Mężczyźni to nieskomplikowana grupa ludzi, którzy nie są wybredni w kwestii mody i trendów. Mówiąc o łamaniu tych zasad mody, kiedy wyróżniają się w doborze akcesoriów, takich jak krawat, czapki, pasek itp., z tej listy topy to „portfele”. Tylna kieszeń musi być dopasowana w perfekcyjnym kolorze i wtapia się w strój, który podkreśla charakter mężczyzny, ale utrzymanie monet, które ogromnie zapełniają męski portfel, jest zawsze problemem, w którym zmuszeni są do wyboru dużego portfela. Ale nadal mężczyźni wydają się trzymać tego samego portfela i marki przez cały czas, dopóki portfel się nie strzępi, w przeciwieństwie do kobiet, które zmieniają się każdego dnia i poświęcają się kapryśnemu wiatrowi trendu!!

portfele na monety

Najnowsze i różne typy portfeli na monety dla mężczyzn i kobiet:

Używanie zwykłego portfela składanego na dwa z kwadratowym stojakiem na monety z przodu i zmniejszenie obciążenia kartami i rachunkami piętrzącymi się w portfelu jest wysoce zalecane dla mężczyzn, aby prowadzić bezproblemowy i chłodny dzień. Oto 9 najlepszych rodzajów portfeli do przechowywania powodującego hałas C, zwanych monetami!!

1. Klasyczny skórzany portfel (składany na dwie części) z monetą:

portfel-klasyczny-skórzany

Portfel skórzany i męski to klasyczne połączenie. Podkreśla klasyczny wygląd dzięki subtelnemu kolorowi wykupionemu przez skórę. Ten rodzaj portfela to portfel składany podwójnie, który ma dwa stojaki na gotówkę i niewielką powierzchnię z systemem zamykania na monety na guziki, a także uchwyt na karty. W dzisiejszych czasach sekcja monet jest stosunkowo obszerna, w przeciwieństwie do dawnych czasów.

2. Portfel składany Ti z monetą:

potrójnie składany portfel

Ten rodzaj portfela jest używany głównie przez młodzież, ponieważ jest bardziej przestronny dzięki różnym przegródkom i jest bardzo poręczny do trzymania.

3. Portfel tylko na monety:

portfel na monety

Jest to jeden z najlepszych sposobów na przechowywanie monet i przydaje się również ze względu na miniaturowe rozmiary. Ale faceci na ogół nie noszą go przez cały czas, zapominają o istnieniu portfela na monety.

4. Portfel na książeczkę czekową z monetami:

książeczka czekowa

Nazywa się to również portfelem podróżnym. IT pomaga w regularnym przechowywaniu wszystkich ważnych dokumentów potrzebnych do podróży. W zestawie mały trójkątny stojak na monety.

5. Portfel na monety posiadacza karty:

posiadacz karty-portfel

Portfel na karty jest na ogół niewielkich rozmiarów, wielkości pięści. Składa się z wielu przegródek do przechowywania kart, a także może być przekształcony w portfel na monety, pod warunkiem, że posiada system blokowania.

6. Portfel na telefon z monetą:

etui na telefon

Noszenie portfela wypełnionego rachunkami, gotówką i osobne trzymanie telefonu zwiększa objętość kieszeni, aby tego uniknąć, prosty sposób noszenia monet i gotówki wraz z etui na telefon z oddzielnymi półkami i przyciskami blokady jest bardziej przydatny.

7. Portfel sportowy na monety:

portfel-sportowy

Ten rodzaj portfela jest wykonany z materiału syntetycznego i w jaśniejszych kolorach z męskim wyglądem, co sprawia, że ​​zawartość pozostaje wewnątrz przydzielonych półek. System blokowania jest zwykle typu zip z biegłością w przechowywaniu monet i gotówki

8. Super cienki portfel:

super-smukły-portfel

Ten rodzaj portfeli jest zwykle polecany mężczyznom mieszkającym w kraju, w którym użycie monet nie jest widoczne w większej części społeczności. Wymaga noszenia tylko jednej lub dwóch monet w portfelu ze względu na jego elegancki kształt i mniejsze zużycie.

9. Portfel męski z tkaniny:

płótno-portfel

Jest to powszechnie stosowane przez mężczyzn, którzy są bardziej przywiązani do materiałów organicznych i przyjaznych dla środowiska. Jest to zwykle składane na dwa, aby pomieścić gotówkę i monety.

Zgodnie z modą i stylem, istnieje nieskończona liczba kształtów i kolorów portfela, to czysto od każdego osobistego wyboru i gustu zależy użycie skóry aligatora lub materiału nadającego się do recyklingu. Portfel w ciemniejszym i subtelniejszym kolorze zawsze podkreśla formalny i subtelny wygląd. I zapisywanie wszystkich wymaganych dokumentów w Internecie, co zmniejsza liczbę kart i rachunków w portfelu.