Rocznica to idealny czas na świętowanie twojego małżeństwa i miłości, którą masz do siebie. Prezentów rocznicowych, które możecie sobie podarować, jest mnóstwo. Musisz włożyć w to trochę myśli i sprawić, by był cenny. Możesz wybrać standardowe, tradycyjne przedmioty, które można podarować na każdy rok, lub nowoczesny motyw. Każdy z tematów daje inny wybór na każdy rok, co sprawia, że ​​wybieranie prezentów jest ekscytujące. Osobisty akcent można nadać przechowywaniu zakupionych prezentów poprzez grawerowanie, stemplowanie lub drukowanie na nich.

prezenty rocznicowe

Najnowsze prezenty rocznicowe dla Niego i dla Niego:

Wybierz jedną z tych fajnych opcji, które wymieniliśmy tutaj, aby uzyskać najlepszy prezent dla każdego.

1. Koszulki z nadrukiem:

Świetnym pomysłem na prezent, który jest użyteczny i fajny, jest koszulka z nadrukiem. Na tych koszulkach można nadrukować życzenia na rocznicę. Na górze możesz również wydrukować imię pary. Są to wspaniałe prezenty rocznicowe.

2. Zestaw tkanych szat:

Fajnym prezentem, który można podarować parze, jest tkany zestaw szlafroków. W komplecie dwie szaty; jeden dla mężczyzny, a drugi dla kobiety. Każdy z nich jest monogramem z literami „Mr.” i „Mrs”. Ten niesamowity zestaw możesz również podarować parze z okazji rocznicy bawełny. To naprawdę świetny pomysł na prezent na rocznicę ślubu.

3. Miękkie zabawki:

Spraw, aby twój współmałżonek był szczęśliwy i podekscytowany, podarowując te wspaniałe miękkie zabawki. Pluszowymi zabawkami mogą być pluszowe misie, misie koala itp. Dodaj trochę kwiatów lub czekoladek wraz z pluszową zabawką, aby uzyskać idealny prezent na rocznicę.

4. Dopasowane breloczki:

Zrób pasujące breloczki, które możesz podarować jako prezent z okazji rocznicy ślubu. Te breloczki są wygrawerowane, aby mieć miesiąc rocznicy lub imię pary. Możesz je mieć jako element układanki, który dobrze do siebie pasuje.

5. Udekorowane łóżko:

Spraw, aby Twoja rocznica była piękna i przyjemna dzięki temu uroczemu prezentowi, jakim jest udekorowanie łóżka. Możesz użyć czerwonych płatków róż jako motywu dekoracyjnego. Płatki można umieścić w formie serca na środku łóżka. Ten najlepszy prezent na rocznicę zostanie zapamiętany na zawsze.

6. Ramka muzyczna:

To doskonały pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu. To jest ramka nuty do twojej ulubionej piosenki. Nuty są następnie drukowane na górze z imieniem pary. Możesz również dodać rok ślubu.

7. Wkładka do portfela:

Zdobądź tę uroczą metalową wkładkę do portfela dla współmałżonka, aby trzymać ją w portfelu. Wygląda jak karta i można ją łatwo przechowywać w przegródce na kartę standardowego portfela. Możesz spersonalizować go za pomocą notatek miłosnych lub życzeń rocznicowych. Więc to staje się wyjątkowym prezentem na rocznicę.

8. Spersonalizowany fartuch:

Każdy facet, który uwielbia gotować, doceni ten fajny fartuch, który jest dostosowany specjalnie dla niego. Fartuch może mieć życzenia na rocznicę. Możesz zrobić z niego męski fartuch, który będzie pasował do jego upodobań i upodobań, aby uzyskać najlepszy prezent na rocznicę ślubu.

9. Mapa miłości:

Zawsze możesz wziąć prostą mapę, która pokazuje miejsce, które spotkałeś, a następnie podświetlić ją czerwonym znacznikiem. Miejsce można pokazać w kształcie serca. Ta mapa może być następnie oprawiona i podarowana jako najlepszy prezent na rocznicę ślubu dla twojej żony.

10. Spersonalizowany alkohol:

To wspaniały prezent na rocznicę ślubu, aby dać mężowi z okazji rocznicy. Ta whisky lub alkohol, który wybierze, można spersonalizować. Możesz dodać etykietę na wieczku butelki. Etykieta może być dla niego życzeniami rocznicowymi.

11. Spersonalizowana płyta:

Ta urocza metalowa płytka świetnie nadaje się na prezent na rocznicę. Na tabliczce wygrawerowane są życzenia z okazji rocznicy, a także imię pary. Możesz mieć to również na obchody 25-lecia.

12. Ramka krzyżówki:

Ramka do krzyżówki to bardzo fajny przedmiot na pomysł na prezent na rocznicę dla pary. Zawiera imię pary w formie krzyżówki. Możesz również podać imiona członków rodziny. Rama wygląda oszałamiająco z kilkoma romantycznymi liniami w niej zawartymi.

13. Fajna poduszka:

Oto fajna poduszka, którą możesz dostosować, aby wydrukować datę rocznicy pary. Liczbę dni można również obliczyć i dodać do poduszki. To bardzo przytulny prezent.

14. Drukowany papier toaletowy:

Baw się dobrze ze współmałżonkiem, podarowując ten dziwaczny prezent z papieru toaletowego z nadrukiem. Na papierze toaletowym drukowane są życzenia na rocznicę. Można go obdarować stojakiem, aby utrzymać papier toaletowy. Spraw, aby była to przyjemna zabawa ze współmałżonkiem.

15. Zegar rocznicowy:

Podaruj przyjacielowi wspaniały zegar rocznicowy, który jest spersonalizowany. Zegar może mieć wytłuszczoną liczbę lat świętowania wraz z imieniem pary. Zdobądź zegar w szkle wraz z metalowymi obręczami. Zegar może być duży lub mały w zależności od miejsca, w którym chcesz go trzymać. Może mieć również funkcję alarmu.

16. Karta rocznicowa:

Wykonanie kartki rocznicowej dla współmałżonka to najlepszy prezent DIY, jaki możesz podarować. Ta fajna karta podarunkowa musi być prosta, a jednocześnie elegancka. Dodatek róży sprawia, że ​​kartka jest naprawdę piękna. Kartka rocznicowa, którą tworzysz, może być urocza i prosta lub może być eksplodującym pudełkiem. To najnowsze pod względem kart jubileuszowych. Te eksplodujące karty otwierają się, aby pokazać kilka warstw. Możesz dodawać zdjęcia i notatki w warstwach.

17. Srebrne pudełko upominkowe:

Oto ozdobne srebrne pudełko upominkowe, które możesz podarować współmałżonkowi z okazji rocznicy. Srebrne pudełko jest ozdobione rzeźbionymi i stemplowanymi dziełami. Może być używany do przechowywania biżuterii lub innych drobiazgów. Srebrne pudełko to coś, co wygląda bardzo tradycyjnie i vintage. Te krzywe i dekoracje kwiatowe na pudełku są bardzo artystyczne. Pudełko jest wyłożone wewnątrz filcem lub satynowym materiałem, aby nadać mu bogaty charakter. Przedmioty w środku nie ulegają w ten sposób uszkodzeniu.

18. Ręcznie tłoczony breloczek:

Ten ręcznie tłoczony breloczek to świetny prezent dla kogoś. Brelok do kluczy wykonany z dwóch warstw okrągłych kawałków metalu wygląda oszałamiająco. Możesz je spersonalizować, dodając imię pary lub datę rocznicy. Ręcznie tłoczone breloczki mogą mieć kształt okrągły lub kwadratowy. Możesz również mieć breloczek z kawałkiem skóry w zestawie. Kwadratowe metalowe elementy mają również miejsce do dodania w miesiącu ślubu.

19. Ramka rocznicowa:

Zdobądź tę wspaniałą ramkę, którą możesz zrobić na drugą rocznicę. Ta ramka może być biała z czarnym nadrukiem i mieć nadrukowaną liczbę wspólnie spędzonych lat. Zrób tę wspaniałą ramkę jako prezent dla współmałżonka.

20. Rama łyżki:

Ta ramka na łyżkę to wspaniały prezent na rocznicę, który możesz podarować współmałżonkowi. Rama składa się z dwóch łyżek, które nakleja się na deskę. Na ramce nadrukowane są słowa „od łyżki”. Na końcu dodaj rok ślubu.

21. Spersonalizowana butelka szampana:

Oto świetna i przyciągająca wzrok butelka szampana, którą możesz spersonalizować na potrzeby wydarzenia. Spersonalizowana butelka szampana ma uroczą kokardkę. Możesz ozdobić go koralikami i sprawić, że będzie wyglądał wspaniale.

22. Dwie ramki na zdjęcia:

Możesz dać tę uroczą ramkę na dwa zdjęcia swojemu współmałżonkowi lub przyjacielowi. Ramka na zdjęcia ma dwa miejsca na zdjęcia z dnia ślubu i rocznicy. Po bokach są ozdobione życzeniami rocznicowymi. Te ramki są bardzo popularne i stanowią oszałamiający przedmiot na środkowym stole. Pomaga pokazać proces starzenia się pary i miłość, która stała się silniejsza i silniejsza.

23. Spersonalizowane skarpety:

Zakup spersonalizowanej pary skarpet to najlepszy sposób. Na skarpetkach można nadrukować słodkie słowa miłości. Te drukowane skarpetki są idealne do noszenia podczas wakacji.

24. Zestaw kubków do kawy:

Ten wspaniały srebrny zestaw kubków do kawy z okazji rocznicy ślubu to idealna para. Ten zestaw kubków ma uchwyty w kształcie serca i srebrną ikonę pośrodku. Zestaw kubków do kawy ma nadrukowane imię pary. Zestawy kubków są częstym prezentem na wiele okazji, ale mają znaczenie na rocznicę, ponieważ są parą. Kubki mogą być kolorowe i jasne lub czarno-białe dla bardziej wyrafinowanego akcentu. Wypróbuj różne rodzaje słów, które możesz dodać, takie jak dziwaczne, zabawne, sarkastyczne i sentymentalne.

25. Szklanki do opiekania:

Idealnym prezentem na rocznicę jest zestaw kieliszków do opiekania. Na tych okularach wygrawerowany jest napis „25. rocznica”. Spraw, aby te okulary były oszałamiające i umieść je w ozdobionych pudełkach na prezent. Okulary mogą być wysokimi okularami ze smukłymi oprawkami.

26. Ramka podpisu:

Ta ramka DIY to najlepszy sentymentalny prezent dla rodziców. Musisz dodać zdjęcie z dnia ślubu, a następnie zmusić wszystkich członków rodziny do podpisania stron zdjęcia. Spraw, aby Twoi rodzice zawsze pielęgnowali ten piękny prezent. Rama jest również uważana za najlepszy prezent na rocznicę ślubu.

27. Atrakcyjna bielizna:

Spraw, by twoja żona ugięła się w kolanach dzięki temu darowi kuszącej bielizny. Wybraną bieliznę można również dostosować. Do bielizny możesz dodać swoje imię lub imię żony jako prezent. Bielizna, którą podarujesz może być po prostu koronkową majtką lub kompletem majteczek i biustonosza. Koronkowa i satynowa bielizna jest atrakcyjna, a delikatna koronka pięknie prezentuje się na ciele. Te artykuły bieliźniane to luksusowe produkty, które można kupić w markowych sklepach.

28. Drzewo genealogiczne:

Podaruj to metalowe drzewo genealogiczne, które zawiera urocze imiona członków twojej rodziny. Drzewo wykonane ze stali lub dowolnego metalu ma kształt gałęzi. Gałęzie mają na sobie imiona członków rodziny. Drzewo genealogiczne może być również wykonane z innych przedmiotów oprócz metalu. Drzewo może być samodzielną pamiątką lub może być wstawione w ramę.

29. Słodki dzwonek wietrzny:

Oto świetny spersonalizowany dzwonek wietrzny, który możesz podarować parze. Dzwonek wietrzny może mieć nadrukowane imię pary i datę ślubu. Dzwonek wietrzny może być wykonany z metalu lub szkła. Są idealne na okno i wydają piękny dźwięk dzwonka, gdy wieje wiatr.

30. Szklana tablica:

Szklana tablica to świetna pamiątka dla pary. Istnieje kilka sposobów na personalizację plakietki. Możesz dodać na zdjęciu pary. Możesz nawet wygrawerować miłosne notatki na szkle. Obrazy te wyglądają oszałamiająco po umieszczeniu na drewnianej podstawie. Możesz nawet zapalić szklaną tabliczkę małą żarówką.

Specjalne prezenty rocznicowe na każdy rok (01-09):

Po raz kolejny nadszedł ten czas w roku, kiedy twój najlepszy przyjaciel i jego kolega świętują rocznicę ślubu. Czy to nie był właśnie ten dzień, kiedy wszyscy biegaliście dookoła, sprawiając, że uroczystości weselne były lepsze niż idealne? Cóż, impreza skończyła się tego wieczoru, ale czekaj, para jest szczęśliwym małżeństwem i teraz musisz zaskoczyć ich fajnymi prezentami rocznicowymi.

Załóżmy pierwsze dziewięć lat ślubu i odpowiednio sprawdź, jakie prezenty możesz podarować. To może być jedna z najlepszych rocznic ślubu w historii i mamy nadzieję, że czerpiesz stąd inspirację.

Prezenty na pierwszą rocznicę:

Otwórz szampana, teraz czas na imprezę. Tradycyjnie prezent na pierwszą rocznicę powinien być „papierowy”, ale w dzisiejszych czasach jest wielu, którzy podarują zegary i przedmioty plastikowe. Jeśli masz pieniądze, zdecyduj się na zabawę parze, podarowując im ramki do zdjęć, przedmioty na blacie, bilety na koncerty, mile lotnicze i nie tylko, wszystkie reprezentują papier.

Prezenty na drugą rocznicę:

Tradycyjnie prezenty na drugą rocznicę powinny być wykonane z „bawełny” lub jej reprezentacji. Znaczenie podarowania przedmiotów związanych z bawełną mówi o długowieczności i trwałości ślubu. Reprezentuje jednocześnie zdolność przystosowania się i wygodę, które są dwoma ważnymi filarami udanego małżeństwa. Może mógłbyś podarować przyjaciołom nowy materac, bawełniane serwetki z fantazyjnymi nadrukami lub czystą bawełnianą odzież i len.

Prezenty na trzecią rocznicę:

„Skóra” to to, co tradycja mówi, że powinna być podarowana parze na trzecią rocznicę, ponieważ reprezentuje siłę, przygodę i dziką stronę. Portfele dla niego i dla niej, buty, torby, paski, akcesoria, uchwyty na kieliszki i lista może być długa. Skóra również reprezentuje siłę, więc upewnij się, że wybierasz spośród najlepszych.

Prezenty na 4-tą rocznicę:

Jej owoce i kwiaty zgodnie z tradycją do odbioru dla pary małżeńskiej. Teraz możesz poświęcić pół godziny i zrobić kosz z owocami i kwiatami. Weź wiklinowy kosz, włóż do niego siano lub bawełnę jako bazę, wrzuć kolorowe płatki kwiatów, a na dodatek włóż zestaw kolorowych owoców, świeżych i czystych. Owiń cały kosz przezroczystym kolorowym papierem celofanowym; załóż na wierzch własnoręcznie wykonaną kokardę z satynowej wstążki, voila, twój prezent jest zrobiony.

Prezenty na 5-tą rocznicę:

Tradycyjnie z drewna powinny być wykonane prezenty na piątą rocznicę. Dlatego kupuj przedmioty wykonane z drewna, takie jak tarcza do rzutek dla niego lub stół środkowy do domu, który by doceniła. Może stoliki do ich sypialni lub stół do nauki dla niego i zestaw odjechanej biżuterii wykonanej z drewna dla niej. Lista nie ma końca

Prezenty na 6. rocznicę:

W szóstym roku zaczyna się cała zabawa, ponieważ teraz pary są już sobą znudzone, mimo że wciąż są w sobie szaleńczo zakochani. Należy więc postępować zgodnie z tradycją, która nakazuje odbierać prezenty z cukierków. Po raz kolejny możesz użyć wiklinowego koszyka pomysłów, a zamiast owoców i kwiatów wrzucić asortyment cukierków. Możesz też kupić jej pudełko cukierkowych błyszczyków do ust i załatwić mu prenumeratę magazynów związanych ze słodyczami.

Prezenty na 7. rocznicę:

Osobiście uważamy, że nie ma nic lepszego niż prezent wykonany własnymi rękami. Miłość i energia włożone w wykonanie prezentu na rocznicę są jedyne w swoim rodzaju. Rozumiemy jednak, jak trudne może być to, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że prowadzimy wyścigi szczurów, które zmuszają nas do niecierpliwości. Stąd tradycja mówi miedź, więc może miedziane miski, zastawa jadalniana z miedzi lub miedziana modna biżuteria.

Prezenty na 8. rocznicę:

Wszystkie rzeczy z brązu, więc sprawdź przedmioty zgodnie z tradycją, które obejmują spinacze do pieniędzy, rzeźby do ozdabiania domu, a nawet podpórki do książek, a na koniec,

Prezenty na 9. rocznicę:

Ceramika i wierzba są tradycyjnie przedmiotem prezentu, więc powinieneś rozdawać przedmioty w kolorze indygo, takie jak ceramika, wierzbowy kosz wypełniony smakołykami i nie tylko.

Prezenty rocznicowe to wspaniały sposób na powiedzenie „kocham cię”. Te prezenty będą znaczyć więcej, jeśli spersonalizujesz je i uczynisz bardziej sentymentalnymi. Podaruj mężowi zegarki, portfel, wkładki do portfela, zegary, artykuły papiernicze itp. Możesz podarować swojej żonie biżuterię, torebki, plakietki, ozdobne pudełka itp. Każdy z tych przedmiotów będzie dla nich coś znaczył i będą go pielęgnować na zawsze. Prezenty rocznicowe to idealne zakończenie lub początek romantycznego dnia.