Pierwsze portfele były ze sznurkami do ściągania, ponieważ zawierały tylko gotówkę i monety. Te portfele były przywiązane do pasków. Portfel to małe narzędzie służące do przechowywania gotówki i monet. Często jest kieszonkowy. Ostatnio wiele innych artykułów, w tym gotówka, jest przechowywanych w portfelu, takich jak karty kredytowe, dowody osobiste, licencja itp. Często są one wykonane ze skóry lub tkaniny. Wcześniej tylko mężczyźni korzystali z portfeli, a kobiety z torebek. Obecnie pojawiła się kobieca wersja portfela. Kobiety noszą portfele w torebkach.

Najnowsze i stylowe kolorowe portfele dla panów i pań w modzie:

Spójrzmy na 9 najlepszych kolorowych portfeli.

1. Srebrny czarny portfel ze stali nierdzewnej:

kolorowe-portfele

Ten niesamowity portfel ze stali nierdzewnej doskonale nadaje się do noszenia kart kredytowych. Jest wyposażony w ochronę RFID, która pomaga w ochronie kart kredytowych przed kradzieżą. Posiada 3 miejsca na karty kredytowe i okienko na dowód.

2. Różowy średni portfel damski:

Różowy średni portfel damski

Ten różowy stylowy portfel jest szykowny i modny. Ma wystarczająco dużo miejsca, aby przewieźć codzienne rzeczy kobiety – gotówkę, dowody osobiste, karty kredytowe itp. Ten portfel jest również wodoodporny i trwały.

3. Kolorowy portfel z nadrukiem:

Kolorowy portfel z nadrukiem

Portfel z nadrukiem, Posiada dwie kieszenie zapinane na zamek i może pomieścić karty kredytowe i monety. Ten portfel jest szykowny i uroczy – z pewnością przypadnie do gustu nastolatkom ze studiów. Posiada również pasek, który pomaga trzymać się go podczas zakupów.

4. Portfel damski kosmetyczny czarny podróżnik:

Portfel damski kosmetyczny czarny podróżnik

To fantastyczny portfel stworzony specjalnie dla kobiet, które nie mogą podróżować bez kosmetyków. Jest to portfel typu Roll n go do przenoszenia biżuterii, kosmetyków i przyborów toaletowych w jednym portfelu. Pomimo tego, że to wszystko niesie, nie jest nieporęczny. Posiada 4 zapinane na zamek przegrody do przenoszenia wszystkich rzeczy. Posiada również pętlę do zawieszania i można ją złożyć do portfela z zapięciem na zatrzask, co jest koniecznością dla wszystkich kobiet.

5. Wielokolorowy portfel w stylu etnicznym:

Wielokolorowy portfel w stylu etnicznym

To etniczny, ręcznie haftowany portfel. Posiada 2 zapięcia na zamek błyskawiczny. Te portfele pasują do każdego etnicznego stroju, niezależnie od tego, czy jest to sari, kolorowa lehenga czy modny Kurtis. Ten portfel jest niezbędny w szafie każdej dziewczyny.

6. Ciemnoróżowy skórzany portfel damski na monety:

Ciemnoróżowy skórzany portfel damski na monety

Ten portfel definiuje zarówno prostotę, jak i użyteczność. Może również pomieścić gotówkę, karty i monety. Jest to rodzaj bi-fold. A cały materiał jest łatwo dostępny. Portfel jest zapinany na zamek błyskawiczny, aby nic nie spadło. Posiada również ładny pasek z frędzlami do dekoracji, który również można odpiąć.

7. Specjalny brązowy portfel męski:

Specjalny brązowy portfel męski

Wyjątkowy portfel dla mężczyzn z nadrukowanym na zewnątrz wizerunkiem banknotu 100 USD. Ten portfel występuje w dwóch odcieniach brązu. Wykonany jest ze sztucznej skóry. Ten portfel ma miejsce na około 5 kart i gotówkę.

8. Posiadacz karty Tan Slim Portfel:

Jasnobrązowy portfel z etui na karty

Ten portfel jest wykonany z prawdziwej skóry i ma dużą wytrzymałość dzięki wysokiej jakości materiałowi. Posiada od 6 do 7 miejsc na karty. Środkowa komora zapinana jest na zamek. Dużo materiału można nosić bez obciążania portfela. Posiada również blokadę RFID, aby zapobiec kradzieży.

9. Brązowy miękki portfel składany:

Brązowy miękki potrójnie składany portfel

Ten portfel reprezentuje klasę i styl. Wykonana jest z ciemnej skóry i ma ładny wzór na wewnętrznej stronie. Posiada 8 miejsc na karty kredytowe, 3 okienka na dowód. Posiada również 2 przegrody na banknoty oraz kieszonkę na monety zapinaną na zatrzask. Na klucze przewidziano dodatkową przegrodę zapinaną na zamek, kontrastowe szwy dodają jej urody.

Dzisiejsze portfele są dostępne w różnych stylach i materiałach. Pojawiły się odmiany takie jak zmywalne, wodoodporne, odporne na kradzież, gładkie, neonowe, wzorzyste i chude. Istnieją również portfele na książeczki czekowe, które są przeznaczone do przechowywania naszych książeczek czekowych. Możesz sprawdzić, jak na swój budżet, wybierając opcję zakupów online. Wybierz z szerokiej kolekcji kolorowych portfeli, które będą pasować do Twojej osobowości.