Około 95% mężczyzn to cienki, wygodny, gładki, odporny na zarysowania i trwały skórzany portfel. W przypadku, gdy skóra nie jest dostępna, drugim wyborem jest gładka forma. Pytanie brzmi – dlaczego niezbędny jest portfel? Wcześniej waluta nie była nośnikiem wymagań rzeczy, koniecznością. Przy narodzinach weksla średniego, czyli waluty każdego kraju, portfel jest jak strażnik weksla papierowego, a dziś także strażnik waluty plastikowej.

Najlepsze i nowe modele Smooth Slim Wallet dla mężczyzn:

Mężczyźni często wybierają portfel, który jest smukły i wygodny w noszeniu. Te portfele mają prosty i stylowy wygląd.

1. Portfel Radix One Slim:

cienkie portfele

Portfel Radix one slim ma surowe wymagania dotyczące jakości, wzornictwa i funkcji. Nie możesz go używać jako multi-uchwytu. Do tego portfela można włożyć tylko jedną rzecz. Jest to cieńszy portfel w porównaniu do innych na rynku. Nie możesz łatwo zdobyć jednej potrzebnej karty, ponieważ musisz wyjąć wszystkie karty, ponieważ ma tylko jedno miejsce. Przy korzystaniu z tego portfela trzeba być bardzo ostrożnym.

2. Cienkie portfele kart kredytowych dla mężczyzn:

portfel-karty-kredytowej

Choć jest mały i cienki, przez cały czas zapewnia wszystkie niezbędne rzeczy. Jest bardzo zręcznie uszyty przez profesjonalistę. W kieszeni na suwak możesz bezpiecznie przechowywać pieniądze. A w sekcji kart możesz umieścić wiele kart, ile sekcji jest przewidzianych dla kart. Możesz łatwo schować w kieszeni spodni i nosić je wszędzie. Ten wydaje się być smukły i elegancki.

3. Męski portfel z cienkiej skóry:

skórzany portfel

Zawsze był to pierwszy wybór mężczyzn przy zakupie portfela dla niego, aby mogli wygodnie przechowywać swoje codzienne rzeczy. Ten rodzaj materiału z pewnością zapewnia długą żywotność, bez względu na to, jak mocno go użyjesz. Zawiera jedną dużą kieszeń i kilka przegródek na karty kredytowe. Ten projekt stał się bardzo popularny wśród mężczyzn.

4. Portfel z klipsem na pieniądze Cienki:

portfel-klip-pieniędzy

Jest to super cienki skórzany portfel męski dostępny na rynku. Jest to idealna opcja do bezpiecznego przechowywania wszystkich niezbędnych kart. Obejmuje solidność i harmonię. Posiada klips na pieniądze do ukrywania i zabezpieczania waluty, który ma konstrukcję z uchwytem. Możesz bezpiecznie ułożyć wszystkie swoje karty kredytowe w portfelu i łatwo wyjąć tę, której potrzebujesz.

5. Aluminiowy cienki metalowy portfel:

portfel aluminiowo-metalowy

Ten aluminiowy portfel metalowy nie tylko wygląda elegancko w dłoni, ale także zapewnia długą żywotność. Dzięki temu uzyskasz poczucie profesjonalizmu. Umożliwia użytkownikowi przechowywanie tylu kart, ile posiada. Możesz łatwo wyjąć kartę, którą chcesz z tego portfela. Możesz go przechowywać w kieszeni koszuli lub wewnętrznej małej kieszeni spodni. Łatwo o rysy na powierzchni, jeśli nie będziesz ostrożny.

6. Najcieńsze plastikowe portfele:

plastikowy portfel

Składa się z importowanego plastiku, który wyraźnie nadaje się na karty. Jest bardzo cienki i lekki. Musisz ułożyć wszystkie swoje karty i być łatwo widocznym. Potrzebną kartę możesz szybko wyjąć z plastikowego portfela. Jest łatwy do noszenia przy sobie, ponieważ nie ma dużej wagi i jest niezwykle wygodny.

7. Mały rozmiar portfela na zamek:

portfel na zamek

Wykonany z prawdziwej skóry, z łatwością uporządkujesz swoją walutę, karty i identyfikatory. Możesz włożyć pieniądze do kieszeni na suwak, więc nie ma szans na ich utratę. Dowód tożsamości można przechowywać w plastikowej kieszeni. Nawet wszystkie twoje karty można ułożyć w sekcji zip. Możesz łatwo ukryć swoje rzeczy przed osobami w tym portfelu zip.

8. Portfel telefoniczny:

telefon-portfel

W dzisiejszych czasach nawet etui na telefon ma również projekt portfela, w którym można przechowywać pieniądze i inne karty. Wystarczy nosić tylko jedną rzecz, w której przechowywane są wszystkie twoje rzeczy. Żadnych innych oddzielnych rzeczy do zapamiętania, tylko noś telefon i wszystko będzie przy sobie. Twoje karty i pieniądze są bezpieczne w tym portfelu, ponieważ jest zamykany na przycisk. Bardzo rzadko jest używany, ponieważ mężczyźni nie są do tego skłonni.

9. Cienkie portfele męskie Bifold:

bi-fold-portfel

Ten składany portfel może chronić Twoje pieniądze i inne niezbędne rzeczy przed obcymi osobami. Posiada doskonałe zabezpieczenie karty kredytowej, idealne do dżinsów lub formalnych spodni. Możesz łatwo przechowywać swoje pieniądze, karty kredytowe i dowody tożsamości podczas wyjazdu lub wakacji. Wcześniej wszyscy mężczyźni używali tego projektu portfela, ponieważ byli bardzo wygodni w jego użytkowaniu.

Wcześniej szału i wyboru w portfelu nie było. Nasi ojcowie mieli przy sobie tylko jeden typowy portfel. Ale teraz trend się zmienił. Mężczyźni mają tak wiele opcji, wzorów, marek i wyboru w portfelu. Zawsze lubią mieć stylowy i przyciągający wzrok portfel, który z łatwością zrobi wrażenie na ich paniach. Ci, którzy lubią portfele, korzystają z różnych portfeli i kupują nowe odmiany w portfelu.