Małżeństwo od 25 lat to wydarzenie milowe i zawsze jest coś do świętowania. Podarowanie przyjaciół przy tej monumentalnej okazji jest bardzo dobre. Specjalne przedmioty można spersonalizować, aby zaznaczyć tę okazję. Możesz podarować przedmioty tylko dla żony lub męża lub możesz również wybrać przedmioty, które są w parze. Tutaj wymieniliśmy kilka przedmiotów i produktów, które możesz kupić, a następnie spersonalizować, aby podarować je jako prezenty z okazji 25-lecia. Stają się one niezapomnianymi kawałkami, które są przepełnione sentymentem i miłością.

Prezenty z okazji 25-lecia dla rodziców

Czy planujesz świętować 25-lecie swoich rodziców? Ale zastanawiasz się, co je zaprezentować? Kto nie chce być wyjątkowy? Wiele par postanawia urządzić małe przyjęcie i zadzwonić do kilku bliskich przyjaciół oraz członków rodziny, aby podzielić się tą chwilą. Przeznaczona dla zwiedzających, tego typu impreza może świadczyć o tym, że jest wyzwaniem, zwłaszcza podczas szukania prezentu na tę okazję. Wszyscy wiecie, że prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców mogą być skomplikowanym wyborem.

Najlepsze prezenty na 25. rocznicę dla par Obchody Srebrnego Jubileuszu 2021:

Każdy uwielbia tworzyć historię na swój sposób i na zawsze rzeźbić swoje imiona. Tak więc dzięki tym pomysłom na prezent ciesz się srebrnym jubileuszem swojego rodzica w Indiach.

1. Spersonalizowana płyta ślubna:

Ten piękny stalowy spersonalizowany talerzyk na rocznicę ślubu to świetny prezent na 25. rocznicę ślubu. Na metalowej tabliczce można wygrawerować imię pary. Wygląda również wspaniale na drewnianej podstawie.

2. Srebrny zegar rocznicowy:

Zrób spersonalizowany srebrny zegar rocznicowy ślubu, który możesz zrobić ze szkła. Zegar może mieć wydrukowaną pogrubioną liczbę 25. Imię pary jest również czymś, co można dodać na ramie zegara. Ten prezent na 25. rocznicę ślubu dla rodziców to również świetna opcja do przemyślenia.

3. Krzyżówka:

Krzyżówka to uroczy sposób na podarowanie czegoś parze. Układanka jest tworzona przez dodanie imion pary w kształcie krzyżówki. Możesz dodać kilka linijek wiersza, aby uzyskać bardziej romantyczny efekt. 25. rocznica ślubu będzie na zawsze uczczona tym prezentem. Układanka wygląda świetnie i będzie mile widzianym prezentem szczególnie dla osób, które uwielbiają rozwiązywać krzyżówki.

4. Srebrne pudełko upominkowe:

Srebrne pudełko upominkowe to idealny prezent na 25 rocznicę ślubu, który możesz podarować swojej żonie. To srebrne pudełko jest ozdobne i wygląda oszałamiająco jako prezent. Może go używać do przechowywania biżuterii lub innych przedmiotów. Pudełko wygląda tradycyjnie i klasycznie. Ozdobne pudełko wyłożone jest papierem filcowym, a nawet satynowym materiałem. Dzięki temu rzeczy znajdujące się w środku są wolne od uszkodzeń i nadają pudełku bardzo królewski wygląd.

5. Srebrne drzewo genealogiczne:

Srebrne drzewo genealogiczne to absolutnie klasyczny prezent, który możesz podarować współmałżonkowi. Dotyczy członków twojej rodziny. Kawałek srebrnego metalu ma kształt drzewa z gałęziami. Każda z gałęzi ma małe serce z imieniem członka rodziny. Oto wspaniały prezent z okazji 25-lecia, który pokocha para, ponieważ jest bardzo osobisty.

6. Ręcznie tłoczony breloczek:

To świetny ręcznie tłoczony breloczek, który możesz podarować współmałżonkowi. Brelok do kluczy to dwuwarstwowy stalowy łańcuszek, na którym wybite jest imię pary lub rok ślubu. Dodaj również małe notatki miłosne. Brelok do kluczy to wspaniały pomysł na prezent z okazji 25 rocznicy ślubu. To prawdopodobnie najlepszy prezent, jaki możesz dać parze.

7. Rama łyżki:

Fajnym prezentem w stylu vintage dla pary jest ta ramka na łyżki. Musisz dodać dwie ozdobne łyżki. Wydrukuj pogrubioną czcionką słowa „spooning since” oraz rok ślubu. To piękny sentymentalny prezent i pomysł na prezent z okazji 25-lecia.

8. Dwie ramki na zdjęcia:

Ta ramka na dwa zdjęcia to odpowiedni prezent dla pary. Ideą 25-lecia jest pogrubienie nadruku na górze ramki. Zdjęcie ślubne świetnie nadaje się do dodania do ramy. Drugie zdjęcie może być najnowszym zdjęciem, które możesz dodać. Spraw, aby ta ramka była niezapomniana i podaruj parze tę fajną ramkę.

9. Spersonalizowana butelka szampana:

Ta oszałamiająca butelka szampana będzie toastem rocznicy. Butelka jest ozdobiona kokardkami i koralikami, aby wyglądała efektownie. 25. rocznica ślubu to idealny prezent. Pomysł na prezent z okazji 25. rocznicy ślubu dla par to szampański prezent, który jest zapakowany tak, aby wyglądał oszałamiająco. Bąbelkowy prezent świetnie nadaje się na przyjęcie z okazji obchodów rocznicy.

10. Zestaw kubków do kawy:

Oto piękny spersonalizowany prezent na rocznicę ślubu, który możesz podarować współmałżonkowi. To zestaw kubków, który łączy ze sobą. Uchwyty w kształcie serc. Srebrne serce w kubku to odpowiednia rzecz na tę okazję. Kubki są sentymentalne, ponieważ są parą i mogą być używane przez parę. Kubki ceramiczne malowane są kolorowymi nadrukami.

11. Ramka podpisu:

To piękny sentymentalny kawałek, który uszczęśliwi twoich rodziców. Ramka jest wykonana ze zdjęciem pary w środku. Możesz poprosić wszystkich członków rodziny o podpisanie po bokach obrazu. To sprawi, że para będzie szczęśliwa.

12. Szklana tablica:

Oto szklana tabliczka, którą możesz podarować współmałżonkowi. Może być na nim wygrawerowany wizerunek pary. Mogą być również wygrawerowane notatki miłosne. Umieść go na drewnianej podstawie i podświetl żarówką, aby uzyskać dodatkowy efekt. To wspaniała pamiątka, którą pokochasz na zawsze.

13. Okulary do opiekania:

Są to seksowne kieliszki do opiekania, które możesz podarować na przyjęcie rocznicowe. Te okulary mają nadrukowaną liczbę 25. Świetnie nadają się na imprezy i wznoszenie toastów na imprezie. Spraw, aby ten prezent był oszałamiający, umieszczając je w przepięknym pudełku.

14. Metalowy dzwonek wietrzny:

Oto piękny metalowy dzwonek wietrzny, który możesz podarować jako prezent na 25. rocznicę ślubu. Dzwonek wietrzny ma nadrukowane imię pary. Możesz również dodać datę rocznicy. Te dzwonki wietrzne wykonane z metalu są idealne na tradycyjną rocznicę srebrnego metalu.

15. Srebrna bransoletka:

Wybierz tę uroczą srebrną bransoletkę dla swojej żony z okazji 25. rocznicy ślubu. Bransoletka wykonana w kolorze srebrnym posiada na końcach urocze koraliki. Srebro może być świetnej jakości, a to sprawia, że ​​jest to wysokiej jakości prezent, który możesz podarować swojej żonie. Prezent na rocznicę jest wspaniały i można go podarować w ozdobnym pudełku. Możesz również dodać małą notatkę miłosną w pudełku.

16. Srebrna Róża:

Ta róża wieczności wykonana jest ze srebrnego metalu. Srebrna róża w pudełku wyłożonym filcem jest piękna i świetnie nadaje się na pamiątkę. To pokazuje twoją miłość do żony, a wieczna róża jest tego idealnym symbolem. Srebrna róża jest misternie wykonana, a pudełko na nią również jest luksusowe.

17. Kufle do piwa:

To spersonalizowane kufle do piwa, które możesz podarować znajomym na pomysł na 25 rocznicę ślubu. Kufle do piwa to duże kubki z uchwytami. Można je spersonalizować, grawerując na nich imię pary i rok rocznicy. Piękna kwiatowa ramka na kubkach to również coś, na co możesz się zdecydować.

18. Zahaczony breloczek:

Ten fajny breloczek z haczykami to idealny pomysł na prezent z okazji 25-lecia. Haczyki pokazują twoją miłość i to, że jesteś uzależniony od swojej żony na wieczność. Wygraweruj na breloczku notatkę miłosną lub rok ślubu. Ten haczykowaty breloczek może być pięknym gestem twojej miłości i uwielbienia dla twojego współmałżonka.

19. Spersonalizowana karykatura pary:

Poproś eksperta, aby zrobił karykaturę pary. Opraw tę karykaturę, a następnie podaruj ją parze. Karykatura może mieć również życzenia rocznicowe. Możesz dołączyć zdjęcie dzieci pary lub rzeczy, które lubią robić. Te ramki są wyjątkowe i dlatego stanowią bardzo sentymentalny prezent.

20. Srebrny zestaw do herbaty:

Oto fajny srebrny zestaw do herbaty, który jest wspaniały i królewski. W zestawie do herbaty znajduje się czajniczek wraz z dzbankiem na mleko i cukier. Zestaw umieszczony jest na srebrnej tacy, która jest bogato zdobiona. Sam dzbanek do herbaty jest również bogato zdobiony. To bardzo wspaniały prezent, który możesz podarować wyjątkowym parom, które docenią ten przedmiot.

21. Rama cięcia papieru:

Jest to świetna ramka, która jest wykonana przez wycięcie papieru w taki sposób, że tworzysz zdjęcie typu sylwetka. Wycinanka może zawierać notatki miłosne, życzenia rocznicowe, imię pary itp. Ramka jest również w komplecie z dekoracjami i chorągiewkami oraz sercami.

22. Grawerowana tablica fotograficzna:

Oto kolejny fajny prezent, który możesz dać swoim rodzicom. Jest to grawerowana tablica fotograficzna wykonana na drewnie. Wyryte zdjęcie pary wygląda oszałamiająco. Życzenia z okazji rocznicy ślubu można również wygrawerować na spodzie tabliczki. Grawer wykonany na brązowym drewnie wygląda bardzo atrakcyjnie i przyciąga wzrok.

23. Szklany wazon:

Oto pamiątka, która jest również przydatna. Na tym szklanym wazonie na kwiaty wygrawerowane są życzenia z okazji 25. rocznicy ślubu. Możesz mieć szklany wazon w różnych kształtach i rozmiarach. Wysokie wazony są idealne na wysokie kwiaty, a krótkie wazony na mały bukiet. Grawer na szkle jest klasyczny i idealny na prezent.

24. Spersonalizowane poduszki:

Zrób niezapomniany prezent dla pary jako prezent na 25. rocznicę. Na tej spersonalizowanej poduszce pogrubioną czcionką jest nadruk z imieniem pary. Życzenie z okazji 25. rocznicy ślubu jest również wydrukowane na poduszce. Poduszka wypełniona miękkim wypełnieniem sprawia, że ​​jest milutka i luksusowa.

25. Świecznik:

Ten ozdobny świecznik to najlepsza rzecz, jaką możesz dać parze. Oszałamiające koraliki i ozdoby wokół świecy sprawiają, że srebrna rocznica jest wyjątkowa. Świeca to zestaw 6 świec połączonych srebrnym metalem.

26. Figurka 25-lecia:

Te wspaniałe drogocenne figurki z okazji 25. rocznicy ślubu są idealnym prezentem dla pary. Figurki wykonane są z ceramiki i wyglądają bardzo romantycznie. Postacie mężczyzny i żony są pomalowane w pastelowych odcieniach, aby nadać im czysty wygląd.

27. Wiersz prezentowy:

Napisz wiersz romantyczny lub wydrukuj z książki. Ten wiersz można następnie wydrukować na papierze czerpanym do oprawienia. Udekoruj papier sercami i romantycznymi obrazami tematycznymi. Wiersz można podarować żonie lub mężowi z okazji 25. rocznicy ślubu.

28. Srebrny wisiorek:

Jest to wspaniały luksusowy wisiorek w kształcie serca wykonany ze srebra ze srebrnymi koralikami w centrum serca. To tworzy oszałamiający wisiorek, który można podarować swojej żonie srebrnym łańcuszkiem. Spraw, by była zadowolona z tego srebrnego prezentu na rocznicę.

29. Koszulka z nadrukiem:

Ta koszulka z nadrukiem to kolejna fajna opcja, o której możesz pomyśleć. Na koszulce nadrukowane jest imię pary. Możesz również dodać rysunkową karykaturę pary. Możesz dostać parę tych koszulek, aby para mogła nosić razem. Koszulki są bardzo nowoczesne i stylowe.

30. Srebrny pierścionek:

Srebrny pierścionek przypomina o miłości, jaką żywisz do swojej żony. Ten wysadzany diamentami pierścionek jest idealny, ponieważ jest pięknie wykonany. Srebrny pierścionek jest świetny, ponieważ może go nosić ze swoją obrączką. Dodaje pierścionków na jej palcu i jest dla niej idealnym prezentem z okazji 25-lecia.

31. Srebrna ramka na zdjęcia:

Jest to najpopularniejszy, tradycyjny i najlepszy prezent dla Twoich rodziców, ponieważ wspólne spędzenie 25 lat to powód do świętowania. Dopinguj parę w ich przełomową rocznicę dzięki tej wspaniałej srebrnej oprawce, która ma „25” dzięki przezroczystym kryształom i fakultatywnemu wzornictwu. Można to naprawić poprzez ich nazwy i datę o prostokątnym kształcie i prostych wzorach.

32. Tablet:

Jak wiecie, to czas technologii i podarowanie zakładki to jeden z najlepszych i znaczących prezentów dla Waszych rodziców. Lekki tablet odpowiedni szczególnie dla seniorów może odzyskać entuzjazm, którego potrzebują.

33. Książka w stylu pamiętnika:

Kolejny prezent na rocznicę, wiele książek w stylu pamiętnika ze srebrnymi dekoracjami. Byłby to ogromny prezent z okazji 25-lecia, zwłaszcza jeśli ich strony nie są puste. Możesz go spersonalizować, dodając zdjęcia, a także małe historie, które mają miejsce ponad przebiegiem ich ceremonii ślubnej.

34. Weekendowy wypad:

Ci, którzy mogą to dać, mogą pomyśleć o podarowaniu rodzicom kilku dni wolnego jako Prezentu. Istnieje wiele ofert na city break w różnych miejscach turystycznych. Kilkoro rodziców może być wdzięcznych za ten rodzaj prezentu bardziej niż cokolwiek innego, ponieważ zaledwie kilka dni odpoczynku może być w końcu błogością, a kto nie odmówiłby niewielkiej liczby dni całkowitego spokoju i rozrywki.

35. Album ze zdjęciami:

Ważne jest, aby wybrać prezent dla rodziców, który będzie cenił, a album ze zdjęciami jest jednym z najczęstszych, ale popularnych typów. Aby stworzyć lepsze wrażenie, musi być pełen zdjęć, które są ułożone chronologicznie. Twoi rodzice będą oddani zobaczeniu siebie, jak zmienili się przed 25 latami, które spędzili razem.

36. Zorganizuj przyjęcie:

Jeśli chcesz uczcić ich rocznicę, zorganizuj spotkanie. To miła niespodzianka plus świetny prezent, a ponadto byłaby nagrodą niespodziankę. W stanie lubią spotkania również tylko po to, by spędzać czas w gronie przyjaciół i rodziny, przyjęcie ich razem z tej okazji to najdoskonalszy prawdopodobny prezent.

37. Biżuteria srebrna:

Ozdoby to rodzaj prezentu, który sprawdza się przy każdej okazji. Z tej okazji srebro uświetni ich 25-lecie. Pamiętaj, że prezent musi zawierać dwie sztuki. Srebrny zegarek na rękę możesz podarować ojcu wraz z naszyjnikiem dla mamy.

38. Kieliszki do szampana:

Rocznica ślubu pozbawiona Champaign nie jest właściwą uroczystością. W warunku będzie spotkanie plus powód do wzniesienia kieliszka w górę, otrzymanie zestawu wysokiej jakości kieliszków do szampana okaże się nie tylko pomocnym prezentem, ale także szykownym i wygodnym uczczeniem święta. Z oczekiwaniem użyją podobnych okularów na 50. rocznicę ślubu.

39. Zmodyfikowane płyty CD:

Oczywiście znasz ich ulubione piosenki. Mogą nadal cieszyć się piosenkami, na których tańczą podczas swojego małżeństwa 25 lat wcześniej. Możesz zrobić niestandardową płytę CD z istniejącymi i starymi ulubionymi utworami, które są lepsze. Samo pudełko, w przeciwnym razie okładka musi otaczać podstawowe srebrne elementy, aby było bardziej odpowiednie na 25. rocznicę.

40. Zegarek Apple:

25. rocznica ślubu to przełomowe wydarzenie w życiu pary. Możesz podarować im przydatne przedmioty lub po prostu pamiątki. Przedmioty wymienione powyżej są najlepszymi przedmiotami, które możesz podarować parze w rocznicę. Można je również spersonalizować i dostosować.