Portfele były ważnym dodatkiem dla mężczyzn, odkąd zostały wynalezione. Są wypełnione każdą niezbędną rzeczą, którą mężczyźni muszą mieć przy sobie. Ale początkowo wydawały się być nieporęczne z powodu dużej ilości, którą nosiły, lub kart kredytowych, wizytówek itp. Takie portfele podczas noszenia wydawały się ciężarem.

Smukłe portfele

Stylowe i nowe wzory portfeli męskich Slim ze zdjęciami:

Wraz ze zmianą akcesoriów modowych pojawiła się również zmiana w projektach portfeli. Dało to nowy projekt portfela, a mianowicie smukły projekt portfela, który jest dość popularny na rynku. Rzućmy okiem na różne rodzaje takich smukłych portfeli dla mężczyzn.

1. Koperta Slim Wallet w kolorze czerwonym:

kopertowy-smukły-portfel

W dzisiejszych czasach dość popularny jest nowy, smukły portfel męski, któremu nadano kształt koperty. Smukły skórzany portfel jest składany, aby zapewnić bezpieczeństwo cennych pieniędzy i kart. Co więcej, brązowy kolor przyciąga przede wszystkim wszystkich mężczyzn swoim uroczym połyskiem.

2. Metalowy cienki portfel:

metalowy-smukły-portfel

Szukasz bardziej efektownego akcesorium do kontynuowania! Wypróbuj metalowy cienki portfel ze srebrnym połyskiem. Metalowy portfel zapewnia bezpieczeństwo gotówki i kart, gdy jest wsunięty między metalowe ściany. To najbezpieczniejszy sposób na noszenie kosztowności ze stylowym wyglądem.

3. Zwykły skórzany czarny portfel:

zwykły-czarny-portfel

Chcesz prostego, ale modnego akcesorium! Smukły skórzany portfel w prostym czarnym kolorze to najlepszy, który Ci odpowiada. Modny portfel ma specjalną kieszeń, w której można osobno przechowywać pieniądze i karty w wodoodpornym opakowaniu. Bardziej używane rzeczy możesz również przechowywać w przedniej kieszeni, aby za każdym razem nie otwierać pełnego portfela.

4. Drewniany portfel na karty Slim:

drewniany-portfel-kartowy

Wyjątkowy, najlepszy cienki portfel męski wykonany z drewna zapewnia bezpieczny wygląd nosidełka. Portfel wykonany jest z drewna i skóry dla wyjątkowego połączenia. Drewniany front zabezpiecza trzymane w nim karty przed zginaniem. Drewniana konstrukcja, którą trzyma, dodaje jej wyjątkowości.

5. Wąski portfel z wieloma kieszeniami:

portfel z wieloma kieszeniami

Bardzo cienki portfel wykonany ze skóry jest szeroko stosowany przez biznesmenów do przechowywania kosztowności. Portfel posiada kilka kieszeni do przechowywania gotówki, kart kredytowych, wizytówek itp. w różnych miejscach. Daje to również komfort podczas szukania dowolnej karty lub gotówki.

6. Portfel C Cut dla mężczyzn Slim:

c-cut-portfel

Smukły portfel męski z wycięciem na krawędzi jest powszechnie używany przez mężczyzn do szybkiego wyjmowania gotówki lub kart. Portfel wykonany jest z włókna węglowego, co uatrakcyjnia go niesamowitym designem. Portfel jest wystarczająco smukły, aby nosić stylowy wygląd.

7. Dwustronny cienki portfel dla mężczyzn:

dwustronny portfel

Portfel dwustronny to portfel powszechnie używany wśród mężczyzn. Smukły skórzany portfel ma boczną kieszeń do przechowywania gotówki bez jej składania. Istnieje kilka innych kieszeni na karty do przechowywania kart banków i wizytówek. Portfel dzieli bagaż na kilka kieszeni, co zapewnia smukły wygląd podczas noszenia.

8. Męski portfel na karty Slim:

slim-card-portfel

Super cienki portfel stworzony specjalnie na karty jest obecnie popularny wśród zwykłych ludzi i przedsiębiorców, aby oszczędzać swoje karty. Posiadacz karty jest otwarty z jednej strony, co jest wystarczająco ciasne, aby uniemożliwić wysunięcie się z niego jakiejkolwiek karty ze względu na swoją elastyczność.

9. Portfel z paskiem:

portfel z paskiem

Portfel o fantazyjnym wyglądzie robi na widzach doskonałe wrażenie. Portfel jest w stanie pomieścić gotówkę i od 6 do 8 kart. Może również nosić w sobie mały pamiętnik, który będzie ściągany czarnym paskiem. Nadaje klasyczny wygląd zarówno formalnym, jak i casualowym.

Cienkie portfele dla mężczyzn pomagają nadać bajeczny wygląd, zamiast nosić te nieporęczne portfele w spodniach, które nadają plecom brudny wygląd. Przeważnie wszystkie markowe portfele dają kilka stylowych cienkich portfeli do wyboru w zależności od potrzeb.