Portfel stanowi wyjątkową część Twojej codziennej rutyny. Bez portfela załatwienie wszystkich niezbędnych rzeczy, takich jak waluta i karty, stanie się gorączkowe. Jeśli podczas wyjścia zapomnisz portfela, może to stanowić dla ciebie problem. Zaaranżowany portfel ułatwi Ci pracę. Obecnie są modne portfele spreparowane. To ręcznie robiony portfel stworzony dzięki kreatywności artysty. W spreparowanym portfelu wprowadzono wiele innowacji, aby uczynić go wyjątkowym od zwykłego. W spreparowanym portfelu pojawiły się nowe wzory i patenty, które będą wyglądać fantazyjnie.

Najlepsze i kreatywne portfele ręcznie wykonane w najnowszych wzorach:

Szukasz najnowszych stworzonych portfeli? Następnie przechodzisz na właściwą stronę. Tutaj spójrz na nasze najlepsze 9 ślicznych tworzonych portfeli w różnych wzorach.

1. Wykonany portfel z drewna:

portfele-rzemieślnicze

Ten ręcznie wykonany portfel składa się wyłącznie z drewna. Jest smukły, z jedną sekcją i dołączony guzik, aby go zamknąć. To mały portfel, a ponieważ jest z drewna, też musi być ciężki. Drewniany portfel będzie wyróżniał się na tle reszty.

2. Skórzany ręcznie robiony portfel:

Skórzany ręcznie robiony portfel

To ręcznie robione skórzane portfele w formie bi-fold. Cały projekt tego portfela jest w całości wykonany ręcznie. W sekcji znajduje się zamek błyskawiczny, dzięki czemu Twoje rzeczy są chronione. Istnieje wzór o różnych kształtach, takich jak plus, kwadrat i serce. Jest to cienki portfel, który można łatwo dopasować do kieszeni.

3. Wykonany portfel z turkusowym kamieniem:

Rzemieślniczy portfel z turkusowym kamieniem

To naprawdę zaskakujące, gdy zobaczysz ręcznie wykonaną skórę portfelową z turkusowym kamieniem. Na przodzie portfela znajduje się duży, nierówny kształt turkusowych kamieni. Kamień pokryty jest niesamowitymi wzorami, takimi jak pióra i kwiaty.

4. Portfel z mapą świata:

Portfel z mapą świata

Jest to ekscentryczny portfel rzemieślniczy ze zdjęciem mapy świata. Jest to portfel unisex. Bardzo piękna kreacja jest używana na portfelu tworzenia mapy świata. Zawsze, gdy chcesz zobaczyć kierunek, możesz szybko użyć portfela i zobaczyć, który stan znajduje się w jakim kraju.

5. Patchworkowy portfel:

Portfel z patchworku

Te ręcznie robione portfele są specjalnie dla pań. Patchworkowa tkanina jest przeszyta kwiatowym wzorem. Ten projekt wygląda w miejskim stylu i nietuzinkowy. Może spodobać się niektórym paniom, ale na pewno nie dzisiejszym nowoczesnym dziewczynom.

6. Kwiatowy portfel:

Kwiatowy Portfel

Ten ręcznie wykonany portfel to pierwszy wybór kowbojów. Na drewnianej bazie kolorystycznej naszyto czarną skórę z kwiatowym nadrukiem. Kwiatowy nadruk jest w kolorze jasnobrązowym. Dlatego ta kombinacja kolorów wydaje się być niesamowita. Wybór tego portfela określa silną mentalność mężczyzn.

7. Vintage wykonany portfel:

Vintage wykonany portfel

To wspaniały, ręcznie robiony portfel z wieloma sekcjami. Niektóre cytowane są nad nią napisane, a resztę zdobi koronka. Ten portfel jest pojemny, dzięki czemu wszystkie niezbędne rzeczy zostaną ładnie poukładane. Dołączone czarne błyszczące guziki.

8. Anchor Tattoo Crafted Wallet:

Anchor Tattoo Crafted Wallet

Ten ręcznie wykonany skórzany portfel ma pasek. Na portfelu narysowany jest tatuaż z kotwicą i napis „NADZIEJA”. Zamiast środkowego obszaru na górze znajduje się przycisk. Ten projekt przekazuje uczucie do Jezusa Chrystusa i nadzieję na lepszą przyszłość.

9. Ręcznie malowany skórzany portfel:

Ręcznie malowany skórzany portfel

To przyjemny, ręcznie robiony portfel dla kobiet. W tej torebce projekt jest wykonywany ręcznie malowanym obrazem. Narysowany jest bardzo ładny motyl, kwiaty i inne kształty. Ten jasnożółty portfel przyciągnie uwagę i ładnie wygląda. Malowany portfel trwa długo.

Ręcznie robione portfele wyglądają dziwacznie i doskonale. Zachęca do talentu ukrytego pod artystą. Wykorzystanie spreparowanych portfeli pośrednio pomaga małym ludziom, którzy żyją tylko z tej pracy. Nawet ty możesz to zrobić, korzystając ze swoich innowacyjnych pomysłów. Wykonane portfele zawierają różne wzory i zapewniają niezwykły wygląd. Dodaje chwały Twojemu prostemu wyglądowi.