Designerskie portfele damskie i męskie są wykonane ze skóry. Posiadają wzory i nadruki, które różnią się od tradycyjnych portfeli. Zastosowane kolory są bardzo atrakcyjne i sprawiają, że portfel jest oszałamiający!.

Modny & Piękne wzory designerskich portfeli dla mężczyzn & Kobiety w trendzie:

Przyjrzyjmy się 9 najlepszym projektom portfeli projektantów dla panów i pań.

1. Portfel Bloom Designer dla kobiet:

Portfel Bloom Designer dla kobiet

To piękny, designerski portfel damski z kwiatowym nadrukiem. Logo firmy jest nadrukowane na spodzie tkaniny, co dodaje jej luksusowej wartości. Portfel ma wzór zapinany na zamek, który otwiera się w sposób harmonijkowy, aby pomieścić wiele przedmiotów.

2. Metaliczny designerski portfel dla kobiet:

Metaliczny designerski portfel dla kobiet

Oto kolejny zamek błyskawiczny wokół portfela, który jest bardzo modny. Portfel wykonany jest z czarnej tkaniny, która jest podszyta metalowymi kawałkami. Z przodu portfela znajdują się dwie klamry, które są atrakcyjnie umieszczone. Jest też wewnętrzna kieszeń zapinana na metalowy zamek. Cały portfel wygląda bardzo oszałamiająco i szykownie.

3. Portfel Snap Designer dla mężczyzn:

Portfel Snap Designer dla mężczyzn

Świetny na prezent jest ten skórzany, designerski portfel dla mężczyzn. Portfel ma minimalistyczny design, ale doskonała jakość skóry sprawia, że ​​jest oszałamiający. Portfel ma zamek błyskawiczny, a także zapięcie na zatrzask dla dodatkowego stylu. Logo marki jest zgrabnie wpasowane na metalowy element na spodzie portfela.

4. Pikowany portfel designerski dla kobiet:

Pikowany Portfel Damski

Oto świetny skórzany portfel dla kobiety, który ma pikowany wzór. Czarna skóra jest miękka i szyta techniką pikowania. Kontrast różu na wewnętrznej podszewce portfela podkreśla wspaniałość tego portfela. To może być najlepszy wybór dla designerskiego portfela.

5. Portfel projektanta Basket Weave dla mężczyzn:

Designerski portfel Basket Weave dla mężczyzn

Kup ten efektowny, designerski portfel dla mężczyzn z czarnej skóry. Portfel wykonany jest z pasków skóry, które są przeplatane plecionym splotem, co daje efekt bardzo ciasnego splotu, a portfel wygląda niesamowicie oszałamiająco. Połysk na skórze wzmacnia technika tkania.

6. Portfel projektanta odbitek obrazów dla mężczyzn:

Portfel projektanta odbitek obrazów dla mężczyzn

Oto designerski portfel dla mężczyzny, który nie jest wykonany ze skóry, ale z poliuretanu. Wzór na portfelu przypomina banknot dolarowy. Portfel jest w pięknym brązowym kolorze z czarnym nadrukiem. Kontrast tworzy bardzo olśniewający kawałek.

7. Kolczasty designerski portfel dla kobiet:

Kolczasty designerski portfel dla kobiet

Ten designerski element wyznacza trendy i jest uwielbiany przez wiele fashionistek. Portfel jest wykonany ze wspaniałej czerwonej skóry makaronikowej. Następnie jest wysadzany metalowymi kolcami, aby nadać mu bardzo retro wygląd. Portfel jest okazją do swojej ceny, ponieważ jest bardzo zorientowany na projektanta.

8. Portfel Cutwork Designer dla mężczyzn:

Cut work Designer Wallet dla mężczyzn

Zdobądź ten efektowny designerski portfel dla swojego mężczyzny, jeśli kocha rockowy styl. Portfel wykonany ze skóry z wycięciem w gwiazdkę pośrodku portfela. Portfel z łatwością pomieści do 12 kart i rachunki. Główną atrakcją tego portfela jest metalowy łańcuszek przymocowany do portfela, który można przypiąć do spodni.

9. Portfel projektanta w stylu pasa dla kobiet:

Designerski portfel w stylu paska dla kobiet

Różowy jest najbardziej lubianym przez kobiety kolorem, a ten wspaniały różowy i kremowy designerski portfel dla kobiet to najlepszy zakup. Portfel posiada pasek na pasek, który go zamyka, a także metalową szlufkę. Nadaje mu to bardzo wyrafinowany wygląd. Wybierz ten cudowny kawałek jako swój następny portfel.

Designerskie portfele dla mężczyzn i kobiet to modne modele z wyższej półki, które są teraz bardzo modne. Designerskie portfele ze skóry, a nawet poliuretanu są wykonane z nadrukami lub metalowymi dodatkami.