Portfele są koniecznością dla każdego mężczyzny i kobiety. Wyprowadzając się z domu najważniejsze rzeczy musimy mieć przy sobie do bardzo ważnego użytku na każdym etapie pracy. Karty kredytowe, debetowe, dowód osobisty, licencja, gotówka, ważne kontakty, karty bankomatowe, a nawet paszporty wymagają specjalnej kieszeni do przenoszenia wszystkiego w jednym etui. Taka prawna karta i ważne aktywa potrzebują portfela, aby być bezpiecznym przy każdej osobie.

najlepsze-proste-skórzane-portfele-dla-mężczyzn-w-indiach

Portfele są niezbędnym atutem, o którym należy dokładnie pomyśleć przy zakupie. Z ludźmi lubiącymi marki nawet szukają konkretnych portfeli domów mody, które wywarły znaczący wpływ na świat portfeli i torebek. Włoskie skórzane portfele, Bottega Veneta, skórzane portfele Saddleback, firmy Boshh, Nike itp. Ustanowiły swoje marki w ogromnych odmianach portfeli i torebek dla mężczyzn.

Stylowe i różne rodzaje skórzanych portfeli dla mężczyzn:

Na rynku indyjskim dostępna jest ogromna różnorodność skórzanych portfeli męskich. Oto lista 15 najbardziej stylowych i swobodnych skórzanych portfeli dla mężczyzn poniżej.

1. Czarny skórzany portfel męski:

męski-czarny-skórzany-portfel-1

Skórzane portfele męskie w kolorze czarnym mają znaczący i dynamiczny wpływ po wyjęciu z kieszeni. Design portfeli marki autokarów oraz te z wytłoczonym symbolem autokaru prezentują się niesamowicie swoimi funkcjami. Osobna kieszeń na karty oraz banknoty i monety to specjalne miejsce na każdą potrzebę. Mężczyźni z klasycznym wyborem markowych produktów z pewnością mogą dynamicznie oddziaływać z portfelami trenerów, zwłaszcza czarnymi.

2. Skórzany portfel męski z siodełkiem:

skórzany portfel męski

Skórzane portfele męskie Saddleback są najlepsze z modnego punktu widzenia, a nawet z magazynu. Podwinięty fason z grubej skóry w różnych kolorach wygląda fajnie nawet w każdym wieku. Szwy na skórzanych portfelach są również wykonane inaczej dla wszystkich wyborów. Skórzana torebka wykonana jest artystycznie z ciężkimi i lekkimi szwami na rogach, dzięki czemu wygląda fantastycznie.

3. Wielofunkcyjny skórzany portfel męski:

wielofunkcyjny-męski-skórzany portfel

Wielozadaniowa torebka ręczna dla mężczyzn może być najbardziej przydatna dla wszystkich. Osoby w podeszłym wieku lub mężczyźni o dużym obciążeniu pracą z pewnością będą preferować portfele uniwersalne. Wyrazisty wygląd ze stylowym, dobrze wyposażonym portfelem może sprawić, że Twoje wejście stanie się magnesem już przy użyciu markowych produktów. Produkt wykonany w kaletnictwie tworzy swój własny wizerunek w kieszeniach.

4. Skórzane portfele z nadrukiem krokodyla dla mężczyzn:

krokodyl-print-skórzane-portfele

Mężczyźni z dużym i odważnym wyborem z pewnością pokochają nadruki krokodyli na skórze do portfeli. Skórzany nadruk z nadrukiem ciała krokodyla, a nawet głowy lub ogona jest bardzo poszukiwany w modnych portfelach wśród mężczyzn. Skóra jest również trwała i długowieczna. Należy tylko pamiętać, że skóra po pewnym czasie może wyglądać matowo, ale to również nada portfelowi wygląd vintage.

5. Portfel etui Brown Pass:

brązowa-pasażerka-portfel

Portfel na przepustki jest bardzo przydatny dla mężczyzn w codziennym życiu. Karta i dowód osobisty są potrzebne od czasu do czasu. Wykonane w 100% z czystej skóry portfele z gładkim wykończeniem na zewnątrz i miękkim materiałem w kieszeniach zapewniają bezpieczeństwo i ochronę Twoich potrzeb. Portfele Tommy Hilfiger z metalowym symbolem przyszytym do rogu portfela sprawiają, że jest to portfel standardowy.

6. Skórzany portfel męski ze skóry rekina:

portfel-skóra-rekina

Portfel ze skóry rekina to wybór z wielu. A jeśli chodzi o portfele w kolorze białym, to również jest modą. Skóra rekina jest około 10 razy mocniejsza niż buty; jest używany głównie w piankach, czesankowych kurtkach i garniturach. Tekstura jest również gładko żwirkowa, co wygląda niesamowicie. Portfele ze skóry zwierzęcej są nawet uznawane za prawdziwe portfele męskie. Cóż, to kwestia wyboru; są ludzie, którzy nawet sprzeciwiają się zabijaniu zwierząt i używaniu ich skóry.

7. Stylowy skórzany portfel męski:

stylowy-męski-skórzany portfel

Stylowa czerwona torebka męska wygląda niesamowicie i modnie, gdy nosi się ją z kieszeni. Wygląd z czerwonym ozdobnym portfelem sprawia, że ​​Twój wizerunek krąży po korytarzu. Kieszenie wewnętrzne są równie ważne jak faktura zewnętrzna. Nie będzie nic warte, jeśli nie będzie w stanie niczego właściwie utrzymać. Osobne etui na banknoty i dowody osobiste, karty kredytowe/debetowe itp. bez wątpienia można je nosić wszędzie, w tym prawo jazdy i inne karty niezbędne w codziennym życiu.

8. Wspaniały skórzany portfel męski:

wspaniały-męski-skórzany-portfel

Wspaniałe skórzane portfele męskie mają duży wybór w różnych wzorach, nie tylko pod względem wykonania kieszeni wewnętrznych, ale także zewnętrznych. Osoby, które mają do wyboru rękodzieło, będą miały niespodziankę z ręcznie wykonanymi portfelami o różnorodnych wzorach. Dużym wyborem są wśród nich portfele samotłoczone. Symbole konkretnych wizerunków, takie jak orły, kotwice, twarze zwierząt itp., należą do takich zaprojektowanych portfeli dla mężczyzn.

9. Portfele męskie Bill Folds:

portfele-ze-skórzanych-doshh

Billfolds to specjalnie zaprojektowane portfele stworzone z myślą o bezpiecznym przenoszeniu ważnych dokumentów w kieszeniach. Efektowne kształty przykuwają również uwagę i łatwo je schować do kieszeni. Okrągłe wykończenie i gwintowane narożniki sprawiają, że wygląda bardziej atrakcyjnie i trwale. Specjalny klips do mocowania portfela, aby pozostał zamknięty w specjalnej funkcji w wielu portfelach.

10. Czarna skórzana torebka dla mężczyzn:

męska-czarna-bifold-torebka

Portfele i portfele składane dwu i trzykrotnie dla mężczyzn są przeznaczone dla bardzo zapracowanych osób, które mają nosić przy sobie wiele legalnych kart i dokumentów. Pomijając telefon komórkowy, w portfelu znajduje się specjalna kieszeń na wszystko. Pieniądze, monety, karty; nawet bilety lotnicze można ładnie umieścić w odpowiednich kieszeniach o różnej wielkości.

11. Najlepszy wielofunkcyjny portfel skórzany dla mężczyzn:

najlepszy-wielozadaniowy-skórzany-portfel-dla-mężczyzn

Wielozadaniowy skórzany portfel dla mężczyzn można nawet złożyć i zaprojektować specjalnie do przenoszenia prawie wszystkich rzeczy, które mają być wykonywane codziennie. Identyfikatory, karty, gotówka, a nawet telefony komórkowe mają kieszeń w specjalnie zaprojektowanym portfelu dla motocyklistów, a nawet studentów, którzy chcą wyglądać fajnie.

12. Ręcznie robiony włoski skórzany portfel dla mężczyzn:

ręcznie-włoski-skórzany-portfel-dla-mężczyzn

Ręcznie robione skórzane portfele dla mężczyzn są specjalnie wybierane jako prezent dla wyjątkowych osób. Męski projekt stroju na torebce jest wyraźnie wytłoczony, co daje wyjątkowy efekt. Wiele osób w starszym wieku również pokocha ten pięknie wykonany portfel.

13. Skórzane portfele motocyklistów:

skórzane-bikers-portfele

Portfele Biker są zaprojektowane zgodnie ze specyfikacją ze specjalnym łańcuszkiem, który można łatwo zaczepić za pomocą pasków. Specjalna przestrzeń na wszystko, czego motocyklista może potrzebować. W takich portfelach wykonuje się breloczek priorytetowy, kieszonkę na telefon, kieszonki na karty oraz specjalne kieszonki na gotówkę. Tak; portfel z taką specyfikacją i fajnym wyglądem pokochają rowerzyści.

14. Najlepsze spersonalizowane portfele dla niego:

najlepiej-spersonalizowane-portfele

Podarowanie prezentu tacie i myślenie o portfelu kieszonkowym to piękny pomysł. Ludzie grawerują napisy na skórze portfela, przekazując właścicielowi piękną wiadomość. Są to spersonalizowane portfele, które są wykonywane zgodnie z ich zamówieniem. Takie portfele są również z pięknymi rzeźbieniami na zewnątrz i dobrym miejscem w kieszeniach wewnątrz.

15. Skórzane portfele męskie w stylu vintage:

vintage-męski portfel

Torebka vintage to wybór wielu osób. Stary wygląd tworzy obraz portfela używanego przez wiele lat i jest atutem, w którym trzyma się wiele rzeczy. Zazwyczaj wygląd takich zabytkowych portfeli przypomina starodawne klipsy przymocowane do obu okładek. Kolor skóry jest również wytarty i zakurzony. Osoby ze smakiem vintage’u na pewno to pokochają.

Tak więc portfele męskie są w wielu wzorach, nawet z materiału lub plastiku, lub mogą być wykonane z innego ciężkiego materiału, szaleństwo skórzanych portfeli i ich wygląd to niekończąca się miłość do nich. W pierwszej części mężczyźni również noszą ze sobą tak wiele akcesoriów, ale portfel jest koniecznością, który niewątpliwie mają. Wizerunek mężczyzny można również odhaczyć tym, jaki rodzaj portfela nosi, gruby lub cienki portfel, skórzany lub plastikowy, designerski lub prosty i klasyczny.

Skórzane portfele mogą być znakiem wizerunku marki, który towarzyszy Tobie. Ludzie dostrzegają nawet to, co mężczyzna nosi ze sobą najwyżej w portfelu, zdjęcia swoich bliskich, twardą gotówkę lub wizytówki i karty kredytowe. Portfel może być osobistym atutem mężczyzny.