Spersonalizowane portfele to świetna opcja na prezent dla mężczyzn. Są to portfele, które można dostosować i zaprojektować zgodnie z własnymi potrzebami. Wybierz z tej bogatej listy portfeli, aby podarować ukochanej osobie coś wyjątkowego.

Najnowsze i stylowe spersonalizowane wzory portfeli dla panów i pań w trendzie:

Przyjrzyjmy się 9 najlepszym projektom spersonalizowanych portfeli.

1. Portfel z cytatami:

spersonalizowane portfele

Te spersonalizowane portfele dla mężczyzn to najlepszy prezent, jaki możesz podarować. Na okładce portfela możesz wygrawerować dowolne specjalne napisy, które kocha mężczyzna. Te portfele mają przegródki na banknoty i przegródki na karty kredytowe. Kolor tego portfela to urocza opalenizna z kontrastowymi przeszyciami kremowej nitki.

2. Nazwij spersonalizowane portfele:

Nazwij spersonalizowane portfele

Sprawdź te wspaniałe spersonalizowane portfele męskie, które mają możliwość wygrawerowania na nich imienia osoby. Jakość skóry tych portfeli jest doskonała, a detale na zewnątrz są bardzo eleganckie. Brązowy portfel ma kremowe przeszycie na środku portfela, a nazwę można wygrawerować na spodzie portfela.

3. Spersonalizowany portfel tajnej wiadomości:

Spersonalizowany portfel z sekretną wiadomością

Kocham swojego mężczyznę bardzo? Pokaż mu swoją nieśmiertelną miłość dzięki temu jedynemu w swoim rodzaju spersonalizowanemu portfelowi. Portfel ma wygrawerowane nazwisko osoby. Tajna wiadomość jest następnie wygrawerowana na małym kawałku skóry, który umieszcza się w jednym z gniazd. To będzie prezent, którego długo nie zapomni.

4. Spersonalizowany portfel w kształcie książki:

Spersonalizowany portfel w kształcie książki

To znowu wspaniały portfel dla mężczyzny w kształcie książki. Portfel wykonany jest z dobrej jakości skóry i ma wygrawerowaną nazwę na dole. Posiada również zapinany na zamek otwór na górze portfela. Wybierz ten świetny portfel w kolorach, które będą pasować do Twojego mężczyzny, w tym czarnym, jasnobrązowym, brązowym itp..

5. Spersonalizowany portfel z klapką:

Spersonalizowany portfel z klapką Bill

Oto kolejna świetna wersja spersonalizowanego portfela dla mężczyzn. Na skórzanym portfelu wygrawerowane jest imię osoby. Portfel ma również klapkę na banknoty na zewnątrz portfela, aby pomieścić kilka złożonych banknotów. Klapka jest zabezpieczona magnesami, dzięki czemu banknoty nie zsuwają się łatwo. Wybierz to jako świetny prezent.

6. Portfel z monogramem:

Portfel z monogramem

Jeśli lubisz monogram swojego imienia, to jest to bardzo dobra opcja do wyboru. Możesz wygrawerować monogram swojego imienia na skórzanym portfelu, aby nadać mu osobisty charakter. Monogram wykonany delikatną i misterną czcionką dodaje portfelowi luksusu. Może to również służyć jako bardzo ekskluzywny prezent dla ukochanej osoby, a nawet szefa.

7. Spersonalizowany portfel ze zdjęciami:

Spersonalizowany portfel ze zdjęciami

To świetny sposób, aby pokazać komuś swoją miłość. Oto spersonalizowany portfel z sentymentalnym zdjęciem Twojego wyboru wydrukowanym na zewnętrznej stronie portfela. Możesz umieścić zdjęcie siebie i współmałżonka, a nawet dzieci. To bardzo osobisty portfel, a obrazek powie tysiąc słów.

8. Spersonalizowany portfel damski Skull:

Spersonalizowany portfel z czaszką

Jeśli lubisz rzeczy funky i metaliczne, to jest to idealny portfel dla Ciebie. Odważny i jedyny w swoim rodzaju portfel z pewnością uniesie kilka brwi. Portfel ma na sobie maleńkie metalowe czaszki we wzorzystym kształcie na całym portfelu. Portfel zapinany na zamek najlepiej trzymać wszystko na swoim miejscu. Wybierz ten dramatyczny portfel ze względu na przyciągający wzrok efekt.

9. Włóż spersonalizowany portfel z klapką:

Wstaw spersonalizowany portfel z klapką

Oto spersonalizowany portfel, który ma minimalistyczny charakter i jest najlepszy dla osób, które nie chcą czegoś zbyt głośno. Sam portfel jest bardzo prosty i prosty z nazwą wygrawerowaną na skórze. Portfel zamykany jest klapką wsuniętą w skórzany pasek, który biegnie wokół portfela.

Wybierz wygrawerowanie imienia lub powiedzenia na portfelu, aby nadać mu osobisty charakter. Portfele mogą być również opatrzone monogramem lub wydrukowane Twoim idealnym zdjęciem.