Portfele stalowe to modne nowoczesne portfele, które wyglądają bardzo nietradycyjnie. Portfele wykonane z metali, takich jak aluminium itp., wyglądają oszałamiająco i nadają portfelom matowy lub lśniący wygląd. Wybierz najlepsze portfele z tej listy, a na pewno przyciągniesz głowy. Komplementy będą sypane zawsze, gdy ludzie zobaczą Cię z jedną z tych piękności.

Top 9 portfeli ze stali nierdzewnej w najnowszych wzorach:

Szukasz najlepszych portfeli ze stali nierdzewnej w najnowszych wzorach? Wtedy trafisz we właściwe miejsce. Tutaj zapewniamy 9 najlepszych Stalowych Portfeli w trendach, które zdecydowanie przyciągają uwagę wszystkich.

1. Podróżny portfel RFID ze stali nierdzewnej:

Portfele stalowe

Jest to wyrafinowany portfel RFID ze stali nierdzewnej do przechowywania kart kredytowych. Portfel ze stali nierdzewnej otwiera się w stylu harmonijki i ma wewnątrz plastikowe kieszenie. Istnieje do 8 gniazd, które mogą pomieścić do 12 kart. Technologia RFID jest obecna w tym portfelu, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia podczas podróży.

2. Składany portfel stalowy dla mężczyzn:

Bi krotnie portfel stalowy

Oto oszałamiający stalowy portfel, który wygląda jak tradycyjny skórzany portfel. Faktura stali jest taka, że ​​wygląda jak wykończenie ze skóry. Portfel idealnie nadaje się do przechowywania kart i rachunków. Jego portfel jest składany na dwie części, co pomaga utrzymać rachunki w formie.

3. Portfel ze stali nierdzewnej ID View dla mężczyzn:

ID Zobacz stalowy portfel

To fajny portfel, który ma oszałamiający wygląd. Portfel posiada wycięcie na środku portfela, przez które widać dowód osobisty. Kieszeń na dowód osobisty to tylko pierwsza kieszeń w portfelu i w ten sposób możesz zobaczyć dowód.

4. Teksturowany portfel stalowy:

Teksturowany portfel ze stali

Portfel męski występuje w kilku różnych stylach i fakturach. Zwykłe skórzane portfele mają tekstury i nadruki. Również portfele stalowe mogą mieć różne style i faktury. Ten klasycznie wyglądający portfel ze stali ma wspaniały wzór dwóch tekstur z przodu iz tyłu.

5. Portfel stalowy w stylu pudełka:

Portfel stalowy w stylu pudełkowym

Ten stalowy portfel jest wykonany w stylu pudełkowym. Portfel otwiera się, odsłaniając kieszenie harmonijkowe. Portfel pudełkowy ma przegródki na karty kredytowe, dzięki którym Twoje przedmioty są bezpieczne. Zewnętrzna część portfela wykonana jest ze stali nierdzewnej i skórzanej wkładki. To nadaje mu wyrafinowany wygląd.

6. Kluczowy portfel stalowy:

Klucz do portfela ze stali

Oto portfel stalowy, który ma dodatkową przewagę nad innymi portfelami stalowymi. Portfel posiada przegródkę na klucze. Posiada również klips do przechowywania pieniędzy w nienaruszonym stanie. Stalowy portfel ma modne wzory i wygląd.

7. Automatyczny portfel stalowy:

Automatyczny portfel stalowy

Wybierz to etui na karty bankowe, które ma automatyczne otwieranie. Karty w portfelu wysuwają się po kliknięciu. To wspaniały dodatek do Twoich akcesoriów podróżnych. Przydaje się, gdy trzeba szukać przedmiotów, takich jak karty, dowód osobisty i rachunki.

8. Spersonalizowany portfel męski ze stali nierdzewnej:

Spersonalizowany portfel ze stali

Oto świetna opcja prezentu dla Ciebie. Ten wspaniały stalowy portfel można spersonalizować za pomocą ulubionych słów lub notatek. To sprawia, że ​​jest to idealny prezent na urodziny, rocznicę lub specjalną okazję. Stalowy portfel bezpiecznie przechowuje wszystkie Twoje dane osobowe w zakresie kart i rachunków.

9. Portfel stalowy ze wzorem geometrycznym:

Geometryczny wzór stalowy portfel

Zdobądź ten oszałamiający, jedyny w swoim rodzaju portfel ze stali w geometryczny wzór. Dwukolorowa stalowa faktura portfela nadaje mu matowy i lśniący efekt. Geometryczny wzór jest skuteczny dzięki dwóm wyraźnym wzorom. Portfel pomieści zarówno karty, jak i rachunki.

Portfele stalowe są wykonane z aluminium lub innych stopów, aby uzyskać cienki lub mocny panel z każdej strony. Portfele stalowe posiadają przegródki na karty kredytowe i rachunki. Mogą być bi-fold, pudełkowe, a także mieć geometryczne wzory.