Jeśli jesteś kimś, kto zastanawia się, jaka pomadka będzie Ci odpowiadać według indyjskiej skóry, ten przewodnik po odcieniach szminek dla indyjskiej skóry jest dla Ciebie. Często widzisz siebie porażonego między pójściem w kierunku wiecznie zielonego trendu czerwieni i różu, a bezpieczeństwem poprzez zbieranie aktów. Wiemy jednak również, że nie można dopasować wszystkich odcieni szminki do każdego odcienia skóry, biorąc pod uwagę, że jaśniejszy, średni lub ciemniejszy odcień skóry ma różne opcje, aby uzyskać najlepszy wygląd. Większość dziewcząt często zastanawia się nad tym problemem na temat kolorów szminek dla indyjskiej skóry i może to być tak trudne, jak wybranie odpowiedniego tonu dla siebie. Dlatego ułatwiamy wybór najlepszych odcieni szminki dla odcieni skóry indyjskiej, które najlepiej pasują do Ciebie. Więc dziewczyny, po co czekać i na co czekamy, oto najlepsze odcienie szminki dla indyjskiego odcienia skóry.

Odcień skóry, odcienie i odcienie szminki: (Szybkie fakty)

Ale zanim przejdziemy do kolorów ust dla indyjskiej skóry, oto kilka szybkich wskazówek od nas. Skąd wiesz, jaki odcień skóry należy do Ciebie? To nie jest tak, jak wielu z nas zakłada, a my jesteśmy w ciemnej gamie kolorystycznej, a więc nie nadają się do czerwonych szminek i odwrotnie. Chodzi raczej o podteksty. Różne odcienie skóry to ciepły, neutralny i chłodny. Ale skąd wiesz, do jakiego odcienia skóry i podtekstu należysz??

Sprawdź swoje żyły w okolicach nadgarstków. Jeśli widzisz zielone żyły, jesteś w ciepłym tonie. Jeśli jesteś na niebiesko, masz fajny ton. Ale jeśli nie możesz do końca powiedzieć, możesz być neutralny. Istotną rolę w określeniu, który odcień szminki będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, mają również odcienie skóry.

Najlepsze odcienie szminki dla indyjskiego odcienia skóry:

Zobaczmy teraz najpopularniejsze trendy pomadka odcienie dla indyjskiego odcienia skóry. Zasadniczo istnieją trzy odcienie skóry dla skóry Indian, a mianowicie jasna, ciemna i biaława skóra. Tutaj widzimy, który z nich jest dla Ciebie najlepszy pod względem odcienia i odcienia skóry.

Jasny odcień skóry:

Jeśli masz jaśniejszy odcień skóry, to znaczy, jeśli wyglądasz uczciwie, mogą to być najlepsze opcje dopasowane do Twojego odcienia. Nie przegap zabawy z czerwonymi odcieniami (ciemna czerwień, korale lub jaśniejsze czerwienie), gorącymi różami i wszystkimi aktami!

1. Miłość do odcienia czerwonej szminki:

Odcienie pomadki dla skóry Indian 1

Większość Hindusów myśli i zakłada, że ​​czerwień może im nie odpowiadać. Cóż, mylisz się i jest to mit. Oto dowód. Czerwone szminki są wspaniałe i mogą pasować do kilku odcieni skóry, w tym również do ciemnych i jaśniejszych odcieni skóry. Teraz, biorąc pod uwagę, że jesteś w jaśniejszym odcieniu skóry, oto jak wybrać najlepszą czerwoną szminkę dla siebie. Jeśli masz fajne odcienie, wybierz odcienie szminki w kolorze wina i czerwone odcienie szminki. Ale jeśli masz cieplejsze i neutralne odcienie, możesz wybrać odcień pomarańczowo-czerwonej szminki lub śliwkowo-czerwone odcienie.

2. Gorące róże i fiolety:

Odcienie pomadki dla skóry Indian 2

Cóż, róże mogą być powszechnym odcieniem szminki dla Indian. Jednak fiolety są często uważane za zbyt odważne. Ale zaufaj nam i uwierz nam, to jeden z najfajniejszych odcieni, z jakimi się zetknęliśmy dla tego pokolenia i współczesności. Jeśli masz chłodniejsze odcienie, wybierz jaśniejsze różowe odcienie, takie jak róż jagodowy, różowy i gorący róż. Ale jeśli wolisz cieplejsze odcienie, wybierz brązoworóżowy. Mogą to być najlepsze opcje w zależności od odcienia skóry. Zobaczmy, jak te różowe szminki są dla indyjskiej skóry.

Fioletowe odcienie

Obraz: Źródło

Jeśli chcesz wypróbować coś odważnego, może to być dla Ciebie najlepszy wybór. Masz gamę fioletowych odcieni różu i odważniejszych różów, które najlepiej pasują do jaśniejszego odcienia skóry z neutralnymi i cieplejszymi odcieniami.

3. Bezpieczne i proste odcienie nude:

Proste odcienie nude

Obraz: Źródło

Są jednak dziewczyny, które wolą pozostać proste i bezpieczne. Nie chcą próbować czegoś zbyt odważnego i wychodzić w zbyt głośnych kolorach. Wtedy cię rozumiemy. Oto kilka najlepszych odcieni nude odpowiednich dla indyjskich jaśniejszych odcieni skóry z różnymi ciepłymi, chłodniejszymi i neutralnymi odcieniami. Chociaż istnieje wiele odcieni, to są to najbardziej popularne i modne odcienie. Ponieważ jesteś w jaśniejszych tonach, wybierz pomadki nude z różowawym odcieniem w szmince. Te najlepsze odcienie szminek dla jasnej indyjskiej skóry naturalnie podkreślą i rozjaśnią Twoje usta, a także przyciemnią usta. Jeśli masz bardzo cieplejszą tonację, postaw na beżowe odcienie. Oto przykład tego, jak będą odpowiadać Ci odcienie brązowej szminki dla skóry Indian.

Pszeniczny i Oliwkowy / Odcień skóry Średni:

Jeśli masz pszeniczną i średnio zabarwioną karnację, możesz wypróbować czerwienie (tak, dobrze słyszałeś! Eksperymentuj z czerwienią) i odważne akty. To jedne z najlepiej dopasowanych odcieni szminek do pszenicznej skóry Indian, które możesz wypróbować.

1. Odważny czerwony:

Odważny czerwony

Obraz: Źródło

Cóż, nie martw się, szminki w kolorze czerwonym również będą dla Ciebie najlepsze i będą dobrze pasować do Ciebie. Jeśli jesteś w oliwkowym odcieniu skóry lub pszenicznym odcieniu skóry, wybierz pomarańczowe czerwienie i więcej koralowych czerwieni. Te czerwone pomadki najlepiej pasują do indyjskiej skóry i do Ciebie i dobrze uzupełnią kolor Twoich ust. W ogóle nie musisz się martwić, a one zrobią twoją pracę i będą dobrze współpracować z twoim odcieniem skóry. Czy to jakikolwiek podtekst z pszenicznym, sekretem najlepszej czerwieni dla Ciebie jest odcień pomarańczy i czerwieni w kolorze koralowym. Pomarańczowa szminka dla indyjskiej skóry wygląda następująco.

Jest to jedna z najlepiej dopasowanych ciemnoczerwonych szminek w pomarańczowym kolorze, która może bardzo dobrze komponować się ze średnim odcieniem skóry. Możesz też wybrać ceglastoczerwone i jagodowe kolory, jeśli chcesz się z tym przesadzić.

2. Bezpieczne akty:

Odcienie pomadki dla skóry Indian 6

Obraz: Źródło

Dobry odcień szminki dla indyjskiej skóry i pszeniczny odcień skóry jest dość trudny. Oto dlaczego jesteśmy tutaj z inną bezpieczną opcją Nudes. Są najlepsze i najbezpieczniejsze dla wszystkich odcieni skóry, a przede wszystkim dla średnich i ciemnych odcieni skóry. Postaw na jaśniejsze akty (nie ciemne) oraz w bladych i beżowych odcieniach. Przezroczyste szminki to najlepszy sposób, aby zachować bezpieczeństwo w odcieniu skóry. Czy to chłodniejsze, czy cieplejsze odcienie, wybieraj żółtawe akty i karmelowe akty.

Lub wybierz ładną, bladą, różową opcję nude, która najbardziej Ci odpowiada. Oto jak najlepsza różowa szminka do indyjskiej skóry może Ci odpowiadać.

Ciemna i ciemna karnacja:

Teraz przychodzi najtrudniejszy ze wszystkich. Wybór szminki do ciemnego i ciemnego odcienia skóry może być sporym wyzwaniem. Jednak większość ciemnych odcieni skóry obawia się jaśniejszych odcieni ust. Stąd do najbardziej polecanych odcieni należą Magenta (na te odważniejsze dni odcień różu) oraz nude. Przeczytaj, aby uzyskać więcej informacji na temat dopasowania.

1. Magenta to najlepsze odważne:

Magenta to najlepsze odważne

Obraz: Źródło

Jeśli chcesz wybrać odważny wygląd na imprezy, te róże i czerwienie w kolorze magenta są najlepsze dla ciemnych odcieni skóry. Te odcienie szminki dla brązowej skóry są całkiem bezpieczne, a jednocześnie wyróżniają Cię w tłumie. Wszystkie są energiczne, a jednocześnie bardzo eleganckie i stylowe. Ale ostrzegamy, aby w ogóle nie zbliżać się do pomarańczowych odcieni. Po prostu nie pasują do ciemnych odcieni skóry w indyjskich kolorach skóry. W końcu mogą całkowicie zniknąć z wyglądu twojej twarzy. Co więcej, te magenta będą dobrze komponować się z ciemnymi odcieniami skóry i cieplejszymi odcieniami. Większość indyjskich kobiet o ciemnej karnacji automatycznie przechodzi w cieplejsze odcienie. Oto kilka przykładów tego, jak mogą wyglądać na Tobie te najlepsze odcienie szminki do ciemnej indyjskiej skóry. Jeśli chcesz wybrać się na odważniejsze imprezy lub wydarzenia, są to jedne z najlepszych dla kilku młodych nowoczesnych kobiet.

2. Ciemniejsze i czekoladowe akty:

Ciemniejsze i czekoladowe akty

Obraz: Źródło

Pamiętaj, że możesz myśleć, że odcienie nudystów są twoim najlepszym przyjacielem, ale nie wszystkie są dla ciebie dobre. Zawsze trzymaj się z dala od jaśniejszych aktów, które mogą sprawić, że Twoja twarz stanie się popielata i wyblakła. Wybierz ciemne brązy, cieliste odcienie o bogatych odcieniach czekolady lub różowe brązy. Im ciemniejsza cera, tym ciemniejszy odcień szminki powinien być dla Ciebie, w przeciwnym razie możesz nie wyglądać adekwatnie do odcienia pasującego do Ciebie. Oto kilka idealnie dopasowanych odcieni szminki dla ciemnej indyjskiej skóry.

Dodatkowe wskazówki:

Zobaczmy kilka wskazówek, jak najlepiej pielęgnować usta, aby uzyskać lepsze odcienie,

  1. Chodzi tylko o odcienie szminki. Im bardziej nawilżone są Twoje usta, tym lepszy odcień pojawi się na Twoich ustach.
  2. Często używaj dobrego balsamu do ust, aby dobrze odżywić i zadbać o swoje usta. Popękane usta mogą pozbawić ich blasku. Dlatego zawsze upewnij się, że są dobrze nawilżone.
  3. Jeśli lubisz bardziej odważny makijaż ust, zawsze utrzymuj neutralny makijaż oczu i twarzy i odwrotnie. Dlatego jeśli lubisz lżejszy makijaż nagich ust, wybierz jaśniejszy makijaż oczu. Te z kolei dobrze wyważą ogólny makijaż twarzy.

Mam nadzieję, że ten obszerny przewodnik po odcieniach szminki dla indyjskiej skóry będzie dla Ciebie dobry. Są to jedne z najpopularniejszych odcieni szminek, które pasują do różnych odcieni skóry i odcieni. Są też totalnie fajne, neutralne i odważne. W podanych opcjach możesz z łatwością dobrać najbardziej preferowane odcienie do ust dla każdego odcienia skóry. Dobrze dopasują się do Ciebie i pozwolą wyróżnić się na tle normalnych i rutynowych dni. Wypróbuj je i powiedz nam, co o nich myślisz.

Często zadawane pytania i odpowiedzi:

Q1. Czy fiolety pasują do ciemnej karnacji?

Odp.: Fiolety generalnie nie są dobrą opcją dla ciemnej i ciemnej karnacji. Mogą sprawiać, że skóra wygląda i wydaje się popielata. Jeśli jednak obecna jest cielista brązowa szminka z fioletowymi odcieniami, może pasować również do ciemnej skóry.

Q2. Czy można bezpośrednio nakładać szminkę na popękane i wysuszone usta? Czy to będzie dobrze wyglądać??

Odp.: Przesuszone i popękane usta nie nadają się do nakładania pomadki. Dlatego przed nałożeniem pomadki na wysuszone usta nałóż bazę do ust. W przypadku przesuszonych ust warto również bardzo dobrze złuszczyć usta, aby wyglądały dobrze i gładko.

Q3. Jak sprawić, by szminka trwała dłużej??

Odp.: Jeśli Twoje usta są dobrze złuszczone, pomadka automatycznie utrzyma się dłużej. Następnie nałóż wazelinę i pozostaw ją na ustach przez około pół godziny po przebudzeniu. Następnie, gdy skończysz z rutyną, nałóż szminkę. Te kroki sprawią, że pomadka nie rozleje się i pomoże również działać jako dobra baza do ust.

Q4. Jak złuszczać usta dla lepszej, gładszej skóry?

Odp.: Złuszczanie ust odgrywa ważną rolę, aby usta nie były suche, były dość gładkie i dobrze nawilżone. Sposób, w jaki pomadka jest widoczna po nałożeniu, zależy od stanu zdrowia Twoich ust. Dlatego złuszczaj go co tydzień masłem i miodem. Dobrze rozetrzyj i umyj usta. Następnie używaj mieszanki brązowego cukru i masła i co tydzień mocno wcieraj w usta. Zmyj to. Pomagają one usunąć łuszczące się usta i wysuszone usta, a także martwe komórki skóry, jeśli takie występują.

P5. Pomadka do ust Do Shimmer w odcieniach ciemnej i ciemnej skóry?

Odp.: Tak, absolutnie połysk nie ma znaczenia dla odcienia skóry. Wielu często zakłada, że ​​błyszczące odcienie ust nie pasują do ciemnej i ciemnej indyjskiej karnacji. To jednak mit. Jedyną różnicą między szminką a odcieniem skóry jest odcień. Jeśli wybierzesz odpowiedni odcień szminki, zgodny z odcieniem swojej indyjskiej skóry, nie ma znaczenia, czy połysk jest obecny na ustach, czy nie.