Shriya Saran, utalentowana młoda aktorka z południa, wydaje się tworzyć fale w hinduskim i południowoindyjskim przemyśle filmowym. Pojawiła się na scenie ze swoim pierwszym filmem telugu Ishtam, ale jej występ w Santhosham był tym, co skierowało ją na drogę do komercyjnego sukcesu. Miała okazję zagrać u boku Rajinikanth w The Boss, który również zdobył swoją pierwszą nagrodę dla najlepszej aktorki tamilskiej.

Drobna sylwetka Saran i ziemskie piękno są równie często omawiane, jak jej występy aktorskie. Aktorka jest jedną z nielicznych, których piękno promieniuje od wewnątrz. Biorąc pod uwagę, że jest ambasadorką marki w kilku sklepach w Indiach w zakresie promowania produktów kosmetycznych i zdrowotnych, jeśli chodzi o jej własny reżim pielęgnacyjny, Shriya utrzymuje to w prosty i naturalny sposób.

Shriya Saran Porady kosmetyczne i tajemnice fitness

Porady kosmetyczne i sekrety fitnessu Shriya Saran:

Shriya Saran przypisuje matce jej piękną sylwetkę i urodę, chociaż robi dodatkowy krok w kwestiach snu, jedzenia i ćwiczeń i powraca do tradycyjnych przepisów pielęgnacyjnych, które działają na nią swoją magią. Gwiazda południa nie sięga po wysokiej klasy kosmetyki, aby utrzymać promienną skórę. Kiedy nie pracuje, nosi jak najmniej na twarzy.

Jej skóra zawdzięcza swój blask mocy wody różanej, którą uwielbia i używa jak najczęściej do natychmiastowego odświeżenia. Nosi ze sobą nawet małą butelkę mgiełki z wody różanej, a czasami spryskuje nią twarz po nałożeniu makijażu, aby uzyskać piękny blask. Jej krem ​​nawilżający to mieszanka wody różanej i gliceryny, która działa również jako tonik. Jeśli chodzi o oczyszczanie twarzy, przysięga na odwieczny środek besan zmieszany z kurkumą lub jogurtem.

Porady kosmetyczne Shriyi Saran

Duże, zroszone oczy i długie, lśniące włosy Shriya Saran są jedną z najbardziej nietrwałych cech jej urzekającej urody. Jej jedwabiście gładkie włosy, które są naturalnie długie, są prawie zawsze noszone luźno, owinięte na ramionach, aby nadać jej pochlebny wygląd.

Jej oczy opowiadają inną historię. Południowa gwiazda uwielbia podkreślać oczy kredką do oczu, kajalem i tuszem do rzęs i nie może się bez nich obejść, nawet jeśli może obejść się bez innych niezbędnych kosmetyków do makijażu.

Porady kosmetyczne Shriyi Saran 2

Wyrzeźbiona sylwetka aktorki zdecydowanie jest pożądana. Sekretem tego jest codzienna aktywność fizyczna, która stanowi esencję jej codziennej egzystencji. Shriya, tancerka wyszkolona w kathaku, uwielbia tańczyć i pływać, co w większości pomogło jej utrzymać dobrą formę, ale odkąd znalazła się w centrum uwagi, jej taniec ucierpiał z powodu nieprzewidywalnych harmonogramów. Od tego czasu zwróciła się do uzdrawiających mocy jogi i medytacji, które praktykuje codziennie przez 45 minut. Zajmuje się problematycznymi obszarami – brzuchem i ramionami oraz ujędrnia swoje ciało mieszanką jogi mocy i jogi Iyengara.

Jej inne treningi obejmują naprzemienne ćwiczenia cardio trzy razy w tygodniu, grę i pływanie. Jedyne, od czego trzyma się z daleka, to ciężary, które jej zdaniem nie pasują do jej drobnego ciała.

Porady kosmetyczne Shriyi Saran 3

Jeśli chodzi o jej dietę, Shriya Saran ma hojny apetyt, z którego nie ukrywa, chociaż je z umiarem. Zaczyna dzień od szklanki soku pomarańczowego i przywiązuje wagę do głównego posiłku dnia – śniadania. Śniadanie dla mrocznej urody składa się z omleta z białka jajka, paratha i owsianki, a czasami z dosy. Lunch to podstawowe bhindi w stylu indyjskim z prostym roti i dal. Chociaż uwielbia jeść ryby, nie przepada za czerwonym mięsem i kurczakiem. Nie lubi fast foodów, jedynym wyjątkiem jest Subway i lubi kuchnię tajską.

Porady kosmetyczne Shriyi Saran 4

Aby zachować idealną sylwetkę, ogranicza spożycie soli i pije dużo wody i soków. Wierzy również w spożywanie małych posiłków w regularnych odstępach czasu i można ją spotkać podjadając sałatki i kiełki. Shriya stara się zjeść kolację do 19:30 i kończy dzień szklanką mleka.

Jedyną pokusą Shriyi jest czekolada, której nigdy nie może się pozbyć, ale zdrowa dieta połączona z jogą okazała się skuteczna w zrzucaniu zbędnych kilogramów z tych ekscesów.