Współczesny człowiek, w przeciwieństwie do dawnych czasów, potrzebuje luksusu i wygody łatwo dostępnej w dzisiejszych czasach. Wszelkie akcesoria, takie jak ubrania, zegarki, paski, portfele itp., odzwierciedlają styl mężczyzny i jego ogólną osobowość. Dlatego jest niezwykle ostrożny i wybredny w doborze akcesoriów i wybiera te, które odzwierciedlają jego styl. Mały prostokątny składany dodatek do przenoszenia kart i gotówki to portfele. Portfele to jeden z najważniejszych modnych akcesoriów, z których mężczyzna wybiera je, wyciągając karty lub dokonując płatności gotówką. Tak więc portfele subtelnie wiele mówią o osobie. Więc portfele po prostu nie mogą być ignorowane i zajmują bardzo ważne miejsce w męskim świecie.

różne-rodzaje-portfelów-dla-mężczyzn-indii

Najnowsze i najlepsze modele markowych portfeli dla mężczyzn w trendzie:

Portfele to jeden z tych niezbędnych rzeczy, a mężczyzna nie może po prostu obejść się bez portfela. Oto lista 25 prostych i markowych portfeli męskich na karty, monety i pieniądze.

1. Proste portfele dla mężczyzn:

proste-portfele

Proste skórzane portfele do codziennego użytku są preferowane przez mężczyzn. Portfel podstawowy służy do przechowywania podstawowych rzeczy, takich jak pieniądze, karty debetowe i kredytowe, wizytówki itp. Nie są skomplikowane, ale wystarczą do przechowywania podstawowych rzeczy codziennego użytku. Wykonane ze skóry w różnych kolorach, takich jak brązowy, czarny, szary itp. Portfele podkreślają ogólną osobowość, a także służą do przenoszenia pieniędzy wymaganych przez mężczyzn.

2. Portfele Bifold Mężczyźni:

portfele składane

To także zwykły portfel męski. Jak sama nazwa wskazuje, składa się na pół i może pomieścić pieniądze, karty, papiery itp. te bifold portfele dla mężczyzn mają osobne miejsca do przechowywania kart i są również podzielone na pieniądze. Ponadto istnieją miejsca do przechowywania ważnych kart inteligentnych, takich jak prawo jazdy; Karta PAN itp., które są ważne dla celów identyfikacyjnych. Posiadanie dokumentu tożsamości jest bardzo ważne. Tak więc portfel bifold wygląda na zorganizowany, dobrze utrzymany i przechowywany.

3. Portfele męskie z aligatora:

portfele-aligatora

Drogie i luksusowe to idealny sposób na opisanie tych portfeli z aligatora. Wykonane z oryginalnej skóry krokodyla, są wykonane do perfekcji i dlatego można je opisać jako luksusowe klipsy na pieniądze. Te drogie portfele męskie są wykonane z prawdziwej skóry aligatora i zawierają również sprzączki ze srebra, mosiądzu itp. Ma wiele miejsc na karty, miejsca na pieniądze, ważne dokumenty itp. Jest to jedna z najlepszych opcji prezentów i jedna z cenionych rzeczy w męskiej garderobie.

4. Aluminiowe portfele męskie na karty:

portfele aluminiowe

To niezwykle cienkie i wytrzymałe portfele wykonane z aluminium, a nie ze skóry. To otwiera się jak książka, a nie jak zwykłe portfele. Wodoodporny, a zatem preferowany, te aluminiowe portfele mogą w równym stopniu przechowywać karty i gotówkę. Nie są one nieporęczne podczas przenoszenia i wyglądają elegancko, ale mają dużo miejsca do przechowywania. Przy minimum sześciu do siedmiu slotach prawie wszystkie ważne karty i gotówka mogą być odpowiednio przechowywane.

5. Portfele Trifold dla mężczyzn:

portfele trójdzielne

Są to smukłe, trzykrotnie zaprojektowane skórzane portfele męskie przeznaczone do przenoszenia większej liczby kart i gotówki w równym stopniu. To otwiera się i ma dwa fałdy, stąd nazwa trifold. Obie ładownie mają wiele miejsc na karty, a środkowa część ma przezroczystą pokrywę do przechowywania dokumentów tożsamości, co ułatwia dostęp i użytkowanie. Wygodny w noszeniu i użytkowaniu, ten trzyczęściowy portfel służy osobom, które chcą nosić wiele rzeczy w jednym portfelu.

6. Portfele kieszonkowe dla mężczyzn:

portfele-kieszeni-piersi

Ten portfel z kieszenią na piersi mieści się w przedniej kieszeni i jest idealny do przechowywania wielu rzeczy. Nie są to zwykłe, małe prostokąty, ale są wydłużone i krótsze na krawędziach szerokości. Ma jedną zakładkę i otwiera się z jednej strony z wieloma przecięciami na karty i jedną dużą szczeliną do przechowywania paszportu lub czeków, biletów lotniczych itp..

7. Małe portfele kieszonkowe dla mężczyzn:

portfele-małe-kieszonki

Są to małe kieszonkowe portfele męskie do przechowywania kilku minimalnych rzeczy, takich jak trochę gotówki i kilka kart. Są małe, smukłe i łatwo mieszczą się w kieszeni. Nie zajmują dużo miejsca i dlatego są idealne do noszenia podczas załatwiania sprawunków lub na krótkich dystansach. Są wykonane ze skóry i wyglądają stylowo i doskonale spełniają swoje zadanie. Są one również dostępne w wielu różnych kolorach.

Czytaj więcej> Małe portfele dla mężczyzn i kobiet

8. Fajne portfele na nadgarstek:

portfele na nadgarstki

Najbardziej wyjątkowe, a jednocześnie najbardziej przydatne portfele są te portfele na nadgarstek. Wyglądają po prostu jak bransoletka mankietowa ze skóry noszonej na nadgarstku. To jest jak ta tajna skrytka, w której można przechowywać, a raczej schować gotówkę, klucz, zdrowie itp. za tajnym zamkiem błyskawicznym. Mężczyźni mogą przechowywać gotówkę, opaskę fitness, klucze itp. ukryte w tych męskich portfelach, ale mogą być również bezpieczne i używane w razie potrzeby.

9. Męskie portfele z przednią kieszenią Slim-Fit:

portfele-z-kieszeni-z przodu . slim-fit

Przednie kieszenie slim fit służą do przenoszenia minimalnych przedmiotów w portfelu. Gotówkę można nosić lub trzymać z przodu, co ułatwia dostęp do gotówki i innych kart. To tylko rozmiar i kształt przedniej kieszeni i jest bardzo smukła. Przednie kieszenie są łatwo dostępne na gotówkę i karty, a nie tylne. Tak więc posiadanie portfela w przedniej kieszeni jest łatwiejsze do przenoszenia rzeczy bez ryzyka kradzieży kieszonkowej. Jego wygoda przy mniejszej masie.

10. Najlepsze portfele z uchwytami na klucze:

portfele-z-breloczkami

Oryginalne markowe skórzane portfele są również wyposażone w stylowy uchwyt na klucze do przechowywania kluczy. Klucze nie muszą być trzymane oddzielnie, ale można je po prostu przypiąć do tego uchwytu w portfelu. Portfel jest składany na dwie części, z wystarczającą ilością miejsca na gotówkę i karty. Może to więc być portfel wielofunkcyjny służący wielu celom, takim jak przechowywanie, użytkowanie, a także bezpieczeństwo.

11. Skórzane portfele na książeczkę czekową:

portfele-czekowe-skórzane

Idealnie nadaje się i jest przeznaczony wyłącznie do noszenia książeczek czekowych. Oprócz miejsca na książeczkę czekową ma miejsce na długopis, a także kilka miejsc na karty. Wykonane są z prawdziwej skóry w odcieniach brązu, czerni lub innych klasycznych kolorów. Wydłużone, służą do przechowywania książeczek czekowych i dlatego nie przypominają tych małych zwykłych portfeli.

12. Portfele na monety dla mężczyzn:

portfele na monety

Są to małe, maleńkie skórzane portfele męskie przeznaczone wyłącznie do przechowywania w nich monet. Przechowywanie monet w zwykłych portfelach sprawia, że ​​stają się nieporęczne i cięższe. Tak więc dodatkowy portfel na monety jest właśnie tym, co mężczyzna chce przechowywać monety. Również wyjmowanie monet staje się łatwiejsze, a monety są łatwo dostępne. Nie są nawet wielkości zwykłego portfela, bo są znacznie mniejsze.

Czytaj więcej> Wzory portfeli na monety dla mężczyzn

13. Skórzany portfel z portmonetką:

skórzany-portfel-z-portmonetką

Regularne skórzane portfele w niesamowitych odcieniach są niezbędnym dodatkiem dla mężczyzny, określającym jego ogólną osobowość. Skórzane portfele są również wyposażone w dopasowaną portmonetkę. W sumie są one przeznaczone do przechowywania gotówki, kart, dokumentów tożsamości i monet. Wyglądają niezwykle stylowo i mają wysoki indeks mody i są najbardziej preferowanymi skórzanymi portfelami.

14. Portfele ID dla mężczyzn:

id-portfele

Portfele do przechowywania kilku kart, ale głównie do przechowywania kart identyfikacyjnych (tożsamości), to te portfele identyfikacyjne. Mają one przezroczystą/przezroczystą osłonę w górnej części portfela, w której można włożyć i przechowywać dowód tożsamości. Łatwiej jest sflashować identyfikator, gdy ktoś o to poprosi, niż wyjmować go całkowicie z portfela. Więc to jest również wysokie na wygodzie.

15. Portfele podróżne dla mężczyzn:

portfele-podróże

Każdy mężczyzna potrzebuje ekskluzywnego portfela podróżnego, który spełni wszystkie jego podstawowe wymagania. Mężczyźni potrzebują tego do prawidłowego uporządkowania swoich dokumentów i do sortowania. Są to portfele męskie z prawdziwej skóry z wieloma modyfikacjami. Mają wiele miejsc na karty do przenoszenia kart międzynarodowych, kart forex oraz zwykłych kart. Ponadto może pomieścić długopis, posiada przegródki na książeczki czekowe, bilety, dokumenty itp. oraz przegródki do przechowywania gotówki. Jest wyposażony w brelok do kluczy w środku.

16. Portfele taksówek:

portfele-taksówki

To jeden z najlepszych najmniejszych minimalistycznych portfeli dla mężczyzn. Wykonane ze skóry, posiadają woreczki na gotówkę, monety, rachunki itp. oraz tajną saszetkę do przechowywania ważnych dokumentów. Tajna sakiewka może służyć do ukrycia czegokolwiek. Mężczyźni uwielbiają to ze względu na rozmiar portfela i większe cele, jakie służy. To właśnie to, czego nie potrzeba ani więcej, ani mniej, ale idealne do przechowywania wszystkich rzeczy w jednym malutkim portfelu.

17. Portfele na telefony komórkowe dla mężczyzn:

portfele-komórek

To jest jak portfel składany, ale z klapką pośrodku i guzikami. Posiadają dużo klapek na karty oraz wydzieloną strefę przeznaczoną na telefon komórkowy. Telefon komórkowy można bez problemu przechowywać w portfelu, a oddzielenie obszaru na gotówkę i kartę umożliwia łatwe zarządzanie telefonem komórkowym. Mogą być przechowywane w torbie lub mogą być również etui na telefon ze sprzęgłem. Są one wydłużone i dlatego mogą pomieścić nawet ogromne, duże telefony komórkowe.

18. Portfele męskie na szyję:

portfele na szyję

Portfele na szyję są popularne wśród mężczyzn, którzy często podróżują lub uwielbiają podróżować i zwiedzać miejsca. Portfel jest przymocowany do sznurka jak pasek i można go nosić na szyi. Posiadają oddzielne klapy i kieszenie do przechowywania gotówki, kart, paszportu, czeków itp. Posiadają również przezroczystą kieszeń do przechowywania dokumentów tożsamości dla łatwego dostępu. Więc mężczyźni, którzy kochają bezproblemowe podróże, na pewno potrzebują tego portfela na szyję.

19. Nylonowy portfel na rzep:

velcro-nylon-portfel

Portfele męskie nylonowe są modne, ponieważ są również wodoodporne i mają również rzep do zamykania portfela. Mogą być nawet bifold lub trifold i mogą mieć klapki i kieszenie na karty, a także gotówkę. Występują w różnych kolorach i najlepiej obnoszą się z młodzieżą i młodzieżą. Mogą podnieść swój fajny iloraz, korzystając z tych fajnych nylonowych portfeli. Posiadają kasę na brzegach, dzięki czemu portfel nie odrywa się łatwo. Są one również wystarczająco trwałe i wystarczająco trwałe oraz mało wymagające w utrzymaniu w porównaniu ze skórzanymi portfelami.

20. Portfele ze stali nierdzewnej dla mężczyzn:

portfele ze stali nierdzewnej

Emanujące klasą i modą są te portfele ze stali nierdzewnej dla mężczyzn. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są najtrwalsze ze wszystkich portfeli i preferowane również od skóry. Skóra jest czasami wymagająca w utrzymaniu, dlatego mężczyźni również przechodzą na te klasyczne portfele. Mają miejsca na karty, gotówkę i monety i są też eleganckie.

21. Męskie portfele bezpieczeństwa RFID:

portfele-zabezpieczenia-rfid

RFID to identyfikacja radiowa wykorzystywana do ochrony informacji osobistych i zabezpieczonych poprzez dodawanie chipów i tagów do rzeczy osobistych. Skórzane portfele zabezpieczone RFID są używane przez mężczyzn do ochrony danych osobowych i dokumentów. Zwykłe skórzane portfele bifold i trifold mogą być oznaczone RFID i mogą podwoić się jako portfel bezpieczeństwa, zapobiegając w ten sposób wszelkim możliwościom kradzieży.

22. Najlepsze magiczne portfele:

magiczne-portfele

Są to ładne, wyjątkowe portfele, rzeczywiście magiczny portfel. Są niezwykle eleganckie i cienkie i mają dwie części, jedną na karty, a drugą na gotówkę. Obszar kasy posiada pasek poprzeczny do zabezpieczenia gotówki oraz dwa pionowe paski do przechowywania kart i dokumentów tożsamości. Ze względu na wygląd można się mylić, że w rzeczywistości jest to portfel i stąd nazwa magiczne portfele. Te portfele można również zrobić w domu. Mężczyźni używają ich do drobnych czynności użytkowych.

23. Męskie portfele na pasek:

portfele-paski

Zabezpieczenie portfela pasem to również najlepszy sposób na przenoszenie wszystkich potrzebnych rzeczy w jednym miejscu w tym samym czasie. Można je również bezpiecznie schować w spodniach. Posiadają osobne przegródki i miejsca na karty, paszporty, gotówkę, czeki, klucze, dowody osobiste itp. To ten jeden portfel, którego każdy potrzebuje do noszenia jednocześnie większości rzeczy. Są one w większości wykonane z prawdziwej skóry tylko dla trwałości i trwałości.

24. Fajne portfele kart kredytowych:

portfele-karty-kredytowe

Wyłącznie do przechowywania tylko kart kredytowych i debetowych, są one idealne do przechowywania wszystkich plastikowych pieniędzy w jednym miejscu, co ułatwia wyszukiwanie i dostęp. Są one wykonane ze skóry i mają wiele plastikowych lub skórzanych przegródek do przechowywania kart. Są bardzo kompaktowe i mają tylko rozmiar karty kredytowej.

25. Portfele tytanowe dla mężczyzn:

portfele-tytan

To najbardziej klasyczne portfele dla mężczyzn. Są one wykonane z tytanu i mają dwie metalowe blachy, a pomiędzy nimi przechowywane są gotówka i karty. Klasyczny kolor tytanu odzwierciedla klasę i osobowość mężczyzny. W środku znajduje się wycięcie, w którym mężczyzna może przesunąć palec i wyjąć pokrywkę i wyjąć potrzebne rzeczy.

Moda stała się synonimem wielu dodatków. Portfel przechowuje wszystkie pieniądze, karty itp. i jest niezwykle ważny. Dobrej jakości i dobrze wykonane portfele są jednym z cenionych dóbr mężczyzny. Stały się bardzo istotne w codziennych czynnościach dla mężczyzny. Noszenie dobrego, markowego portfela zgodnie z wymaganiami podkreśla również osobowość mężczyzny. Dużo mówią po cichu o człowieku. Pochwal się tymi ładnymi, stylowymi portfelami i stwórz trwałe wrażenie.