i ta poduszka lędźwiowa jest najlepsza na sofę w salonie. Będzie dobrze komponował się z jasnymi odcieniami sofy.

6. Projekt poduszki projektanta kaszmiru:

Poduszki kaszmirskie

Jeśli szukasz dobrych designerskich poduszek do rzucania, to jest to. Wypróbuj tę pomarańczową designerską poduszkę Kashmiri z lustrem i haftem. Poduszka jest bardzo kolorowa z bocznym zamkiem. Wszystkie te projekty są wykonane ręcznie i możesz uzyskać wspaniały wygląd swojej jasnej kanapy.

7. Wibrujący projekt poduszki dekoracyjnej:

Wibrująca poduszka dekoracyjna

Aby uzyskać luksusowy wygląd sof, jest to dobry wybór. Twój salon nabierze królewskiego wyglądu, jeśli użyjesz tych luksusowych, designerskich poduszek. Możesz zmienić kolor poduszki zgodnie z kolorem swojej kanapy. Ta poduszka jest wykonana z jedwabiu artystycznego i możesz wypróbować tę super miękką poduszkę w dowolnym miejscu. Zapewni to żywy wygląd twojej sofie.

8. Ręcznie robiony projekt poduszek na sofę:

Ręcznie robione designerskie poduszki na sofę

Jest to designerska poduszka w jasnym kolorze na sofę, którą możesz wypróbować, aby uatrakcyjnić swój salon. Jest to ręcznie robiona poduszka z piękną grafiką. Są hafty i inne prace. Jest dostępny w wielu kolorach i możesz wybrać swój kolor w zależności od typu sofy. Piękny wzór drzewa jest bardzo dobry i ręcznie robiony.

9. Różnorodna poduszka designerska na kanapę:

Różnorodna poduszka na kanapę

Jeśli chodzi o designerskie poduszki, bardzo popularne są tkaniny bawełniane i jedwabne. Ale tutaj jest zmiana od tego trendu. Poszewki na poduszki mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak wełna i inne. Oto kilka różnych rodzajów poduszek, które możesz wypróbować, jeśli chcesz odejść od tych starych, nudnych projektów.

Poduszki designerskie są różnego rodzaju. Wystarczy wybrać dobry model o atrakcyjnym designie. Ich cena może się różnić w zależności od materiału i prac nad nim. Możesz zdecydować o swoim zakresie, aby wybrać jeden z tego zakresu.