Czy wiesz, że aktorzy z Tollywood i przemysł filmowy należą do najbardziej znanych indyjskich kin regionalnych? Tak, dobrze nas słyszałeś! Aktorzy Tollywood są również zaliczani do najlepiej opłacanych w porównaniu z innymi kinami regionalnymi, a filmy są często prezentowane z wysokimi budżetami. Każdego roku w Indiach i na całym świecie pojawia się kilka filmów Tollywood.

Dzięki ekscytującym fabule, unikalnym scenariuszom i ogólnie różnym gatunkom branża Tollywood zasługuje na szczególną uwagę. Dlatego pracowaliśmy nad udostępnieniem wam dzisiaj wszystkiego o aktorach i profilach bohaterów telugu!

Lista 90 najlepszych bohaterów Tollywood:

No to ruszamy; Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze ze wszystkich profili bohaterów telugu. Ci aktorzy z Tollywood należą do najbardziej popularnych w swoim własnym królestwie. Sprawdźmy więc listę najpopularniejszych bohaterów telugu i aktorów filmowych. Należą do nich nowi bohaterowie i nadchodzący nowi aktorzy oraz uznany najlepszy aktor w Tollywood.

Top 10 najlepiej opłacanych aktorów Tollywood płci męskiej:

Czy wiesz, że niektórzy aktorzy z Tollywood należą do najlepiej opłacanych w całej branży? Tak, są modnymi, znanymi i starszymi aktorami z listy A, którzy są najbardziej poszukiwani do filmów niż ktokolwiek inny. Ci aktorzy są pełni talentu i kreatywności i rządzą przemysłem filmowym. Co więcej, są to najbardziej doświadczeni aktorzy, którzy wiedzą wszystko o dzisiejszym kinie telugu. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najlepiej zarabiających aktorów w filmach telugu:

Prabhowie:

Prabhas

Mahesz Babu:

Mahesh Babu

Chiranjeevi:

Chiranjeevi

Pawan Kalyan:

Pawan Kalyan

Młodszy NTR:

Jr Ntr

Ram Charan:

Ram Charan 2

Allu Arjun:

Allu Arjun

Vijay Devarakonda:

Vijay Devarakonda

Raviteja:

Raviteja

Varun Tej:

Varun Tej

Top 10 największych starych aktorów telugu męskich:

Są też najwięksi aktorzy telugu z listy A w branży Tollywood. Są jednymi z najlepszych i najlepszych aktorów wszech czasów w lidze, jakie kiedykolwiek narodziły się w lidze. Ci aktorzy w języku telugu są utalentowani, pracują nad wyjątkowymi scenariuszami i dostarczają największe hity, jakie kiedykolwiek widziało kino telugu. Mają wielu fanów i są ponadczasowi – jednak wszyscy posuwamy się do przodu, ci aktorzy wciąż są bardzo poszukiwani. Co więcej, ci bohaterowie w filmach telugu są również wszechstronni. Czy wiesz, kim są ci najlepsi bohaterowie telugu??!

NTR:

Ntr

ANR:

Anr

SV Ranga Rao:

Sv Ranga Rao

Shobhan Babu:

Shobhan Babu

Kryszna:

Kryszna 2

Krysznam Radżu:

Krysznam Raju

Chiranjeevi:

Chiranjeevi

Bala Kryszna Nandamuri:

Bala Kryszna Nandamuri

Mohanbabu:

Mohanbabu

Wenkatesz:

Venkatesh

Nagardżuna:

Nagardżuna

10 najlepszych gwiazd komediowych w języku telugu:

Przemysł filmowy telugu był także świadkiem największych aktorów komediowych wszechczasów. Od starych filmów po obecne, ci aktorzy filmowi telugu są popularni w regionie i całym kraju. Są przepełnione humorem i zawsze rozśmieszają publiczność swoimi żartami i grą. Oto nasi słynni aktorzy komediowi telugu.

brahmanandam:

brahmanandam

Słońce:

Sunil

Raghu Babu:

Raghu Babu

Vennela Kishore:

Vennela Kishore

MS Narayan:

pani Narayan

Ali:

Ali 2

Kryszna Bhagawan:

Kryszna Bhagawan

Prudhvi Raj:

Prudhvi Raj

Jayaprakash Reddy:

Jayaprakash Reddy

Venu Madhav:

Venu Madhav

Priyadarshi Pulikonda:

Priyadarshi Pulikonda

Posani Kryszna Murali:

Posani Krishna Murali

Top 10 aktorów seryjnych męskich w języku telugu:

Nie tylko duży ekran, srebrny ekran telugu i aktorzy serialowi są również dość popularni. Codziennie wspinają się na nowe wyżyny i zyskują na popularności, zwiększając popularność programów telewizyjnych i reality show. Nie zarabiają mniej niż główni aktorzy i najczęściej rosną, by zdobyć imię i sławę nawet na głównym ekranie. Oto najlepsi aktorzy telugu w serialach i programach telewizyjnych.

Pradeep Machiraju:

Pradeep Machiraju

Akhil Sarthak:

Akhil Sarthak

VJ Słoneczny:

Vj Sunny

Ravi Kryszna:

Ravi Kryszna

Akarsz Byramudi:

Akarsh Byramudi

Rohit Sahni:

Rohit Sahni

Kauszal Manda:

Kaushal Manda

Sudigali Sudheer:

Sudigali Sudheer

Ravi Chandra Rajeev:

Ravi Chandra Rajeev

Pawana Sae:

Pavan Sae

Chennamaneni Vasudevrao:

Chennamaneni Vasudevrao 2

10 najlepszych aktorów pobocznych w języku telugu:

Bez nich nie ma filmów. Od bycia najlepszym aktorem drugoplanowym po dodawanie kolorów na ekranie i wprowadzanie żywej atmosfery wokół głównych aktorów i aktorek, ci aktorzy poboczni telugu rzeczywiście i często zasługują na większą sławę, niż otrzymują. Chociaż kilka z nich jest już popularnych zarówno w regionie, jak i w całym kraju, wiele z nich wciąż nie zyskało swojej nazwy. Ale ogólnie rzecz biorąc, wszystkie są wszechstronne i mogą płynnie przyjmować dowolne postacie poboczne.

Sai Kumar:

Sai Kumar

Rao Ramesz:

Rao Ramesz 2

Chandra Shekhar:

Chandra Shekhar

Shankar Melkote:

Shankar Melkote

Ravi Prakash:

Ravi Prakash 2

Kasi Viśvanath:

Kasi Viśvanath

Kelly Dorji:

Kelly Dorji

Pradeep Rawat:

Pradeep Rawat

Adithia Menon:

Adithia Menon

Surya Kumar Bhagwanda:

Surya Kumar Bhagwandas

Top 10 aktorów złoczyńców w języku telugu Tollywood:

Jakie są filmy bez złoczyńców? Zgadzasz się z nami? Złoczyńcy odgrywają kluczową rolę we wszystkich naszych filmach w języku telugu, a bez nich nie ma scenariusza ani historii. Niezależnie od tego, czy jest to dramat akcji, romans, czy film rodzinny, złoczyńcy rzeczywiście nadają filmowi nowy kolor. Oto najwyżej oceniani aktorzy złoczyńcy w języku telugu.

Raghuwaran:

Raghuvaran

Jagapathi Babu:

Jagapathi Babu

Prakasz Raj:

Prakash Raj

Ashish Vidyarthi:

Ashish Vidyarthi

Gopi Chand:

Gopi Chand

Pradeep Rawat:

Pradeep Rawat

Sod Sonu:

Sonu Sood

Mukesh Rishi:

Mukesh Rishi

Sayaji Shinde:

Sayaji Shinde

Deweloper Gill:

Deweloper Gill

10 najlepszych aktorów dziecięcych w telugu:

Jest garstka aktorów z Tollywood, którzy weszli do filmu w bardzo młodym wieku. Zdobyli imię i sławę i są teraz w większości filmów, które oglądamy. Ci aktorzy dziecięcy rozświetlili ekran, wprowadzając humorystyczną i lekką atmosferę do całego filmu.

Naga Anvesh:

Naga Anvesh

Teja Sajja:

Teja Sajja

Mistrz Mahendran:

Mistrz Mahendran

Manoja Nandama:

Manoj Nandam

Akash Puri:

Akash Puri

Santosz Shoban:

Santosh Shoban

Top 10 aktorów krótkometrażowych w języku telugu z YouTube:

Podobnie jak filmy, nasza publiczność uwielbia także filmy krótkometrażowe i nowatorskie scenariusze. Te malutkie filmy o krótszym czasie trwania, często publikowane na platformach internetowych, cieszą się ostatnio dużym zainteresowaniem. W efekcie aktorzy w filmach krótkometrażowych również zyskują na popularności, zwłaszcza na ekranie sieciowym. Czy znasz popularnych aktorów krótkometrażowych w języku telugu, którzy są teraz w centrum uwagi??

Kumar Kasaram:

Kumar Kasaram

Szadrach Joshi:

Szadrach Joshi

Shanmukh Jaswanth:

Shanmukh Jaswanth

Vinod Varma:

Vinod Varma

Gurran Srikanth:

Gurran Srikanth

Tanneru Manoj Kryszna:

Tanneru Manoj Kryszna

Shiva Kumar:

Shiva Kumar

Lomesh Pudipeddi:

Lomesh Pudipeddi

Top 10 najbardziej przystojnych nowych aktorów telugu 2021:

Jak możemy przegapić nowe i świeże talenty w branży? Ci nowi debiutanci z Tollywood są wśród świeżych twarzy, których jesteśmy świadkami, i mają możliwość rozwoju w bractwie filmowym. Są utalentowani, przystojni, kreatywni i rosną z dnia na dzień pod względem publiczności i nazwiska. Oto najbardziej znani i popularni przystojni nowi bohaterowie telugu.

Raj Tarun:

Raj Tarun

Sathya Dev:

Sathya Dev

Naga Shourya:

Naga Shourya

Sesh Adivi:

Adivi Sesh

Allu Sirish:

Allu Sirish

Sai Dharam Tej:

Sai Dharam Tej

Nara Rohit:

Nara Rohit

Vaishnav Tej:

Vaishnav Tej

Naveen polerowanie:

Naveen Polishetty

Priyadarshi:

Priyadarshi

Mamy nadzieję, że spodobało Ci się odkrywanie najlepszych i najlepszych aktorów i bohaterów Tollywood, które są do tej pory obecne. Należą do nich zarówno uznani aktorzy celebryci, jak i nowi bohaterowie, którzy nadchodzą jako świeże twarze przemysłu filmowego telugu. Więc kto jest twoim ulubionym z nich? Poinformuj nas o swoich przemyśleniach!