Pomadka to kobiecy must have w jej kolekcji do makijażu. To nie tylko poprawia ogólny wygląd, ale na różne okazje i na różne czasy, kolor może sprawić, że osoba będzie wyglądać bardziej naturalnie i efektownie. Możesz kupić różne rodzaje kolorów, a także różne rodzaje odcieni. To znowu musi być zależne od budżetu. Może to zależeć od Twojego budżetu w następujący sposób. Jeśli chcesz mieć kolor, który utrzymuje się przez kilka godzin, będziesz musiał wydać garść gotówki, aby uzyskać tak dobry i wysokiej jakości kolor i pigmentację. Są firmy, które są rodzime, ale te nie są zbyt popularne, jeśli chodzi o odcień, który trwa dłużej. Znowu są różne rodzaje kolorów, które również zależą od budżetu.

W dzisiejszych czasach niektóre konkretne kolory z tej samej gamy są droższe niż odcień przed nim. Dzieje się tak dlatego, że ten odcień jest bardziej popularny w tym asortymencie lub może być również tak, że inne podobne firmy nie oferują tego koloru, a zatem kolor oferowany przez konkretną gamę ma więcej kupujących niż inne odcienie. Istnieje również pewien wybór dotyczący nawilżania. Teraz pojawiły się kolory, które mogą jednocześnie nawilżać i być matowe. Niektóre firmy z wysokich cen oferują obecnie tego typu cechy. Wcześniej kobiety bały się używać tych kolorów, które są matowe, myśląc, że mogą dodatkowo wysuszać i dlatego będą musiały użyć balsamu przed nałożeniem koloru.

Jednak w dzisiejszych czasach można uzyskać intensywne nawilżenie wraz z uzyskaniem prawie matowego koloru. Istnieje wiele innych rodzajów odmian jakości. Istnieje kilka specjalnych kolorów, które dają niesamowicie błyszczące wykończenie i gładkość, które nie wymagają noszenia połysku jako dodatku, co większość z nas robi. Niektóre inne odmiany jakości mogą polegać na tym, że można uzyskać dużo połyskujących drobinek, które zapewniają gładszy i naturalny połysk bez zbytniego lepkiego połysku. Istnieją inne kolory, które będą miały bardziej beżowy lub naturalny odcień skóry i są bardzo dobre do noszenia w ciągu dnia, a także do noszenia na noc z ciężkim wyglądem Smokey.

Można również uzyskać odcienie jagód, które dają bardzo śliwkowy lub lekko czerwonawy finisz. W sumie są różne rodzaje kolorów, pigmentacji, różne jakości, które możesz kupić w zależności od tego, czego chcesz i swojego budżetu. Dobry kolor z większym lub mniejszym nawilżeniem może kosztować od 300 INR do 2000 INR. Niektóre zakresy mogą wzrosnąć od 3000 INR do 4000 INR. Jednak dla większości zwykłych ludzi może to być poza budżetem, dlatego dobór odpowiedniej gamy i kolorów staje się ważny. Poradnik do tego może być pomocny.

Dlatego jeśli chcesz wybrać rodzaje kolorów, możesz sprawdzić poniżej 25 najlepszych marek szminek. Dają one wyobrażenie o cenie, abyś mógł odpowiednio kupić w zależności od budżetu i wymagań.

1. Revlon:

Szminka Revlon

KUP TUTAJ

Jest to przedział cenowy i można w nim znaleźć różne warianty. Możesz kupić ich kolory Colorburst, które są bardzo znane, takie jak Hazel, Lilac 1, Rose Nude 65, Fuchsia 30, itp. Są one wycenione na około 600 do 650 INR. Istnieją inne warianty, które są wycenione na 700 INR, a seria Moon Drops ma kilka bardzo pięknych kolorów, takich jak odcienie, takie jak Amethyst Smoke, Rose 560 itp., a te są bardzo wysokie, około 1500 INR.

2. Maybelline:

Szminka Maybelline

O tej nazwie nie trzeba wspominać, ponieważ jest ulubieńcem kilku kobiet. Nie tylko z punktu widzenia ceny, ale także koloru, trwałości, połysku, a nawet nawilżenia, to bardzo lubiana gama kolorów i odcieni. Można je nosić do zwykłego ucha, ponieważ nie powodują podrażnień. Dlatego możesz je nosić bez użycia balsamów. Będziesz musiał nosić je w torebce tylko w przypadku niewielkich poprawek, ale mogą one trwać od 4 do 5 godzin bez ponownego nakładania. Znowu ma ekstremalny wariant wilgoci, który jest dla tych, którzy czują podrażnienie.

Możesz kupić ten wariant i są one wypełnione środkami nawilżającymi, które pomagają utrzymać nawilżenie. Nawet wtedy nie odklejają się one łatwo od jedzenia, co sprawia, że ​​nadają się do noszenia na imprezach funkcjonalnych lub imprezach, na których musisz coś zjeść lub wypić. Jest to więc dobre nie jako zwykłe ubranie, ale także na specjalne wyjścia z przyjaciółmi lub na imprezy. To must have i musisz kupić przynajmniej kilka z ich lubianych kolorów. Gama Moisture Extreme obejmuje znane kolory, takie jak Matte 2 6L080, Warm Me up i Crazy for Coffee, a ich cena wynosi około 400 INR. Cena Color Sensational to około 500 INR do 600 INR.

3. Lakme:

Szminka Lakme

To nazwa, która jest popularna od pokoleń. Musiałeś wypróbować przynajmniej ich niektóre kolory i też ci się spodobały. Są to bardzo przystępne cenowo, zwłaszcza seria Satins. Są dobre do noszenia na co dzień. Możesz je nosić do regularnego użytku, a także jako strój imprezowy. Utrzymują się przez 3 do 5 godzin bez krwawienia, a efekt nawilżający jest dobry. Jednak może być konieczne usunięcie nadmiaru ciemnych kolorów, ponieważ mogą one odkleić się na jedzeniu lub szklankach, gdy coś jesz lub pijesz. Mają jedne z najbardziej efektownych odcieni, na jakie można się natknąć. Seria New Absolute obejmuje kolory takie jak Royal Rouge, Runaway red, Plum Forever itp. Są one wycenione na około 582 INR do 600 INR. Gama satyn ma słynne kolory, takie jak Mauves i Nudes, które mają różne odcienie. Są one wycenione na około 300 INR.

4. L’Oreal Paryż:

L’Oreal Paryż 4

KUP TUTAJ

To bardzo popularna nazwa, a także bardzo wysoka cena. Ten konkretny wariant jest drogi, ale błyszcząca butelka może sprawić, że go kupisz, a odcień jest podobno dobry i trwały. Ten wariant ma kolory takie jak Faye, Pretty Woman, Bella itp. Cena wynosi od 500 INR do około 1000 INR. Drugi wariant to Color Riche Range. Słynne kolory to Crazy Fuchsia, Bold Bordeaux, Red Passion, Burning Rose, Intense Fuchsia itp. Są one wycenione na około 900 INR do 950 INR.

5. Pasek kolorów:

Pomadka Colorbar

KUP TUTAJ

Jest to bardzo profesjonalna gama i możesz kupić ich kilka pięknych kolorów. Mają warianty takie jak Velvet Matte, który ma kolory takie jak serca i tarty, krzesło różane, brzoskwinia, itp. Są one wycenione na około 250 do 400 INR. Istnieje inny wariant, który ma postać ołówków do ostrzenia i jest łatwy w użyciu. Mają kolory takie jak Orchid Orange, Seductive Tan i Tango Pink. Są one wycenione na około 900 INR do 950 INR.

6. NYX:

Szminka NYX

KUP TUTAJ

Jest to bardzo znana nazwa i oferuje dobrze znane warianty, takie jak seria Diamond Sparkles i seria Silver Case. Są one wycenione na około 500 INR do 600 INR i mogą być dobrą rzeczą do codziennego użytku.

7. MAC:

Pomadka MAC

Zapewnia to ich różne nawilżające kolory, a także matowy zakres od około 1000 INR do około 3000 INR.

8. Maksymalny współczynnik:

Szminka Max Factor

KUP TUTAJ

Dobrze znana nazwa i oferowane kolory są bardzo lubiane do noszenia na co dzień, a także na imprezę. Mają dobre, wzbogacone odcienie i nie krwawią, gdy coś jesz lub pijesz. Są one wycenione od 800 INR do 2000 INR za najdroższe warianty, czyli Color Effect i Elixir.

9. Zioła lotosu:

Pomadka z ziół lotosu

KUP TUTAJ

Jest to powszechnie znana nazwa i możesz kupić ich niedrogi asortyment Pure Color za jedyne około 250 do 300 INR. Są dobre do codziennego użytku.

10. Istota koloru:

Szminka Coloressence

KUP TUTAJ

Jest to bardzo przystępny zakres i wynosi około 170 INR do 200 INR. Wadą jest to, że kolory nie są trwałe, a efekt może być dość suchy. Jest to jednak dobre do codziennego użytku, jeśli nie masz nic przeciwko regularnym cogodzinnym retuszom.

11. Debora:

Pomadka Deborah

KUP TUTAJ

Shine and Volume ma kilka bardzo dobrych kolorów, które możesz kupić. Są dobre do noszenia na co dzień i są również trwałe. Są one wycenione na około 670 INR do 700 INR za tuby 4,2 grama.

12. Bobbi Brown:

Szminka Bobbi Brown

KUP TUTAJ

Jest to bardzo drogi asortyment, a ich kolory wynoszą od 2000 INR do 3000 INR w zależności od zakresu, który chcesz kupić.

13. Avon:

Szminka Avon

KUP TUTAJ

Jest to asortyment dla gospodarstw domowych i jest głównie sprzedawany od ręki do ręki przez sprzedawców od drzwi do drzwi. W dzisiejszych czasach można je kupić w specjalnych sklepach, które mają je tylko sprzedawać. Ich asortymenty różnią się wagą i ceną. Ich ceny mogą wahać się od 200 INR do 500 INR w zależności od asortymentu.

14. Twarze:

Twarze Szminka

KUP TUTAJ

Ma bardzo lśniące kolory z różnych zakresów, takich jak Go Chic, Ultra Moist itp. Są one różnie wycenione od około 200 INR do około 600 INR. Są dobre do noszenia na co dzień.

15. Christian Dior:

Szminka Christiana Diora

KUP TUTAJ

Jest to zakres cenowy, a kolory kosztują około 700 do 800 INR. Popularne są kolory Addict i Ionic Vibrant.

16. Lancome:

Szminka Lancome

Ta marka ma swój zakres od 1500 INR do 2000 INR to popularna profesjonalna gama kolorów.

17. MUA:

Szminka MUA

KUP TUTAJ

Są one w cenie od 660 INR do 700 INR za około 3,8 grama i są popularne wśród kobiet.

18. Amway:

Szminka Amway

Powszechna nazwa dla swoich produktów odżywczych, oferuje również kosmetyki. Ich zakres postaw jest wyceniony na 400 INR do 500 INR w przybliżeniu dla tub 4,5 grama.

19. Żywotność koloru:

Szminka Colorlife

Są one przeznaczone głównie dla początkujących, którzy eksperymentują z różnymi kolorami, dlatego dostaniesz je w większości w paczkach combo. Są one dostępne za około 150 INR za opakowania po 5 lub 6.

20. Konad:

Pomadka Konad

Zapewnia to dobre kolory za wysoką marżę cenową od około 600 INR do około 700 INR. Jest to popularne wśród nastolatków i studentów.

21. Kolorowa ulica:

Szminka Colorstreet

Są to małe kolorowe rurki i możesz ich użyć, jeśli jesteś początkującym. Są bardzo tanie i wcale nie są drogie. Efekty są dobre dla przedziału cenowego od około 50 do 100 INR.

22. Viviana:

Pomadka Viviana

KUP TUTAJ

Jest to niedroga nazwa i możesz kupić kilka ich kolorów, które są tanie w kieszeni. Są dobre do noszenia na co dzień i na co dzień. Seductive Red, Molt Lava, Seductive Coco są dość popularne. Są dobre dla dziewcząt i kobiet, które codziennie pracują na zewnątrz. Efekty nie są doskonałe, ale w przedziale cenowym od 150 INR do 300 INR są dobre.

23. Drzewo duszy:

Szminka z Drzewem Duszy

KUP TUTAJ

To oferuje kolory ajurwedyjskie i są one wycenione na około 500 INR do 600 INR. Kolory są bardzo dobre do regularnego użytkowania, a także z łatwością mieszczą się w torebce. Efekt nie jest zbyt trwały, ale są one wolne od podrażnień i przyjazne dla skóry, co może być powodem, dla którego warto je kupić. Wspaniałe różowe kolory, takie jak Royal i Glistening Loam, są koniecznością zakupu.

24. Niebieskie niebo:

Szminka Niebieskiego Nieba

KUP TUTAJ

Gama MTV MUAH jest bardzo popularna i jest dobra dla początkujących i dziewczynek z college’u. Są dość tanie w kieszeni, a także są dostarczane w małych tubach, które z łatwością zmieszczą się w każdej małej torebce. Są one wycenione od 100 INR do 150 INR za około 2,5 grama.

25. Biotyka:

Pomadka Biotique

Daje to kolor, który zawiera naturalne ekstrakty i nie powoduje żadnych podrażnień podczas ich noszenia. Są one w umiarkowanych cenach od 370 INR do około 400 INR i mogą być dobrą rzeczą do regularnego użytkowania, szczególnie dla tych, którzy lubią coś naturalnego.