Pokoje Pooja są naprawdę świętym miejscem w domu, dlatego wiele osób jest bardzo wyjątkowych pod względem projektu i konstrukcji. Niezależnie od wielkości pokoju Pooja jedyną rzeczą, na której zależy prawie wszystkim, jest kolor pokoju Pooja. Kombinacja kolorów dla pokoju Pooja jest dość istotna, ponieważ pomaga zdecydować o wyglądzie, stylu i atmosferze, nie tylko dla tego konkretnego pokoju, ale także dla całego domu.

pomysły na kolor pokoju pooja

Indyjskie domy są niekompletne bez pokoi Pooja, a jeśli Ty również szukasz idealnej kombinacji kolorów pokoju Pooja, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Najnowsze pomysły na kolor pokoju Pooja w Indiach:

Oto nasze 10 prostych i nowoczesnych wzorów kolorystycznych pokoju pooja z obrazami. Przyjrzyjmy się im.

1. Spokojna biel:

Najnowsze pomysły na kolor pokoju pooja

Jednym z najbardziej ulubionych kolorów pokoju puja jest bez wątpienia biały. Utrzymanie ścian pokoju Pooja w kolorze białym nigdy nie zawodzi, ponieważ kolor jest jednym niezawodnym bez żadnych kłopotów. Pasuje do prawie wszystkiego i wszystkiego.

Aby dodać ciekawego akcentu białym kolorem, możesz użyć nieskazitelnej bieli. Możesz połączyć białe ściany swojego pokoju Pooja z dowolnym zaprojektowanym i rodzajem dekoracji. Pamiętaj tylko o jednej prostej wskazówce, która polega na wybraniu białego koloru, który jest łatwy do czyszczenia i konserwacji.

2. Kolorowe tylne ściany:

kolor pokoju puja

Dla większości z nas jest to zawsze kolor biały jako kolor ściany w pokoju Pooja. Biała ściana z pewnością wnosi do pokoju pozytywność i spokój, na co wszyscy patrzymy w dzisiejszym życiu.

Jednak miłą i ciekawą zmianą byłoby posiadanie jasnych ścian w pokoju Pooja. Jasne kolorowe ściany do pokoju Pooja to ciekawy pomysł, który pomoże wyróżnić Twój pokój Pooja własnym urokiem. Możesz również wypróbować różne elementy dekoracyjne z jasnym, ale atrakcyjnym kolorem ścian pokoju Pooja.

3. Atrakcyjny Cerulean:

kolory farb do pokoju pooja

Jeśli chcesz, aby Twój pokój Pooja wyglądał stylowo i autentycznie w połączeniu, dobrym rozwiązaniem będzie użycie atrakcyjnego koloru błękitnego lub błękitnego. Ponieważ ten kolor jest niezwykłym wyborem wśród ludzi, na pewno doda potrzebnego uroku w pomieszczeniu.

Jedną z istotnych zalet używania tego koloru jest to, że jest dość świeży i przyciąga pozytywność, a także działa uspokajająco. Ten ciekawy kolor pokoju Boga przyciągnie w jego stronę wiele oczu i zainspiruje ludzi do oddawania czci z pełnym oddaniem.

4. Musztardowy Żółty:

kolory vastu dla pokoju pooja

Jeśli nie widzisz jasnych kolorów jako najlepszego koloru dla pokoju pooja, zawsze możesz wybrać kolory, które nie są tak jasne, ale zapewniają podobny efekt. Musztardowy żółty jest jednym z takich kolorów, który jest preferowany, ponieważ nie jest ani zbyt jasny, ani zbyt gorszy dla koloru pokoju Boga.

Kolor dobrze komponuje się głównie ze współczesnymi dekorami, ale można go też zastosować w inny sposób. Ten kolor z pewnością doda ciepła i świętości w twoim pokoju pooja, a tym samym jest najlepszym wyborem dla koloru ściany do pokoju pooja.

5. Kolor zielony:

kombinacja kolorów pokoju pooja

Wielu z nas nigdy nie pomyślałoby o użyciu zielonego koloru jako koloru pokoju puja, ale zaskakująco kolor jest wielkim tak dla pokoi pooja. Nie ma wątpliwości, że subtelny zielony kolor jest najbardziej kojący dla oczu i czy nie jest to to samo, czego oczekuje się od pokoju pooja? Zielony może dodać spokoju w twoim pokoju pooja, zapewniając niezakłócone oddanie.

Kolor może również zmniejszyć stres i pomóc w rozluźnieniu umysłu, dzięki czemu będzie idealnym wyborem dla kombinacji kolorów do pokoju pooja.

6. Cynober Kolor:

pomysły na kolor pokoju pooja

Pomimo tego, że jest nieco jaśniejszy, ten cynobrowy lub pomarańczowy kolor jest świetnym wyborem do koloru ścian w pokoju pooja. Kolor reprezentuje energię, a tym samym całkowicie ożywia pokój pooja.

Oznacza również entuzjazm i podekscytowanie, które pomagają wielbicielom czuć się szczęśliwym i żywym. Dzięki temu kolorowi możesz zachować minimalne dekoracje, aby zachować równowagę w pomieszczeniu. Ponieważ ten kolor poprawi poziom energii, możesz modlić się z pełną wiarą i oddaniem.

7. Żywy czerwony kolor:

kolor ściany pokoju pooja

Bez wahania kolor czerwony jest jednym z najbardziej ulubionych kolorów farb do pokoju pooja. Oprócz tego, że jest ulubieńcem ludzi, kolor jest również uważany za najlepszy zgodnie z kolorami Vastu dla pokoju pooja.

Kolor jest związany z byciem pomyślnym i boskim. Możesz wybrać dowolny odcień czerwieni według własnych upodobań i wyboru, tylko nie przesadzaj z tym samym kolorem. Jeśli nie chcesz, aby całe pomieszczenie miało ten sam czerwony kolor, możesz wypróbować również różne odcienie koloru.

8. Łączenie dwóch kolorów:

najlepszy kolor farby do pokoju pooja

Jest wiele osób, które nie chcą mieć tylko jednego koloru w swoim pokoju pooja. Jeśli ty też jesteś jednym z nich, możesz spróbować kombinacji dwóch różnych kolorów w pokoju i zrobić to jako najlepszą kombinację kolorów dla pokoju pooja.

Ogólnie rzecz biorąc, większość ludzi woli łączyć czerwony i biały kolor, ponieważ oba kolory dobrze razem wyglądają, a także pomagają w uzyskaniu potrzebnej pozytywności w pokoju pooja. Oba kolory dobrze komponują się z każdym rodzajem dekoracji, dzięki czemu można ich używać bez żadnych kłopotów.

9. Oprawy oświetleniowe:

kombinacja kolorów dla pokoju pooja

Oprócz używania różnych kolorów jako koloru pokoju pooja zgodnie z Vastu, możesz również spróbować użyć opraw oświetleniowych w swoim pokoju pooja. Używanie opraw oświetleniowych to jeden z modnych trendów stosowanych w pokoju pooja, aby uczynić go po prostu pięknym przy najmniejszym wysiłku.

Sugeruje się posiadanie opraw oświetleniowych, ponieważ pasuje do wszystkich rodzajów dekorów i dekoracji. Pomoże to również ludziom skupić się na pięknym posągu Boga umieszczonym w twoim pokoju pooja. Ponadto, ponieważ nie będzie zbyt wiele ozdób, nie będziecie przeszkadzać w czasie nabożeństwa.

10. Podświetlenie pokoju Pooja:

kolor vastu dla pokoju pooja

Aby uczynić swój pokój pooja jednym wyjątkowym pomieszczeniem w domu, możesz porzucić oczywiste kolory farb w pokoju pooja i zamiast tego możesz użyć pięknego podświetlenia. Te podświetlenia nie tylko sprawiają, że pokój pooja jest stylowy, ale także jest prosty i uporządkowany.

Możesz utrzymać jasność świateł od jasnego do jasnego zgodnie z własnymi preferencjami i upodobaniami. Najlepsze podświetlenia to zazwyczaj te, które utrzymują światło przy minimalnych dekoracjach. Podświetlenie przynosi ludziom spokojny i złożony relaks, a tym samym pomaga w szczupłym i nieprzerwanym oddaniu.

Połączenie kolorów pokoju Pooja z pewnością doda dobrobytu i uroku ogólnej aurze Twojego domu. Będzie działać bardzo istotnie w usuwaniu wszystkich negatywnych energii i przyniesie potrzebne szczęście i pozytywność, które pomogą ci wzrastać w życiu. Dlatego powinieneś być bardzo ostrożny przy wyborze koloru pokoju Pooja dla swojego miejsca.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat kolorów Vastu dla pokoju Pooja lub masz wątpliwości lub problemy, prosimy o komentarz poniżej. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą ze wszystkimi szczegółowymi informacjami, które rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i obawy.