11 rok ślubu to bardziej jakość czasu, jaki spędziliście ze sobą i czas na wspomnienia starych dobrych wspomnień. Po 10 latach waszego związku możesz być bardzo pewien, że zmierzasz w kierunku całkiem mocnych rzeczy, tak jak temat przewodni na ten rok. Możesz być pewien, że prezent na 11. rocznicę ślubu jest tak dobry, jak to tylko możliwe.

Pomysły na prezenty z okazji 11 rocznicy

Wspólny tradycyjny i nowoczesny prezent na 11. rocznicę:

W tym roku chodzi o wytrzymałość, trwałość i jakość! Stąd tematem jest stal. Stal to klasyczny sposób na przedstawienie siły. Oto najpopularniejsze pomysły.

Pomysły na prezenty z okazji 11 rocznicy ślubu dla męża i żony:

Przyjrzyjmy się pomysłom na prezenty z okazji 11. rocznicy ślubu dla męża i żony.

1. Samochód:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 1

Ten jest duży! Do 11. rocznicy prawdopodobnie nadszedł czas, abyś podarował swojej żonie wybrany przez nią samochód. Musisz zacząć planować wcześnie, a to z pewnością nie może być spontanicznym działaniem.

2. Chłodziarka do wina:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 2

Możesz zainwestować w małą chłodziarkę do wina, tylko na wino i nic więcej. Twój mąż pokocha ten pomysł.

3. Oglądaj:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 3

Zegarek to elegancki i ponadczasowy prezent. Podaruj swojej żonie zegarek ze stali nierdzewnej. Dostępnych jest wiele opcji do wyboru.

4. Medalion:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 4

A może trochę starej szkoły dla twojej żony? Możesz jej podarować medalion z wizerunkiem jej i waszym razem. Jest wiele opcji do wyboru, od zamkniętej do otwartej.

5. Rzeźba:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 5

Może to zabrzmieć jak niespodzianka, ale jeśli masz żonę kochającą sztukę, to ta jest dla niej pewna. Pokocha ten pomysł, a ciebie jeszcze bardziej.

6. Miecz:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 6

Będzie to dobry wybór dla osób kolekcjonujących antyki i relikwie. Miecz jest dostępny w wielu kolekcjach, od starego do nowego.

7. Śniadanie w łóżku:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 7

To jest tak niedoceniane! Zrób jej śniadanie do łóżka. Przynieś wszystko, co lubi i spraw, by poczuła, że ​​naprawdę Ci zależy.

8. Dzbanek do kawy:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 8

Dzbanek do kawy to fajny i tradycyjny prezent. Możesz też dostać perkolator, który zaparzy idealną poranną kawę.

9. Zestaw perfum:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 9

Zestaw perfum to dobry wybór do przemyślenia. Podaruj jej najlepszą markę, zapach tak wyjątkowy, że możesz się w niej zakochać od nowa.

10. Ręcznie robione prezenty:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 10

Innym sposobem na uszczęśliwienie jej, oprócz śniadania w łóżku, jest zrobienie ręcznie robionych prezentów, które pokocha. To nie prezent, ale myśl, którą pokocha.

11. Zestaw do makijażu:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 11

Przyda się jej zestaw do makijażu. Nie musi mieć wszystkiego, a tylko te podstawowe, których używa na co dzień.

12. Spersonalizowany widelec stalowy:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 12

Ten może być pamiątką i jest bardzo fantazyjny. Na widelcu wygrawerowana będzie nazwa wraz z liczbą wspólnie spędzonych lat. Wysokiej jakości stal! To będzie fajny prezent dla twojego męża.

13. Hak i lina:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 13

Ten uroczy prezent na 11 rocznicę urodzin jest idealny dla twojego męża. Możesz wybrać, co chcesz na nim wygrawerować. Możesz także osobistą linię dla niego, aby był jeszcze wyjątkowy w tym dniu. Ten będzie prawdziwą niespodzianką!

14. Stalowe serce:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 14

Czy jest lepszy sposób na pokazanie, że go kochasz, niż wygrawerowanie tego na samym stalowym sercu? To będzie trwało całe życie i jest prawdopodobnie bardzo romantycznym prezentem na 11. rocznicę ślubu dla męża.

15. Wkładki do portfela:

Prezenty na 11. rocznicę ślubu 15

Zdobądź tę niestandardową wkładkę do portfela przygotowaną specjalnie na prezent z okazji 11. rocznicy. Wkładka do portfela to stalowy kawałek w kształcie karty, na którym wygrawerowane są kochające słowa i ma piękny odcień stali. To idealny prezent dla męża w dniu 11. rocznicy ślubu wieczorem.

16. Biżuteria ze stali nierdzewnej:

11 rocznica ślubu

Oto pomysły na prezent z okazji 11 rocznicy dla żony. Biżuteria i akcesoria ze stali szlachetnej to doskonały wybór, ponieważ ten odcień stali nadaje bardzo wyjątkowy i elegancki wygląd. Jesteśmy pewni, że twoja żona to pokocha.

17. Spinki do mankietów z sekretną wiadomością:

Wyjątkowym prezentem są spinki do mankietów z sekretną wiadomością. Te małe stalowe piękności są wykonane w taki sposób, że możesz umieścić małą notatkę wewnątrz każdej ze spinek do mankietów. To jest po prostu świetne na prezent na 11. rocznicę ślubu dla twojego męża.

18. Kompas stalowy:

Ten prezent na 11 rocznicę ślubu dla męża jest bardzo przemyślany. Kompas jest na tyle elegancki i kompaktowy, że można go trzymać w kieszeni płaszcza i można go dodać do jego kolekcji antyków.

19. Zestaw deski do serów stalowych:

Będzie to doskonały i niepowtarzalny wybór. Jest to deska do serów z nożami ze stali nierdzewnej o różnych rozmiarach i kształtach, przeznaczona do różnych potraw. Twoja żona to pokocha. Stawiamy!

20. Biżuteria modowa:

Modna biżuteria to nowoczesny motyw pomysłów na prezent z okazji 11. rocznicy. Ta fajna skręcona bransoletka jest idealna jako modna biżuteria, którą możesz podarować swojej żonie. Druty bransoletki są pięknie splecione ze sobą, tworząc oszałamiający kawałek.

Prezenty na 11 rocznicę ślubu dla Niego i dla Niego:

1. Zestaw do gotowania ze stali nierdzewnej:

Modernizacja Twojej kuchni będzie teraz dobrym pomysłem. Zestaw do gotowania ze stali nierdzewnej jest dostarczany ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do gotowania i jest również niezwykle pomocny.

2. Zestaw mikrofalowy:

Oto kolejne przydatne pomysły na prezenty z okazji 11 rocznicy ślubu dla niej. Ten zestaw będzie zawierał zestaw hermetycznych i przyjaznych dla kuchenek mikrofalowych pojemników, które przydadzą się o każdej porze roku.

3. Pierścień:

Czy nie nadszedł czas na kolejny pierścionek? Wybierz dla niej dobry pierścionek z metalu, który lubi. To będzie dla niej wyjątkowy dzień. Możesz również dostosować to, umieszczając jej inicjały lub inny znak, który oznacza was dwoje.

4. Rower:

Co powiesz na zachęcenie jej do jazdy na rowerze? To bardzo ładny pomysł na prezent dla niej, możesz też wybrać stal nierdzewną w dowolnym kolorze.

5. Pudełko na bransoletki:

Otrzymasz naprawdę fajne i fantazyjne pudełko na bransoletki o różnych rozmiarach i kształtach. Będą dla niej bardzo przydatnym prezentem. Pozwala na bardzo ekonomiczne układanie bransoletek.

6. Chłodziarka do wina:

Nie, nie mówimy o lodówce. To jest jak wiadro, które można napełnić lodem, aby można było nim schłodzić wino i piwo. Twój mąż pokocha ten twój pomysł na prezent.

7. Spersonalizowana szklanka do piwa:

Spersonalizowana szklanka do piwa to dla niego prezent na 11. rocznicę ślubu. Możesz to spersonalizować, pisząc cokolwiek na głównym szklanym panelu.

8. Otwieracz do butelek z portfelem:

Te pomysły na prezenty z okazji 11. rocznicy ślubu wykonane ze stali są wyjątkowe. Będzie miał tajną wiadomość, którą można na nim wydrukować, a także ma bardzo stylowy wygląd.

9. Spinner pulpitu:

To kolejny fajny egzemplarz wykonany ze stali. Ten pulpitowy spinner to sposób na relaks i przypomina widget. Możesz to również dostosować, pisząc małe wiadomości na każdym skrzydle.

10. Pluszowa szata:

Co powiesz na wygodny pluszowy szlafrok? Tekstura jest bardzo miękka i będzie dobrą tkaniną idealną na prezenty.

Prezenty na 11. rocznicę dla nich:

Planujesz podarować coś swoim ludziom w rocznicę ślubu, oto nasze pomysły.

1. Prześcieradła z tkaniny bawełnianej:

Czas trochę odmienić przestrzeń! Prześcieradła z tkaniny bawełnianej to doskonały wybór i dobrze wkomponują się w nastrój dnia.

2. Stojak na buty:

Oto kolejny prezent na jedenastą rocznicę, o którym warto pomyśleć. Do tej pory para będzie miała dużo do zakwaterowania, dlatego będzie to dla nich dobry wybór.

3. Dzbanek do herbaty:

Dostępnych jest wiele fantazyjnych czajniczek ze stali nierdzewnej z filiżanką i spodkiem. To będzie bardzo elegancki, fantazyjny prezent.

4. Pudełko na pamiątkę:

Oto dobry sposób, aby powiedzieć im, aby pomyśleli o swojej przeszłości. Pudełko na pamiątki może mieć w środku malutkie półeczki, aby uwiecznić ich pierwsze spotkanie, pierwszą walkę, zdjęcia itp. to będzie dobry wybór bobra, a para to pokocha.

5. Podstawki drewniane:

Co powiesz na niestandardowe drewniane podstawki? Będą świetnym dodatkiem do ich kolekcji fantazyjnych przedmiotów.

Prezenty na 11. rocznicę dla rodziców:

Jest wiele do podarowania rodzicom w ich dniu. Oto kilka pomysłów do przemyślenia.

1. Kawałek pokazowy:

Nie tylko zwykły, ale wykonany ze stali nierdzewnej, który nada spersonalizowanemu przekazowi i zdjęciu z dawnych czasów. Pokochają to.

2. Wycieczka:

Możesz umówić się na szybką wycieczkę po mieście. Są szanse, że ostatnio nie widzieli żadnego z miejsc w mieście. Możesz podarować im wycieczkę w obie strony po mieście, aby mogli spędzić ze sobą trochę czasu.

3. Łóżeczko i materac:

Aby zapewnić im jeszcze większy komfort, oto doskonały prezent. Miłym wyborem będzie łóżeczko i materac. Wybierz te, które będą odpowiadać ich potrzebom. Jeśli cierpią na ból pleców, możesz wybrać taki dostosowany do tego.

4. Laptop:

Czas zmienić lub kupić laptopa. Jeśli ktoś z Twoich rodziców lubi się bawić, wybierz odpowiedni. Alternatywnie możesz również wybrać podstawowy, w zależności od potrzeb.

5. Spa:

W tym momencie doceniliby spa. Spa to dobry sposób na relaks i odreagowanie stresu. Dodatkowo może to być dla nich czasem nowe doświadczenie.

Jak świętować jedenastą rocznicę ślubu i jak prezentować prezenty?

Najlepszym sposobem na świętowanie będzie wystawna kolacja, po której nastąpią lekkie drinki i muzyka. Nie musisz robić z tego wielkiej sprawy, ale możesz to zrobić w swoim domu, mając tylko swoich ulubionych ludzi u boku.

Zaskocz ich! Możesz zebrać wszystkie prezenty w jednym miejscu i sprawić, że będzie to fantazyjna rzecz. Pozwól nad nim trochę światła. To miejsce będzie naprawdę fantazyjne, a także romantyczne?.

Rzeczy do zrobienia na 11. rocznicę ślubu:

Oprócz prezentów z okazji jedenastej rocznicy, oto kilka rzeczy, które możesz zrobić.

  • Gotuj sobie nawzajem swoje ulubione jedzenie.
  • Zasadź nowe drzewko. Będzie to użyteczny i korzystny krok naprzód.
  • Nakarm sierotę lub weź za nią odpowiedzialność.

Tradycyjne prezenty na 11. rocznicę to stal. Oznacza to siłę więzi, a zatem jest to silna sugestia, że ​​związek powinien być taki sam przez wiele kolejnych lat. Ale oprócz wszystkich prezentów i planowania, ważne jest, aby znaleźć dla siebie czas i wzajemnie się doceniać. To uszczelnia więź!

Prezenty na 11. rocznicę ślubu są mocne jak stal i mogą być błyszczące i fajne. Przedmioty wahają się od biżuterii po bibeloty. Jakikolwiek prezent wybierzesz, który pomoże nawiązać szczęśliwą więź między parami.