Marka Bourjois narodziła się już w 1863 roku w Paryżu. Był używany przez wybitnych artystów w teatrach i przedstawieniach. Od tego czasu jest wybitną marką kosmetyków o zróżnicowanej gamie odcieni i kosmetyków.

Oto kilka najbardziej cenionych odcieni szminek Bourjois od znanych marek.

pomadki bourjois

Pomadki Bourjois:

Oto najlepsze pomadki i odcienie Bourjois dla Twoich pięknych ust.

Pomadka do ust Bourjois Sweet Kiss Shine – Frambroise Pettilant:

Jest to lśniący różowy odcień, który uzupełnia większość kolorów skóry. Posiada całe bogactwo różnych olejków, które nadają odcieniowi naturalny połysk, a także utrzymują zdrowie Twoich ust przy stosowaniu przez wiele godzin.

Cena to Rs. 925

Pomadka Bourjois Sweet Kiss Shine – Soczysta mandarynka:

Ten odcień ma czerwoną bazę z koralowymi i różowymi odcieniami. Pasuje do większości karnacji, a Twoje usta z pewnością będą wyróżniać się kolorem, który nadaje. Nie jest to odcień na bazie połysku, ale naturalna zawartość brokatu dodaje błyszczącego wykończenia.

Cena to Rs. 925

Pomadka Bourjois Sweet Kiss – Natural Rose Innocence:

Pomadka zawiera bogatą zawartość olejku z magnolii i masła shea, dzięki czemu usta są nawilżone i miękkie. Ponadto nadaje ustom naturalny różowy kolor, który uwydatnia ich kształt. Pomadka jest idealnym odcieniem do regularnego noszenia naturalnego różu.

Cena to Rs. 925

Pomadka Bourjois Rouge Edition – Fraise Remix:

Jest to jasny odcień, który ma dobry czerwony kolor, który pasuje do większości odcieni skóry. Można go nosić przez cały dzień i zapewnia dobre nawilżenie ust. Dzięki swoim naturalnym składnikom zapobiega również ciemnieniu ust przy regularnym stosowaniu pomadek.

Cena to Rs. 955

Pomadka Bourjois Rouge Edition – Peche Cosy:

Brzoskwiniowe i jasnobrązowe odcienie sprawiają, że ten odcień jest bardzo pożądany. Nadaje ustom naturalny kolor i doskonale nadaje się również do ukrycia ciemnych ust ze względu na mocne odcienie. Konsystencja jest kremowa i chroni usta przez cały dzień.

Cena to Rs. 955

Pomadka Bourjois Rouge Edition – Rose Coquette:

Odcień nie należy do rodziny różowej ani do rodziny czerwonej. Ma również ślady z dużą ilością brokatu, który nadaje naturalny połysk. Jest to jednak trudny odcień, ponieważ w przypadku niedopasowania może sprawić, że będziesz wyglądać na ciemną.

Cena to Rs. 955

Pomadka Bourjois Rouge Edition – Beżowy Trench:

Rouge Edition to nowo wprowadzona gama szminek. Ten odcień ma beżowe i szare odcienie, które nadają ciemny kolor, ale pasują do większości kolorów noszonych przez kobiety. Niewątpliwie odcień bardzo różni się od zwykłych różów i czerwieni, które zwykle wybierają kobiety.

Cena to Rs. 955

Pomadka Bourjois Rouge Edition – Rose Neon:

Możesz nazwać ten odcień bardzo odważnym różem, który jest głęboki, jasny i ma bardzo mocny odcień. Pasuje do większości strojów na każdą okazję. Jest to solidny róż bez domieszek innych kolorów, a nawet ich cienia lub podtekstu.

Cena to Rs. 955

Bourjois Paris Delhi Sanghai – 81 Rose Folk:

To stary odcień Bourjois, ale lubiany przez wszystkich. Jest to różoworóżowy odcień i dobrze nadaje się na każdą okazję. To nigdy nie wygląda przesadnie i nigdy nie wychodzi z mody. Ma również za zadanie chronić usta przed odpryskiwaniem lub przesuszeniem.

Cena to Rs. 925

Odcienie pomadek Bourjois są łatwo dostępne w Internecie i są bezpieczne w użyciu ze względu na swoje naturalne właściwości. Jest tak wiele odmian i tonów, że zakochujesz się w nich po użyciu.