Portfel to miejsce, w którym kładziesz nasze podstawowe rzeczy w dowolnym momencie, gdy wychodzisz z domu. Oprócz pojemności portfel naprawdę uczestniczy w tworzeniu wizerunku właściciela. Tak czy inaczej, układ jest bardzo prosty: wystarczy tylko męski portfel składany na trzy. Wykorzystując 3-częściowy zarys, portfele trifold mają wyraźny preferowany punkt widzenia, ponieważ mają zdolność przenoszenia znacznie większej liczby rzeczy w porównaniu z portfelem składanym.

Najnowsze i różne typy portfeli trifold dla mężczyzn:

Oto 9 wzorów skórzanych portfeli składanych dla mężczyzn w następujący sposób.

1. Portfel na trzy skamieliny:

skamieliny-trifold-portfel

Fossil to najbardziej renomowane marki na liście marek. Noszenie któregoś z jego akcesoriów sprawi, że będziesz wyglądać elegancko i markowo alkoholikiem. Portfel Fossil to najlepszy portfel składany na trzy. Posiada dwie kieszenie zapinane na zamek i może pomieścić do 10 kart.

2. Portfel męski Carhartt Trifold:

carhartt-męski-trifold-portfel

Skórzany portfel Trifold Wallet jest szyty niezwykle dobrze, a rogi portfela są wzmocnione bawełnianą fakturą, aby zachować sprawność w wielu warunkach. Otwory na karty są marginalnie ogromne, aby umożliwić szybkie i proste traktowanie twoich rzeczy.

3. Portfel potrójny Michael Kors:

michael-kors-trifold-portfel

Potrójna akumulacja Korsa obejmuje liczne uzupełnienia, od gładkich po prowincjonalne i od matowych po błyszczące. Wszystkie są ze skóry bydlęcej z poliestrową podszewką od wewnątrz. Poza decyzją kasztanową lub ciemną, linia portfeli nie oferuje zbyt wiele w sposobie na asortyment. Michael Kors oferuje siedem otwarć pokazów MasterCard i cztery różne miejsca na rachunki, paragony i zdrapki.

4. Portfel Trifold o dodatkowej pojemności:

portfel-trifold-z-dodatkową-pojemnością

Ten portfel ma generalnie spory schowek w klasie. Podstawowym materiałem jest skóra, dzięki czemu jest naprawdę delikatna i gładka, a jednocześnie niezwykle solidna, co sprawia, że ​​pozostaje atrakcyjna przez długi czas. Jeśli nie musisz regularnie przekazywać niezliczonych powiązanych archiwów, ten aktualny męski skórzany portfel składany na trzy jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

5. Portfel Cambridge Trifold:

cambridge-trifold-portfel

Cambridge trifold podkreśla przestrzeń z okienkiem, która zapewnia szybki dostęp do prawa jazdy lub innej regularnie używanej karty. Istnieje dziewięć miejsc na karty opłat i cztery dodatkowe ukryte kieszenie na zdjęcia lub od czasu do czasu używane karty. Cambridge daje również dwie kieszenie na pieniądze, aby oddzielić duże i małe sekcje.

6. Portfel z ośmioma przegródkami:

ośmiokomorowy-tri-crease-portfel

Ten Trifold Wallet For Men jest bardzo gotowy, aby spełnić większość Twoich pragnień posiadania portfela Trifold. Dzięki 8 przegródkom o podobnie małym profilu możesz przechowywać znaczną ilość rzeczy kształtujących karty, pieniądze na raporty i paragony lub inne potrzebne rzeczy. Wszystkie zmieszczą się bez wysiłku dzięki otwartości każdej przegródki.

7. Zgadnij potrójny portfel:

zgadnij-potrójny-portfel

GUESS Cruz wykorzystuje owczą i owczą skórę i mieści do ośmiu kart w układzie pionowym, aby zachować cienki kontur. Dodatkowo posiada okienka fotograficzne dla osób, które lubią przekazywać papierowe zdjęcia.

8. Męski skórzany portfel blokujący RFID Trifold:

męski-skórzany-fid-blokujący-portfel-trifold

Z maksymalnie 7 miejscami na karty RFID, 2 schowkami na poślizg, 2 pełnowymiarowymi przegródkami i okienkiem na identyfikator, możesz przechowywać wiele rzeczy bez stresu związanego z prawdopodobieństwem, że mogą być bezradne wobec niezatwierdzonego filtrowania.

9. Męski portfel Levi’s Trifold:

levis-mens-levis-trifold-portfel

Portfel wykorzystuje uczciwą skórę bydlęcą. Z 3 otworami w każdym rozmiarze, prostym okienkiem na papier identyfikacyjny pośrodku i kieszenią na pieniądze, trybem pracy młyna, wyposażonym do odkładania wszystkich podstawowych rzeczy.

Portfel to jedna z tych rzeczy, które mogą nagradzać lub często odwiedzać nabywcę przez dość długi czas. Chociaż kupowanie najbardziej idealnej jakości dobrze wróży, zakup portfela, który mija się z marką w dowolnym regionie, może być powodem znacznego rozczarowania.