Urodzony jako Konidela Kalyan Babu, wszedł do przemysłu filmowego jako Pawan Kalyan ze swoim pierwszym filmem w 1996 roku. Urodzony w znakomitej rodzinie filmowej, Pawan ma na swoim koncie kilka uznanych przez krytyków i komercyjnych ról, które ustanowiły go na piedestale jako Gwiazda Mocy Telegu Kino

pawan kalyan bez makijażu

Pawan Kalyan z makijażem i bez z obrazami:

Za swoje występy zdobył kilka nagród. Najważniejsze z nich to

  • Narodowa Nagroda Filmowa dla Najlepszego Filmu Fabularnego w Telugu
  • Nagroda Filmfare dla najlepszego aktora – Telugu
  • Nagroda Cine MAA dla najlepszego aktora – Male

Wyszkolony w sztukach walki ma czarny pas w karate, co widać po jego sekwencjach walki. Z tego powodu otrzymał tytuł „Pawan”, który symbolizuje Lorda Hanumana.

Choć stale pod okiem mediów, Pawan Kalyan jest czymś więcej niż tylko jego obrazem na ekranie. Oto rzut oka na jego prawdziwy tryb życia bez makijażu.

Kochający Partner:

Pawan Kalyan z makijażem i bez 1

Chociaż jego małżeństwa są szeroko dyskutowane, on i jego druga żona Renu są idealną parą gwiazd. Jego żona była projektantką kostiumów do większości jego filmów. Z tego szczerego zdjęcia widać, że Pawan jest fajną osobą i lubi spędzać czas z żoną.

Konkurent idealny:

Pawan Kalyan z makijażem i bez 2

Chociaż Kalyan jest w branży od bardzo dawna, nie popada w samozadowolenie z powodu swojej pozycji i fanów. Człowiek sukcesu zna swoją konkurencję i zawsze żyje dzięki utalentowanej opozycji. Widziany tutaj z innym pulsującym sercem telegu Mahesh Babu. Jest to rywalizacja ściśle zawodowa, ponieważ w prawdziwym życiu są bardzo serdecznymi przyjaciółmi.

Fajny Kot:

Pawan Kalyan z makijażem i bez 3

Wygląda bardzo stylowo zarówno w swoich filmach, jak iw prawdziwym życiu. Z projektantem kostiumów dla swojej żony w prawdziwym życiu, nic dziwnego, że zawsze jest dobrze ubrany w miejscach publicznych. Jego bardzo przeciętny wygląd nie przeszkadza w jego fajnym stylu. Jego fanki uważają, że jest to dla niego bardzo ujmująca cecha.

Penny za myśl:

Pawan Kalyan z makijażem i bez 4

Jest bardzo oczytany i uwielbia czytać dzieła duchowych przywódców, takich jak Swami Vivekananda. Był tak zainspirowany i poruszony twórczością Akiry Kurosawy, że nazwał jedno ze swoich dzieci imieniem legendarnego pisarza. Chociaż niektórzy twierdzą, że gra w bezmyślnych i regresywnych filmach, ten człowiek ma swój umysł we właściwych miejscach.

Kochający ojciec:

Pawan Kalyan z makijażem i bez 5

Bardzo lubi dzieci i zawsze zachęca je w każdej sprawie. Niech to będą jego dzieci lub inne osoby, które bardzo lubi dzieci. Widziane tutaj na recitalu tanecznym jego małej Aadhyi, razem wyglądają uroczo.

Wąsy:

Pawan Kalyan z makijażem i bez 6

Rodzina Kalyan jest bardzo dumna ze swoich identycznych wąsów. Podobny nosił jego brat Chiranjivi Kalyan. Wąsy są dla tych mężczyzn kwestią godności i dumy i szczerze mówiąc podnoszą ich ogólny wygląd do bardziej dostojnego.

Współczesny Gabbar:

Pawan Kalyan z makijażem i bez 7

Najbardziej charakterystyczną rolą tej supergwiazdy była rola gliniarza w Gabbar, który był remake’iem przeboju Dabangg. Jego męski wygląd pasuje do roli koszulki. Jego aspekt bohatera akcji jest dodatkowym plusem, ponieważ miał też choreografię kilku sekwencji walki. Bycie Gabbarem nigdy wcześniej nie było tak stylowe.

Myślący aktor:

Pawan Kalyan z makijażem i bez 8

Pawan Kalyan jest często porównywany do Aamira Khana w Bollywood, ponieważ jest niezwykle oczytany i myślący aktor, który jest również wszechstronnie utalentowanym technikiem.

Pawanizm:

Pawan Kalyan z makijażem i bez 9

Ten człowiek jest naprawdę twórcą trendów. Słowo „pawanizm” zostało wymyślone przez jego fanów, aby wyrazić ich miłość i szaleństwo do aktora. Jest to również nazwa dobrze zbadanej książki, której autorem jest jeden z jego zagorzałych fanów. To jest naprawdę najwyższa forma uwielbienia.

Pawan Kalyan to historia sukcesu, która inspiruje miliony. Z pewnością życie gwiazdy filmowej wykracza daleko poza makijaż i jest on ważnym dowodem na tę teorię.