Portfele zostały stworzone głównie do przechowywania gotówki, kart kredytowych, dowodów osobistych, prawa jazdy. Potem nadszedł czas, kiedy trzeba było nosić ze sobą również inne niezbędne rzeczy – takie jak paszporty, książeczki czekowe itp. Zmieniła się podstawowa funkcja portfela i pojawił się nowy styl długich portfeli. Długie portfele idealnie sprawdzą się w męskiej kieszeni na piersi i świetnie sprawdzają się w podróży. Długie portfele trzymają gotówkę poziomo i nie ma obawy, że rozerwą fałdy.

Nowe i stylowe wzory długich portfeli dla mężczyzn i kobiet w trendzie:

Oto 9 najlepszych wzorów portfeli w długim rozmiarze.

1. Prawdziwy portfel ze skóry bydlęcej Bi-Fold:

Długi portfel z prawdziwej skóry bydlęcej składany na dwie części

Ten portfel jest ręcznie wykonany ze skóry bydlęcej. Posiada 8 miejsc na karty kredytowe i 2 okienka identyfikacyjne. Posiada również kieszeń zapinaną na zamek oraz 2 kieszenie na gotówkę. Skóra jest miękka i wytrzymała. Jest to również dobry rodzaj portfela na prezent.

2. Vintage Look Prawdziwej Skóry Długi Bifold Portfel:

Długi portfel składany z prawdziwej skóry w stylu vintage

Ten stylowy portfel jest ultracienki i wykonany ze skóry w stylu Vintage. Posiada 13 miejsc na karty kredytowe, 1 okienko do wyświetlania identyfikatorów, 2 pomieszczenia na gotówkę i 2 miejsca na karty sim. Posiada blokadę RFID, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkich naszych ważnych informacji.

3. Ręcznie robiony skórzany długi portfel motocyklowy:

Ręcznie robiony skórzany długi portfel motocyklowy

To całkowicie ręcznie robiony portfel. Znany jest również jako Portfel Rowerzysty. Wykonana jest ze skóry ogłowia w kolorze wege tan i jest bardzo wytrzymała. Posiada 8 kieszeni na karty kredytowe oraz 2 miejsca na gotówkę. Posiada również mosiężny medalion połączony z mosiężnym łańcuszkiem, który nadaje mu stylowy wygląd.

4. Długi portfel ze skóry oliwnej:

Długi portfel ze skóry oliwkowej

Wykonany ze znoszonej skóry co nadaje jej wygląd vintage. Ma uniwersalny portfel, który ma styl i treść. Posiada 6 miejsc na karty i 2 wewnętrzne kieszenie na walutę. Występuje w dwóch odcieniach – ciemnobrązowym i dymnym.

5. Portfel z długimi pieniędzmi:

Portfel na pieniądze

To jest portfel wielofunkcyjny; posiada przycisk zamykania zamka. Posiada kieszeń na paszport, 12 miejsc na karty oraz 3 duże kieszenie. Może pomieścić różne dokumenty w jednym miejscu i idealnie nadaje się do podróży. Eliminuje pośpiech i zamieszanie na terminalach lotniskowych.

6. Męski długi portfel skórzany:

Długi skórzany męski portfel

Ten długi portfel wykonany jest z czystej skóry i modnego organizera. Może pomieścić wiele kart kredytowych, a także gotówkę. Jest to odpowiednie dla mężczyzn, którzy uwielbiają tworzyć styl. Posiada 18 miejsc na karty kredytowe w trzech teczkach, 1 okienko na dowód i kieszenie na książeczkę czekową, gotówkę itp..

7. Czarny & Brązowy długi portfel Executive:

Czarny& Brązowy długi portfel Executive

Wykonana jest z wysokiej jakości skóry i jest bardzo miękka w dotyku. Jest trwały i utrzymuje się przez dłuższy czas. Posiada dodatkowy pionowy schowek, który łatwo mieści się w kieszeni kurtki. Jest dostępny w dwóch kombinacjach kolorystycznych: czarny z brązowym obramowaniem i brązowy z czarną obwódką.

8. Długi portfel z klamrą:

Długi portfel z klamrą

Wykonany jest z najwyższej jakości skóry. Posiada wyściółkę ze sztucznej skóry i poliestru, która jest bardzo trwała. Posiada 2 kieszenie na gotówkę, 1 kieszeń zapinaną na zamek oraz zapinane na zamek miejsce na karty. Posiada również możliwość przechowywania telefonu, kart – dowodu osobistego i kredytu. Posiada również 4 miejsca na zdjęcia.

9. Długi portfel sprzęgła:

Długi portfel kopertówka

Posiada dużą pojemność i może pomieścić telefony, karty kredytowe, gotówkę, monety itp. Posiada miejsce na 8 kart, 3 przegrody na telefon, gotówkę, 2 przekładki na karty oraz 1 kieszeń na suwak. Wykonany jest ze skóry PU i ma podszewkę ze skóry syntetycznej. Można go szorować wodą lub niewielką ilością detergentu.

Długie portfele idealnie nadają się do portfeli podróżnych. Mogą przechowywać paszporty, bilety, karty pokładowe, różne waluty, karty kredytowe, czeki podróżne, plan podróży, ubezpieczenie podróżne, rezerwacje hotelowe i wiele innych, aby wymienić.