Trzecia rocznica to kolejna pamiątka po udanych i minionych latach małżeństwa. Jasne, że byłyby turbulencje, ale liczy się tylko to, jak z tego wyjdziesz. Właśnie za to wznosimy toast za Ciebie! Wiemy, jak ważne może być dawanie sobie nawzajem prezentów, jako znak świętowania i szczęścia. W takich chwilach oto artykuł, w którym wymienimy niektóre z możliwych pomysłów na prezent, aby podarować sobie nawzajem, a nawet ulubionej parze.

Prezent na trzecią rocznicę ślubu

Jaki jest powszechny tradycyjny prezent na 3. rocznicę??

Najczęściej obdarowywanym prezentem na trzecią rocznicę ślubu jest kryształ i szkło. Symbolizuje przejrzystość między parą a pięknem ich związku.

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu -1

Prezent na trzecią rocznicę dla niej:

1. Świeży bukiet:

Świeży bukiet kwiatów nigdy nie zawiedzie żadnej kobiety i jest dobry dla Twojej dziewczyny. Wybierz jedną z najbardziej egzotycznych kolekcji kwiatów i zamień ją w piękny bukiet. Możesz to zrobić samodzielnie, aby dostosować lub poprosić kwiaciarnię, aby zrobiła to za Ciebie.

2. Pudełko kryształowe grawerowane laserem 3D:

Kobiety z pewnością to pokochają. W tę trzecią rocznicę ślubu wypełnij ją małymi rzeczami, które mają znaczenie. Spersonalizuj kryształowe pudełko swoim zdjęciem i stwórz z niego trójwymiarowy obraz. Niech świeci przez całe życie.

3. Artykuły papiernicze:

Inną rzeczą, o której należy pomyśleć dla swojej wyjątkowej osoby, będzie papeteria. Niektórzy ludzie naprawdę lubią artykuły papiernicze. Jeśli twoja dziewczyna jest jedną z nich, pokocha to jako jej prezent.

4. Portfel:

Dobrym rozwiązaniem będzie również skórzany portfel lub portfel w dowolnym stylu, z dużą ilością woreczków. Wybierz łagodny lub jaskrawy kolor w zależności od tego, co lubi.

5. Obserwacja zdrowia:

Co powiesz na podarowanie swojej dziewczynie zegarka zdrowotnego, aby dobrze zadbała o swoje ciało?

Prezent na 3. rocznicę dla Niego:

1. Zestaw podstawek:

Aby uprościć sprawę, możesz podarować swojemu chłopakowi zestaw podkładek, który ma ulubioną postać z serialu, filmu lub zawodnika sportowego.

2. Koneser whisky:

Zaskocz go pomysłami na prezent z okazji 3. rocznicy. Będzie to pielęgnował przez bardzo długi czas. Okulary są tradycyjne i będą idealnym połączeniem na randkę. To piękne szkło będzie błyszczeć jak diament.

3. Pudełko jego ulubionych:

Co powiesz na zrobienie pudełka ze wszystkimi jego ulubionymi? Pokocha ten wybór.

4. Skórzana kurtka:

Wracając do skóry, bo co jeszcze może być lepsze? Skórzane prezenty na trzecią rocznicę będą wyjątkowe, ponieważ próbujesz sugerować, że twój związek również trwa tak długo, jak skóra.

5. Drewniany zegarek:

Drewniane zegarki mają klasę i przetrwają długo. Ten tradycyjny prezent na 3 rocznicę to bardzo dobry wybór. Występują w wielu odcieniach i szerokiej gamie tarcz do wyboru.

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy dla nich:

1. Zestaw sof:

Jeśli znasz tę parę naprawdę dobrze i jesteście dobrymi przyjaciółmi, jest to dobra opcja do wyboru. Wybierz sofę pasującą do wystroju domu. Zestawy sof to dla nich niesamowity sposób na okazanie swojego szczęścia.

2. Przywieszki bagażowe:

Dla tych par, które są zawsze w ruchu, skórzana zawieszka na bagaż to bardzo przemyślany prezent. Pozwala im zidentyfikować swoje torby, a także zrobić znak.

3. Dodatkowe miejsca siedzące:

Co powiesz na dodatkowe miejsce na nogi dla nich? Możesz wybrać dodatkowe poduszki do siedzenia, aby mogli wygodnie z nich korzystać i wyprostować nogi. Poza tym możesz go używać, kiedy też idziesz!

4. Przedszkole:

Kolejnym dobrym prezentem na trzecią rocznicę byłoby założenie małego przedszkola w ich domu. Dołącz niektóre egzotyczne kwiaty i rośliny i poproś pomocnika, aby ustawił je tak, jak lubi.

5. Huśtawka szkła:

Co powiesz na huśtawkę ze szkła??

Tradycyjne prezenty na trzecią rocznicę:

Tradycyjne prezenty na 3-letnią rocznicę zawierają jedne z najlepszych rzeczy potrzebnych na czas; Skórzany. Oto spojrzenie.

1. Teczki skórzane:

Dla zapalonych podróżników te skórzane teczki paszportu z nadrukowanymi imionami nadają mu prawdziwie tradycyjnego i emocjonalnego charakteru. Wybierz odpowiedni kolor, który im się podoba.

2. Skórzane podstawki:

Dla tych, którzy lubią swoje napoje i nie mogą bez nich żyć, bardzo przydatne będą podstawki. Wybierz niestandardowe podstawki wykonane ze skóry, aby zapewnić dłuższą żywotność.

Ten będzie absolutną koniecznością. Pod koniec trzeciego roku na stole z pewnością będzie wiele rzeczy zaśmieconych. Ta skórzana taca pomoże uporządkować obszar. Plusem jest to, że taca pozostanie przez długi czas.

3. Skórzany futerał:

Przyda się to zwłaszcza podczas podróży. Etui posiada odpowiednie foldery na najpotrzebniejsze rzeczy, a nawet najdrobniejsze rzeczy. Skórzane etui na biżuterię są nie tylko fantazyjne, ale i eleganckie!

4. Skórzana bransoletka:

Choć może to zabrzmieć bardzo dziecinnie, co to za związek bez elementów dziecinnych? Podaruj swojej ukochanej skórzaną bransoletkę z napisanymi na niej cytatami. On / ona to pokocha.

Prezenty na trzecią rocznicę dla męża i żony:

Oto kilka prezentów, o których warto pomyśleć przy podejmowaniu decyzji o zakupie.

1. Skórzana odzież i buty:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 1

Galanteria skórzana na 3. rocznicę ślubu to zawsze strzał w dziesiątkę! Skóra znana jest z miękkiego i ciepłego charakteru. Najlepszą częścią skóry jest jej komfort. Możesz wybrać wiele ubrań, z których wszystkie mają połysk i piękno. To będzie dla niej jeden dobry prezent na 3 rocznicę.

2. Akcesoria skórzane:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 2

Akcesoria skórzane nigdy nie przestaną zachwycać. Zwróć uwagę na torebki i portfele, które mają miękkość i cechę charakterystyczną skóry. To kolejny prezent na trzecią rocznicę dla dziewczyny lub żony.

3. Skórzane produkty na biurko:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 3

Dostępne są również skórzane produkty na biurko. Aby wymienić tylko kilka, są foldery, teczki, notatniki w skórzanej okładce. Otrzymasz również kompletny zestaw na biurko, który może zawierać również stojak na długopisy. Dzięki temu biurko osoby wyglądałoby na zorganizowane i schludne. Co powiesz na prezent z okazji 3. rocznicy ślubu dla męża??

4. Skórzane produkty bagażowe:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 4

Bagaż skórzany wychodzi z mody. Skórzany bagaż zapewnia trwałość i jest niezawodny, gdy trzeba przewozić wiele przedmiotów. Pamiętaj, aby wybrać odpowiednią, z dużą ilością kieszeni, aby ułatwić użytkowanie. To jeden dobry pomysł na prezent z okazji trzeciej rocznicy ślubu dla męża.

5. Album skórzany:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 5

To jeden z pomysłów na prezent z okazji 3. rocznicy dla pary, którą kochasz. Ten mały album pozwoli im powspominać dawne czasy, a także mieć zbiór najlepszych i szczerych zdjęć, które można pielęgnować przez długi, długi czas. Poza tym jest to skóra, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nigdy nie wyblaknie ani nie zużyje się.

6. Kryształowe figurki:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 6

Kryształ stał się bardzo interesującym przedmiotem do tworzenia figurek, takich jak rzeźby, posągi itp. Te figurki są doskonałymi eksponatami. Ich zdolność błyszczenia w świetle czyni je tak atrakcyjnymi. Figurki występują w różnych kształtach, rozmiarach. Mogą być duże, migoczące w świetle do małego obiektu, który może emitować niewielką poświatę. To będzie urocze dla twojej żony.

7. Kryształowe kieliszki do wina:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 7

Wino najlepiej podawać w ładnych i pięknych pucharach. Szklany kielich jest zawsze powszechny. Ale to, co czyni kielich jeszcze bardziej wyjątkowym, to ten wykonany z kryształu. Kryształowy kielich przyciągnie uwagę wszystkich obecnych na spotkaniu. To najbardziej luksusowy prezent na rocznicę dla Twojej ulubionej pary.

8. Biżuteria kryształowa:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 8

Biżuteria kryształowa zawsze była w modzie. Twoja żona pokocha to absolutnie! Tego rodzaju biżuteria kryształowa ma swoje piękno, a wiele z nich występuje w wielu kolorach, co nadaje jej niepowtarzalny wygląd.

9. Lustra:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 9

Jeśli uważasz, że lustra są niedoceniane, to się mylisz! Spójrz na wiele ciekawych kształtów i wzorów, w których się znajduje. Są wręcz oszałamiające i eleganckie. Możesz także uzyskać niestandardowy kształt. Co powiesz na prezenty z okazji 3. rocznicy dla niej??

10. Kamienie szlachetne:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 10

Kolejna rzecz do przemyślenia o kamieniu szlachetnym. Podaruj swojej żonie piękny kamień szlachetny, który ją zaskoczy. Ten może być również dobry dla mężów.

11. Zestaw pereł:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 11

Najbardziej lubianą i prostą biżuterią jest zestaw z pereł. Możesz podarować to swojej dziewczynie na trzecią rocznicę.

12. Portfel skórzany:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 12

Co powiesz na skórzany portfel dla twojego męża? Z pewnością pokocha ten na rocznicę. Wybierz taki, który ma dużo woreczków, aby mógł być wygodny.

13. Wygodne krzesło:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 13

Co powiesz na wygodne krzesło, na którym możesz wrócić i zrelaksować się na nim? To skórzane krzesło będzie bardzo dobrym wyborem. Wystarczy wybrać dobrej jakości skórę i pasujący kolor, pamiętając o wnętrzu domu. To prawdopodobnie dobry mąż pomysłów na prezent z okazji 3. rocznicy ślubu.

14. Zawieszki ścienne:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 14

Zawieszki ścienne są fajne i klasyczne. Zwykle przyjeżdżają, aby reprezentować popularny obraz lub po prostu kulturę. Podaruj to swojej żonie i swojemu domowi w trzecią rocznicę.

15. Aparat polaroidowy:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu

Ten mały aparat jest bardzo poręczny, a także uroczy. Daje natychmiastowe zdjęcie i jest dobrym sposobem na stworzenie śladu pamięci. Twoja żona to pokocha.

16. Spa:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 16

Spa to coś, co będzie pielęgnować na zawsze. Pozwól jej pogrążyć się w dniu wolnym od napięć w tę rocznicę. Podaruj jej dobry masaż ciała, aby sobie pozwolić?.

17. Akcesoria samochodowe:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 17

Możesz podarować mężowi zestaw akcesoriów samochodowych, których może potrzebować do samochodu. Może to zacząć się od odświeżacza powietrza po dobre skórzane pokrowce na siedzenie.

18. Zestaw timera:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 18

Bardzo dobrym wyborem będzie kompletny zestaw akcesoriów do stylizacji, takich jak trymer. W ten sposób Twój mąż może wypróbować wiele stylów, aby Ci zaimponować.

19. Wino:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 18

Co powiesz na starą butelkę wina na jego trzecią rocznicę z tobą? Stara butelka wina nigdy nie przestanie zadziwiać facetów. To będzie dobry prezent na trzecią rocznicę dla męża.

20. Stacja Play:

Pomysły na prezenty z okazji 3. rocznicy ślubu 20

Jesteśmy pewni, że cię za to pokocha. Play station to marzenie każdego faceta. Chociaż może wypalić ci dziurę w kieszeni, z pewnością może to nadrobić.

Jak świętować trzecią rocznicę i jak prezentować prezenty?

Można to zrobić na dwa sposoby. Możesz zachować je w tajemnicy i podarować sobie nawzajem wyjątkowe prezenty z okazji 3. rocznicy. Innym sposobem jest zorganizowanie przyjęcia dla innych, dla swoich przyjaciół i innych bliskich członków.

Jeśli jesteś zbyt nieśmiały, aby prezentować się przed innymi, zawsze możesz to zrobić prywatnie. W przeciwnym razie możesz wznieść toast i zaśpiewać im rocznicową piosenkę w refrenie i prezent.

Rzeczy do zrobienia na trzecią rocznicę ślubu:

  • Zacznij od przekazania towarów lub obiadu dla bezdomnych.
  • Udekoruj i spersonalizuj swój dom, aby odpowiadał Twojej wygodzie.
  • Data kolacji to am

Najlepszym sposobem na prezent jest zawsze szukanie czegoś bardziej osobistego. Współczesnych prezentów na 3 rocznicę jest dziś dużo. Musisz tylko wiedzieć, co wybrać i co będzie przydatne dla siebie nawzajem, dla pary, której zamierzasz podarować.