Portfele paszportowe są niezwykle istotne dla tych, którzy dużo podróżują. Jest to również ważny dodatek dla każdego podróżnika. Pomaga uporządkować wszystkie dokumenty podróżne w wygodny sposób. Większość portfeli paszportowych jest teraz wyposażona w funkcję RFID, dzięki czemu paszport jest chroniony przed wszelkiego rodzaju sygnałami elektromagnetycznymi i potencjalnymi zagrożeniami włamania. Poniżej opisano różne rodzaje posiadaczy paszportów, pamiętając o tych najwygodniejszych, które byłyby odpowiednie dla podróżnych.

Najnowsze i stylowe portfele paszportowe dla mężczyzn i kobiet w wycieczkach:

Spójrzmy teraz na 9 najlepszych wzorów portfeli na paszport.

1. Klasyczny portfel paszportowy:

portfele paszportowe

Obecnie dostępnych jest wiele materiałów, takich jak nylon lub bawełna, ale prawie niemożliwe jest pokonanie skóry jako materiału na jakikolwiek rodzaj portfela. Klasyczny portfel na paszport byłby wykonany ze skóry i zapewniałby odpowiednią synchronizację paszportu i wszystkich dokumentów podróży. Portfel ma również inteligentnie wykonane miejsce na długopis i to jest to, co przypieczętowuje transakcję.

2. Cienki portfel paszportowy:

Smukły portfel paszportowy

Jest to najbardziej odpowiedni typ dla tych, którzy chcą zachować swój styl i podróżować jak najmniej. Pięknie zaprojektowany, aby zawsze mieć pod ręką paszport i mikro długopis, super stylowy smukły etui na paszport to pomniejszona wersja klasycznego skórzanego portfela paszportowego.

3. Portfel paszportowy na notebooka:

Portfel na notebooka

Jeśli nie możesz utrzymać swojej chęci pisania zdominowanej w dowolnym momencie, to jest to właściwy wybór dla Ciebie. Przepis do przechowywania małego notesu wraz z paszportem i dokumentami podróży pozwoli Ci zapisać nawet najdrobniejsze szczegóły z podróży. Pięknie wykonana skórzana obudowa paszportu to kolejny dobry powód do uśmiechu.

4. Metalowy portfel paszportowy:

Metalowy portfel paszportowy

Nie dla minimalistów, złóż oświadczenie z metalowym męskim portfelem paszportowym. Gładkie skórzane wnętrze i niklowo-metalowe na zewnątrz gwarantują, że Twój paszport będzie bezpieczny od prawie wszystkiego. Ma również możliwość przechowywania kilku twoich kart.

5. Spakowany portfel paszportowy:

Spakowany portfel paszportowy

Jeśli potrzebujesz także nosić paszporty członków rodziny i potrzebujesz wystarczająco dużo miejsca z doskonałym zabezpieczeniem, najlepiej sprawdzi się portfel rodzinny na zamek błyskawiczny. Dzięki licznym kieszeniom i kieszeniom na karty, wszystkie zabezpieczone w miejscu zapinanym na zamek, możesz również przechowywać sporą ilość dokumentów podróżnych w sejfie. A wszystko to, nie będąc zbyt nieporęcznym, ten jest inteligentnym portfelem na paszporty podróżne.

6. Portfel paszportowy w stylu koperty:

Portfel paszportowy w stylu koperty

Skórzany portfel paszportowy w stylu koperty jest niesamowity pod względem pojemności. Jest to pięknie wykonane ze skóry w taki sposób, że możesz przechowywać wszystkie ważne identyfikatory w tym samym miejscu. Jest to najbardziej odpowiednie dla Ciebie, jeśli masz tendencję do utrudniania portfela pieniędzy z milionami paragonów.

7. Uniwersalny portfel paszportowy:

Uniwersalny portfel paszportowy

Po co ograniczać swoją wyobraźnię? Wykorzystaj w pełni swój portfel paszportowy i trzymaj telefon komórkowy, karty kredytowe, długopisy, wszystkie ułożone w odpowiedni sposób. Płócienny uchwyt na paszport jest również wyposażony w zamek błyskawiczny, dzięki czemu wszystkie Twoje skarby są zabezpieczone, nawet gdy się spieszysz. To idealny portfel paszportowy dla mężczyzn, którzy cały czas są niezdarni.

8. Portfel paszportowy ze skóry krokodyla:

Portfel ze skóry krokodyla

Dwa rękawy i piękny design to to, czego możesz oczekiwać od portfela paszportowego ze skóry krokodylej. Ekskluzywny wygląd zewnętrzny i wygodne wnętrze z pewnością przyciągną wiele gałek ocznych. Ludzie z pewnością zazdroszczą Ci piękna w Twoich rękach i będą zgadywać o Twoim lataniu w pierwszej klasie, nawet jeśli jedziesz oszczędnie.

9. Kolorowy portfel paszportowy:

Kolorowy portfel paszportowy

Po co nudzić się w wyborze portfela paszportowego, gdy Twój codzienny styl kręci się wokół kolorów. Pochlapaj kolorami na lotnisku, idąc z pięknym portfelem paszportowym do odprawy. Bądź odważny i wprowadzaj popowe kolory, oczywiście mając na uwadze wygodę. Wiele kieszeni i szereg fantazyjnych kolorów sprawią, że ten portfel paszportowy dla kobiet będzie jednym z Twoich najbardziej cenionych przedmiotów.

Posiadacz paszportu lub portfel paszportowy przeszedł ostatnio wiele ewolucji. Dostępne są unikalne wzory i typy, z których możesz wybierać w zależności od potrzeb. Istnieje wiele portfeli paszportowych, które zapewnią Ci wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie telefonu komórkowego, pieniędzy i ważnych dokumentów w jednym miejscu.