Portfel jest urządzeniem służącym do przechowywania ważnych rzeczy, takich jak pieniądze, wizytówki, karta debetowa lub kredytowa, prawo jazdy, a czasem monety. Jest głównie składany. Ponieważ mają zmieścić się w kieszeni, są małe. Większość mężczyzn i kobiet używa go codziennie. Jeśli wychodzisz na zakupy lub zakupy?.

Najnowsze i proste projekty małych portfeli:

Wszystkie portfele nie są takie same, różne typy spełniają nasze różne potrzeby. Po prostu musimy wybrać według naszych potrzeb. Możesz dopasować go do swojego stroju lub potrzeb. Oto lista 9 pięknych małych portfeli dla mężczyzn i kobiet.

1. Mały portfel ze skóry:

małe portfele

Jak sama nazwa wskazuje, skórzane portfele wykonane są ze skóry, która jest niczym innym jak leczoną skórą zwierzęcą. Może być dowolnego zwierzęcia, stąd możliwy jest dowolny kolor i wzór. Zazwyczaj są one drobno zszywane, ale czasami w zależności od projektu może się to również różnić. Możesz go nosić zarówno w formalnych, jak i casualowych stylizacjach. Jest stosowany zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

2. Aluminiowy mały portfel na karty kredytowe:

aluminiowy-mały-portfel

Wykonany jest z aluminium. Służy głównie do zabezpieczania kart kredytowych i mamy różne kolory portfeli aluminiowych i łatwo je nosić w torebce. To jest uniseks.

3. Mały portfel na wizytówki:

wizytówka-mały-portfel

Mały portfel na wizytówki to mały portfel przeznaczony do przechowywania wizytówek Twoich lub innych osób. Jest kompaktowy i łatwy do przenoszenia. Wizytówka jest bezpieczna i nie psuje się. W większości typów sprawia, że ​​karty są wolne od wody. Występuje w skórze, plastiku i metalu. Jest również unisex i łatwy do przenoszenia.

4. Klip mały portfel:

klips-mały-portfel

Klip mały portfel jest jak portfel. Posiada mały klips do przechowywania pieniędzy. Klips jest mocny i nie pozwala na upadek pieniędzy. Zwykle ma być trzymany w kieszeni. Jest głównie używany przez mężczyzn. Występuje w skórze i innych materiałach. Występuje również w różnych kolorach, ale większość jest czarno-brązowa.

5. Mały portfel paszportowy:

paszport-mały-portfel

Mały portfel paszportowy służy do noszenia w nim paszportu. Jest wystarczająco pojemna, aby pomieścić karty kredytowe i pieniądze. Jest bardzo przydatny w podróży, ponieważ utrzymuje wszystko razem i jest bezpieczny. Jest kompaktowy i może być przechowywany w torbie lub torebce. Używają go mężczyźni i kobiety. Występuje we wszystkich kolorach i wzorach. To najlepsza rzecz do wykorzystania, gdy wyjeżdżasz za granicę.

6. Prosty mały portfel kieszonkowy:

kieszonkowy-mały-portfel

Małe portfele kieszonkowe to małe i kompaktowe portfele. Mają zmieścić się w kieszeni. Jest używany do pieniędzy, kart kredytowych i monet. Istnieje wiele modnych opcji. Zazwyczaj mężczyźni trzymają je w tylnej kieszeni, a kobiety w torebce. Występuje w różnych materiałach i kolorach, dzięki czemu lubiany przez wszystkich.

7. Mały portfel nylonowy:

nylon-mały-portfel

Jak sama nazwa wskazuje, nylonowy mały portfel wykonany jest z nylonowego materiału. Jak wszyscy wiemy, nylon jest bardzo elastycznym materiałem, podobnie jak portfel. Można go zginać lub składać zgodnie z naszymi wymaganiami. Mały nylonowy portfel zwykle ma na końcu pasek z rzepem, aby był dobrze zamknięty. Jest wykonany w wielu wzorach i stylach i jest unisex.

8. Wodoodporny mały portfel:

wodoodporny-mały-portfel

Wodoodporny mały portfel jest wykonany tak, aby zapobiec przedostawaniu się wody do portfela. Jest kompaktowy i zwykle ma miejsce tylko na pieniądze i karty kredytowe/debetowe. Jest używany przez pływaków, a także jeśli wybierasz się do kurortu, przy basenie lub na plażę. Dzięki temu Twoje cenne rzeczy są bezpieczne i suche. Występuje w wielu wzorach. Może być stosowany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety.

9. Mały portfel na nadgarstek:

mały-portfel na nadgarstek

Mały portfel na nadgarstek to portfel noszony na nadgarstku. Jest używany głównie przez rowerzystów, biegaczy i trekkerów. Możesz go używać, gdy chcesz mieć przy sobie swoje rzeczy. Możesz go po prostu nosić i wykonywać wszystkie przygody, nie martwiąc się o nic. Ma różne style i jest używany przez wszystkich.

Dzięki temu małe portfele mogą mieć różne typy i style. Może być używany zgodnie z potrzebami i stylem. Jest idealny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy nie chcą nosić nieporęcznych toreb. Małe portfele to nowy dodatek dla młodego pokolenia.