Noszenie kart kredytowych/debetowych i pieniędzy po prostu w kieszeni nie jest dobrym pomysłem, możesz je stracić. Zawsze dobrze jest mieć przy sobie portfel, aby były bezpieczne. Jest dwudziesty pierwszy wiek i każdy chce się nosić ze stylem, niezależnie od typu, czy jest to mały, czy duży. Nawet portfel doda stylu Twojej osobowości. Portfel ze skóry aligatora jest obecnie modny, a jego faktura i piękno są uwielbiane przez mężczyzn. Niektóre portfele z aligatora są wykonane ze skóry aligatora, a niektóre pokazują jej teksturę. Te portfele to tylko męskie rzeczy.

Najnowsze i najlepsze projekty portfeli ze skóry aligatora dla mężczyzn w modzie:

Oto 9 najmodniejszych portfeli z aligatora dla Ciebie.

1. Ręcznie pleciony portfel ze skóry aligatora:

portfele z aligatora

Jest to portfel ze skóry aligatora, który jest ręcznie pleciony na brzegach. Ma brązowy kolor i bardzo wyjątkowy portfel. Jest to portfel składany podwójnie, który ma nawet okienko na identyfikator, aby zachować Twoją tożsamość, a jego odważny kolor nigdy nie pozwoli Ci zapomnieć o portfelu w domu.

2. Błyszczący portfel z aligatora:

Błyszczący portfel z aligatora

To męski portfel ze skóry aligatora, który jest błyszczący. Jest to portfel w kolorze szarym, który najlepiej sprawdzi się na wieczornych imprezach. Posiada wiele kieszeni na karty do przechowywania kart. Jest nawet dobrze zszyta na brzegach, aby zapewnić Ci żywotność kieszeni.

3. Duży portfel z aligatora:

Duży portfel z aligatora

Skóry aligatora są bardzo rzadkie i masz szczęście, jeśli zdobędziesz prawdziwy męski portfel ze skóry aligatora. Chociaż może się okazać, że jest to drogie, warto. Ten duży portfel ze skóry aligatora ma kolor szylkretowy i nadaje bardzo rustykalny wygląd. Jest to portfel składany, ale ma miejsce pomiędzy nimi, aby stworzyć więcej miejsca w portfelu.

4. Portfel ze skóry kręgosłupa aligatora:

Portfel ze skóry aligatora na kręgosłup

To zupełnie inny portfel z aligatora dla mężczyzn; składa się ze skóry kręgosłupa aligatora, która jest wyraźnie widoczna na portfelu. Portfel posiada siateczkową strukturę na brzegach, która wygląda elegancko.

5. Portfel aligatora z zatrzaskiem:

Portfel ze skóry aligatora z zatrzaskiem

Portfel z zatrzaskiem zapewnia większe bezpieczeństwo naszym rzeczom. Ten portfel ze skóry aligatora ma ciemnobrązowy kolor i surowy wygląd. Mężczyźni o twardym wyglądzie będą dla nich najlepiej. Jest opleciony na brzegach, co modyfikuje jego wygląd.

6. Portfel z rzeźbioną stopą aligatora:

Portfel z rzeźbioną stopą aligatora

Jest to specjalny portfel z aligatora dla mężczyzn, na którym wyrzeźbiono stopę aligatora. Stopa wydaje się bardzo realistyczna, która jest wykonana na portfelu. Kolesie mogą go zdobyć, aby dodać uroku ich stylowi.

7. Portfel aligatora na monety:

Portfel z aligatora na monety

Jeśli chodzi o monety, zawsze je tracimy, gdy trzymamy je w otwartym portfelu. Teraz nie musisz trzymać małych woreczków na monety, możesz zdobyć ten portfel na monety z aligatora, który pomoże Ci zachować monety. Ten portfel jest nieco zakrzywiony i ma zamek błyskawiczny do zablokowania.

8. Smukły portfel z aligatora:

Smukły portfel z aligatora

Zazwyczaj modne ubrania są obcisłe i nie lubimy wkładać wybrzuszających się akcesoriów, nawet jeśli jest to portfel. Ale portfel to nasza konieczność, oto smukły portfel ze skóry aligatora, który nie wybrzuszy się, a nawet będzie wyglądał stylowo. Ten smukły portfel ze skóry aligatora jest wykonany ze skóry krokodyla Budd.

9. Trzykrotnie składany portfel ze skóry aligatora:

Trzykrotnie składany portfel ze skóry aligatora

Prawie każdy ma portfel bifold, ale portfel trifold nie jest ze wszystkimi. Portfel próbny ma swój niepowtarzalny wygląd. Ten potrójnie składany portfel ze skóry aligatora ma brązowy kolor i zawiera wiele kieszeni na karty oraz kieszonkę na monety. Ma więcej miejsca w porównaniu do portfeli bifold.

Aligatory mają twardą skórę, a ich skóry nie da się łatwo złapać. Portfele Alligator zyskują nowy poziom w trendach mody. Mężczyźni noszą bardzo mniej akcesoriów i cokolwiek noszą ze sobą, chcą tego najbardziej. Portfel ze skóry aligatora z pewnością doda uroku ich osobowości.