Świętujemy 60. rocznicę ślubu! Bardzo rzadko zdarzają się pary, które mają okazję uczcić tę okazję w swoim życiu. W związku z tym, że okazja jest cicha, prezent dla pary również powinien być wyjątkowy. Niezależnie od tego, czy jest wymieniany między parą, czy wręczany przez rodzinę i przyjaciół, rynek jest pełen różnych innowacyjnych prezentów z okazji rocznicy diamentów.

Najnowsze i wyjątkowe pomysły na prezenty z okazji rocznicy diamentów dla par:

Wyjaśnijmy zamieszanie niektórych selektorów prezentów z selektywnymi pomysłami na prezent.

1. Kubki do kawy na prezenty:

Nic nie może być tak dobre, jak zestawy kubków do kawy, które zawierają spersonalizowaną wiadomość. Kubek jest dostępny dla par, które przychodzą z jego i jej nadrukiem, życząc im 60-lecia i kwiecistych nadruków. Ten jest idealnym prezentem dla par na ich rocznicę.

2. Trofeum z zegarkiem dla dziadków:

Pragniesz podarować coś wyjątkowego na diamentową rocznicę ślubu Twoich dziadków! Trofeum jest wykonane z krystalicznie przezroczystego szkła, które ma okrągły zegarek pośrodku. Trofeum wymienia również datę rocznicy wraz z życzeniami.

3. Niezapomniana ramka na zdjęcia:

Aby diamentowy prezent na rocznicę ślubu dał ci spojrzenie na dzień ślubu, ta ramka na zdjęcia jest najlepsza. Ramka daje miejsce na dwa obrazy, pod którymi jeden jest oznaczony jako dzień naszego ślubu, a drugi diamentowa rocznica.

4. Prezent z pierścionkiem z brylantem:

Pierścionki z diamentami są szeroko wybieranymi pomysłami na prezent z okazji rocznicy diamentów. Pierścionek jest również wykonany przy użyciu 60 różnych kształtów diamentów, aby był niezapomniany. Wykonany z platyny prezent może być podarowany zarówno żonie, jak i mężowi. To jest trochę drogie, ale cena nie ma znaczenia w miłości, zrób to, aby zaskoczyć swoją żonę.

5. Love Birds in Crystal:

Love Birds pomysły na prezenty z kryształowego diamentu na rocznicę ślubu, gdy nada się im spersonalizowany dotyk obrazu, podnosi jego urok. Prezent jest wykonany z wizerunkiem pary wraz z datą ślubu poniżej w kształcie serca.

6. Drewniana spersonalizowana rama:

Tego rodzaju ramki dają parze retrospekcję. Takie pomysły na prezent z okazji rocznicy diamentu są wykonane na drewnie, wykonane z imionami i pojedynczą linią ich podróży wraz z liczbą członków rodziny. Ta ramka pomaga przypomnieć wspomnienie parom.

7. Złote zegarki dla par na prezent:

Zegarki dla par są szeroko wybierane jako prezenty na diamentową rocznicę ślubu. Zegarki są wykonane ze złota i mają prosty, ale elegancki wygląd z pojedynczym diamentem wysadzanym wewnątrz zegarków. Jest to wyjątkowy prezent dla pary, a pozłacane wykończenie nadaje wyjątkowy wygląd.

8. Butelka szampana z wiadomością:

Tak, butelki szampana ze spersonalizowanymi wiadomościami są również wymienione wśród pomysłów na prezent z okazji diamentowej rocznicy ślubu. Butelka nosi etykietę, która niesie przesłanie, a gdy sam szampan ma 60 lat, dodaje blasku okazji.

9. Pamiętnik pamięci:

Pamiętniki pamięci rządziły również pomysłami na diamentową rocznicę ślubu. Pamiętnik zawiera dużą liczbę obrazów i mały opis, który ożywia pamięć, gdy przewracane są strony. Pamięć pomaga cieszyć się małymi szczęśliwymi chwilami z przeszłości w formacie obrazu, zdobądź ten prezent jako prezent na rocznicę diamentu.

Kiedy myślisz o diamentowych prezentach na rocznicę ślubu dla rodziców, otrzymasz pakiet pomysłów, które sprawią, że poczują się wyjątkowo. Dostępne są również różne spersonalizowane prezenty, które zwiększają Twoją miłość do nich. Wypróbuj witryny e-commerce, które prezenty dla klientów zwracają się w określonym czasie; spersonalizuj te rzeczy zgodnie ze swoim kreatywnym pomysłem.