Czy to po to, aby wyjść ze stresującego dnia pracy, czy mieć lżejsze chwile w życiu; filmy komediowe i filmy zawsze dobrze się ogląda. Nie ma dnia, który nie byłby odpowiedni do oglądania zabawnych filmów komediowych. Te komedie telugu bardzo dobrze spisały się, robiąc wrażenie na widzach i bez wysiłku rzucając lżejsze i zabawne chwile. W niedzielę lub w dni powszednie spróbuj obejrzeć tę komedię w filmach telugu, a założymy się, że możesz się zrelaksować.

Nasza kompilacja najlepszych filmów komediowych w języku telugu jest tutaj i nie możemy się doczekać, aby zacząć!

Telugu Żarty Filmy

Śmieszne filmy telugu:  25 Lista najlepszych filmów z żartami w języku telugu:

Oto najnowsze i najlepsze filmy komediowe i lista filmów w języku telugu, idealne do oglądania dla każdego. Daj im szansę, a Ty też je pokochasz!

1. Nuvvu Naku Nachav (2001):

Zagrany przez Star Venkatesh Daggubati, film jest idealną równowagą między romansem, komedią i dramatem rodzinnym. Film obraca się wokół aktora zakochującego się w kobiecie, która jest już zaręczona i zamężna. Rodzice dziewczynki są również dobrymi przyjaciółmi ojca Aktora. Reszta historii porusza się wokół tego, jak poruszają się z miłością bez spowiadania się z zabawnymi scenami i dialogami.

2. Manmadhudu (2002):

Zagrał samego gwiazdy, Nagardżunę Akkinieniego, a fabuła obraca się wokół niego jako mizoginisty, który nienawidzi kobiet i musi pracować z ambitnymi i zorientowanymi na karierę kobietami, Sonali Bendre. Jest to zabawny film z poważnym dramatem obejmującym jego przeszły związek i obecną miłość do aktorki. To dobry rodzinny film komediowo-dramatowy do tej pory. Ten film jest zawsze najlepszy w filmach komediowych wszech czasów telugu.

3. Shankar Dada MBBS (2004):

Zagrany przez Mega Star Chiranjeevi film Shankar Dada MBBS to zabawny film ze świetną obsadą i aktorstwem. Fabuła obraca się wokół Gundy o imieniu Shankar Dada (w tej roli Chiranjeevi) ukrywającego przed rodzicami, że nie jest lekarzem. Podczas gdy jego rodzice marzyli o zrobieniu z niego lekarza i poznaniu prawdy, rozstają się z nim – fabuła skręca się, gdy decyduje się na MBBS, zostanie lekarzem i wstąpi na studia. Cała fabuła kręci się wokół tego, jak jest zabawny z innymi lekarzami i wykładowcami, jego życzliwość i jak traktuje innych pacjentów po ludzku niż lekarstwa. To obowiązkowy zegarek na lżejsze chwile zabawy, radości i miłości. To trzeba oglądać w gatunku filmów komediowych Tollywood.

4. Malliswari (2004):

Ten oparty na akcji dramat i komedia to uczta dla oczu widzów. Malliswari jest spadkobierczynią ciężkiej spuścizny majątkowej i rodzinnej; jednak celem innych rodzin jest wyrwanie jej własności i zabicie jej. Kiedy zwykły pracownik banku (aktor Venkatesh) zakochuje się w niej, nie znając jej tożsamości, film obraca się wokół tego, jak ją chroni. Film zawiera zarówno sceny akcji, jak i walki z komedią i dramatem rodzinnym.

5. Dhee (2007):

Dramat akcji i film komediowy obracają się wokół bohatera wysłanego do pracy pod okiem bandyty i dada. Sprawy przybierają ekscytujący obrót, gdy zakochuje się w siostrze bandyty, a teraz muszą uciec i wziąć ślub. Fabuła kręci się wokół tego, jak ukrywają związek przed jej rodzicami i próbują w zabawny sposób zaprzyjaźnić się z nim swoimi działaniami.

6. Ashta Chemma (2008):

Ashta Chemma to ponadczasowy i wiecznie zielony film komediowy w języku telugu dla każdego. Czy to z rodziną, czy przyjaciółmi, może w dużym stopniu zachwycić Cię zabawą i humorem. Wcielają się w rolę naturalnej gwiazdy Nani i wspaniałej dziewczyny Swathi, film obraca się wokół aktorki, która jest fanem Mahesha Babu i postanawia tylko poślubić jego i nikogo innego. Kiedy musi iść na kompromis z kimś, aby wyjść za mąż, spotyka aktora o imieniu Mahesh i zakochuje się. Sprawy przybierają teraz zabawny i nieoczekiwany obrót, gdy dowiaduje się, że jego prawdziwe imię to nie Mahesh. To dobry film z przejażdżki kolejką górską?.

7. Gotowy (2008):

Ponownie, ten film akcji jest obowiązkowy dla tych, którzy kochają idealne połączenie romansu, humoru i dramatu rodzinnego. Fabuła obraca się wokół Aktora, który przez pomyłkę porywa bohaterkę, a później zakochuje się w niej. Aktorka należy jednak do rodziny, w której ścierają się dwie grupy. Teraz to od bohatera zależy, jak ich oszuka i poślubi ją.

8. Appu Chesi Pappu Koodu (2008):

Ten komediodramat jest jednym z największych hitów w niedawnej przeszłości. Fabuła toczy się wokół trzech przyjaciół, których marzeniem jest kupno własnego domu. Kiedy spotykają Aktora, który za pomocą konkretnych schematów obiecuje spełnić marzenia, inwestują. Film obraca się wokół fabuły w zabawnej i lżejszej nucie, a fabuła zmienia się, gdy rzuca wszystkich i ucieka z pieniędzmi.

9. Bendu Apparao RMP (2009):

Film Bendu Apparao RMP to zabawna, blasterowa komedia, w której występuje Allari Naresh. W filmie Aktor jest lekarzem, który zawsze stara się brać pieniądze od pacjentów, którzy go nie podejrzewają. Dostaje dobry interes, gdy umierający mężczyzna zostawia po sobie dobre pieniądze dla swojej rodziny, a jednak Bendu Apparao woli je wykorzystać na inne potrzeby. Film to wyjątkowe połączenie humoru, komedii i dramatu.

10. Maryada Ramanna (2010):

Supergwiazda komików Sunil zamieniła się w aktora w tym filmie i został wtedy dobrze przyjęty w kasie. Ten film ma wyjątkową fabułę, w której aktor musi udać się do swojego rodzinnego miejsca, aby sprzedać ziemię i spotkać młode kobiety, w których się zakochuje. Zdaje sobie sprawę, że jej rodzina próbuje go zabić, a teraz musi uciec od niecodziennych sytuacji. Fabuła filmu ma zabawną nutę i dziwne okoliczności, a Aktor radzi sobie z nią bardzo dobrze w zabawny sposób. Jest popularny wśród filmów komediowych w języku telugu.

11. Ala Modalaindi (2011):

Na równi z innymi filmami aktora Nani, ten film nie zawodzi nas w żaden sposób – czy to zabawny, dramat, czy miłość. Gautham, grany przez Nani, zostaje porwany w drodze na ślub swojej byłej dziewczyny. Musi opowiedzieć porywaczowi cały incydent w historii miłosnej z bohaterką. Fabuła jest wyjątkowa, z ekscytującymi zwrotami akcji i zabawnymi zwrotami akcji, przezabawnymi incydentami i porywaczem. Jest jednym z najbardziej popularnych filmów komediowych w języku telugu.

12. Pilla Zamindar (2011):

Ten komediodramat opowiada o wnuku właściciela, który ma lżejszy stosunek do życia i jest zepsutym bachorem. Aby odziedziczyć swój majątek, dziadek dodaje klauzulę, że musi ukończyć edukację. Gdy wyrusza w podróż na studia, napotyka na niezbędne i zwyczajne warunki życia, przyzwyczajony do swoich wygód. Teraz zabawne filmy telugu obracają się wokół zabawnego sposobu, w jaki zarządza swoimi sytuacjami życiowymi, aby odziedziczyć bogactwo, a przy okazji wyciąga cenne lekcje.

13. Gabbar Singh (2012):

Ten zabawny film akcji i komediowy autorstwa Power Star Pavana Kalyana należy do największych hitów w branży. Aktor jest policjantem, który nazywa się Gabbar Singh, zainspirowany postacią filmu. Musi skonfrontować się z bandytą w wiosce, który chce wejść do polityki, a reszta historii jest podjęta w humorystycznym klimacie, obejmującym romans, akcję i dramat. To dobry zegarek.

14. Ekspres Venkatadri (2013):

Film obraca się wokół mężczyzny, który musi dostać się do ekspresu Venkatadri, aby dotrzeć do Tirupathi za udział w weselu brata, spóźnił się na pociąg. Zabawna kontynuacja i okoliczności związane z dotarciem do celu kręcą się wokół reszty filmu. Jest to prosty i prosty zegarek z zabawnymi scenami i instancjami.

15. Biuro małżeństwa Malligadu (2014):

Aktor Malligadu prowadzi biuro małżeńskie, które przygotowuje propozycje ślubów. Nie traktuje jednak poważnie biznesu, myśli tylko o zyskach i pieniądzach. Z zabawnym człowiekiem z natury, film kręci się wokół tego, jak radzi sobie z różnymi okolicznościami w swoim życiu i co się dzieje, gdy bandyta angażuje się w jego biznes, przynosząc mu kłopoty.

16. Wyścig Gurram (2014):

Ta komedia akcji i dramat to cały pakiet doskonałego rodzinnego zegarka. Fabuła obraca się wokół dwóch braci, którzy nie mogą się nawzajem znieść, muszą pokonać gangstera. Podczas gdy starszy brat jest policją i formalnie występuje, młodszy brat jest osobą beztroską, ale udaje mu się zrealizować swój plan z humorem i lżejszym podejściem. Jest to jeden z przebojowych filmów komediowych w języku telugu i scen z Brahmanandamem, który rzeczywiście wyróżnia całą fabułę zabawą i żartami.

17. Bhale Bhale Magadivoy (2015):

Kolejny super hit i film komediowy aktora Nani jest tutaj. Fabuła Bhale Bhale Magadivoy obraca się wokół Aktora, który jest naukowcem cierpiącym na krótkotrwałą amnezję. W codziennym życiu zapomina o kilku rzeczach. Ale jego miłość od pierwszego wejrzenia do aktorki (Lavanya Tripathi) sprawia, że ​​ukrywa swój stan. Teraz fabuła kręci się wokół tego, jak udaje mu się ją uwieść i musi zaimponować jej rodzinie.

18. Yevade Subramanyam (2015):

Yevade Subramanyam to zabawna i emocjonująca opowieść o tym, jak przyjaciel pokonuje śmierć drugiego przyjaciela i postanawia wyruszyć w Himalaje jako zmieniacz życia. Ten film to dobry zegarek rozrywkowy z bardzo nową i wyjątkową fabułą, fragmentami oraz częściami humorystycznymi i emocjonalnymi.

19. Subramanyam na sprzedaż (2015):

Film Subramanyam na sprzedaż to młodzieńczy zegarek komediowy i rozrywkowy. Fabuła opowiada o tym, jak młody człowiek nastawiony na zarabianie pieniędzy jedzie do USA. Po drodze spotyka aktorkę i zaprzyjaźnia się z nią. Jej chłopak ją zdradza, a kiedy pociesza ją i towarzyszy jej w Indiach, rodzina dziewczynki błędnie zrozumiała, że ​​są małżeństwem. Reszta fabuły filmu toczy się zabawnymi i ekscytującymi, zabawnymi kwestiami.

20. Ekspres Saptagiri (2016):

To ostatnie wydanie to niedoceniany klejnot. Film ma wyjątkową i nową historię, która obraca się wokół Aktora Sapthagiri, który po śmierci musi podjąć pracę ojca. Kiedy zdaje sobie sprawę, że mógł zostać zamordowany, musi teraz poznać prawdę. Jest to odpowiedni film akcji i komedia z interesującymi i zabawnymi postaciami i scenami.

21. Aaa (2016):

Film A Aa to jeden z największych przebojów tamtych czasów, kiedy został wydany. Kręci się wokół aktorki zakochującej się w swoim kuzynce z dalszej rodziny, której jej matka nie pochwaliłaby. Podczas gdy ona należy do bogatej klasy wyższej i środowiska biznesowego, mężczyzna należy do zwykłego środowiska. Fabuła kręci się wokół tego, jak ukrywa swoją wizytę u mężczyzny, którego kocha i jak poruszają się po swojej miłości przez cały czas.

22. Pelli Choopulu (2016):

Film był wtedy wielkim hitem w kasie i ustanowił kilka karier aktorskich, w tym nowego kochanka, Vijay Devarakonda. Aktor jest studentem inżynierii o beztroskim podejściu do życia. Ojciec, mając go dość, postanawia go ożenić, aby nauczyć się odpowiedzialności i dobrych manier. Przez pomyłkę poznaje na weselu inną dziewczynę (aktorkę Ritu Verma) i zostaje przyjaciółmi. Film kręci się wokół tego, jak prowadzą swoje spotkanie, aby założyć firmę i jak musi się zmienić na lepsze.

23. Jamba Lakidi Pamba (2018):

Ten komediodramat i film fantasy są oparte na romansie młodej pary, który wydaje się zanikać i dotyczy rozwodu. Kiedy podchodzą do prawnika, musi on przezwyciężyć nietypowe okoliczności, aby naprawić ich związek. Fabuła jest uchwycona w bardzo humorystyczny sposób na znakomitym zegarku rozrywkowym. Ten najnowszy film komediowy w języku telugu to dobry jednorazowy zegarek.

24. Przywódca gangu Nani (2019):

Ostatni film Aktora Nani to kolejny super hit. Fabuła kręci się wokół tego, jak mały pisarz kryminalny musi zobaczyć śmierć w napadzie, gdy podchodzą do niego różne kobiety. Film kręci się wokół kryminału z mieszanką zabawnych i lżejszych momentów. To dobry zegarek na rozrywkę i relaks. Jest to obowiązkowa pozycja wśród nowych filmów komediowych w języku telugu.

25. Brochevarevarura (2019):

Ten młodzieńczy komediowy film telugu 2019 obraca się wokół trzech przyjaciół z college’u, którzy nieustannie oblewają egzaminy z powodu lżejszego nastawienia w życiu. Spotykają innego przyjaciela z tej samej uczelni, a teraz nowy przyjaciel musi im pomóc w opracowaniu planu na zdanie college’u. Ciekawy zwrot wydarzeń, najbardziej przezabawny i zabawny, jest tym, co sprawia, że ​​​​film jest fabułą.

Te komedie z Tollywood i Telugu to obowiązkowa pozycja dla tych, którzy chcą lekkich filmów i wygodnego, relaksującego czasu. Humor, zabawne i ekscytujące sceny oraz dobra obsada sprawiają, że filmy te wyróżniają się spośród innych. Który jest twoim ulubionym na tej liście i dlaczego? Poinformuj nas o swoich przemyśleniach!