Zgodnie z tradycyjną listą przedmiotów na rocznice, dziewiąta rocznica jest obchodzona poprzez podarowanie przedmiotów ceramicznych lub wierzbowych. Współczesny trend polega na obdarowywaniu skórzanymi prezentami.

Najlepsze pomysły na prezenty z okazji 9. rocznicy ślubu dla niego i dla niej z obrazami:

Znajdźmy tutaj wspomniane zdjęcia z dziewiątej rocznicy ślubu, które dadzą jasne pomysły na wybór prezentów dla niego i dla niej.

1. Talerz rocznicowy:

Talerz rocznicowy

Ten piękny, ręcznie malowany, spersonalizowany talerz to najlepszy prezent na 9 rocznicę ślubu dla współmałżonka. Ceramika doskonale nadaje się jako tradycyjny prezent. Ten prezent wygląda zabawnie, ale ma większe znaczenie, ponieważ pokazuje, że twoja historia miłosna też jest młoda. Możesz dostosować prezent i dodać do niego imiona pary.

2. Pierścienie wierzby:

Pierścienie wierzby

Te proste, ale eleganckie pierścienie wierzby to kolejny wspaniały prezent na 9. rocznicę. Możesz otrzymać pierścienie proste i proste lub możesz wygrawerować na nich imiona. Prosta ozdoba na pierścionkach również prezentuje się bardzo elegancko. Jest to najprostszy sposób na wyrażenie swoich słów w znaczeniu, gdy przedstawisz swojego ukochanego, tym razem otrzymasz naprawdę dobre komentarze za ten wybór.

3. Spersonalizowane kubki:

Spersonalizowane kubki

Oto wspaniały prezent na 9. rocznicę, który możesz podarować współmałżonkowi. Spersonalizowany kubek ma nadruk 9 rocznicy. Kolory na kubku mogą być wielokolorowe lub pojedynczy odcień ulubionego koloru współmałżonka. Ten kubek to naprawdę doskonały wybór, ponieważ po upływie roku ślubu możesz zrobić kolekcję każdego kubka na rok.

4. Czekoladki na rocznicę:

Czekoladki na rocznicę

Fajnym i słodkim prezentem na dziewiątą rocznicę ślubu dla niej są czekoladki. Bez czekoladek nie możesz świętować rocznicy ślubu. Wypróbuj niesamowite smaki i nadzienia w gorzkiej lub mlecznej czekoladzie. Czekoladki można również ozdobić napisem „szczęśliwe dziewiąte lata”.

5. Ornament ceramiczny:

Ceramiczna ozdoba

Ponieważ ceramika jest dla niego tematem prezentów z okazji 9. rocznicy, ta piękna ceramiczna ozdoba jest w sam raz. Zrób to sam i stempluj romantycznymi słowami lub po prostu imionami pary. Może to być białe lub pomalowane na dowolny odcień. Możesz nadać tej ozdobie stylowy wygląd, zgodnie z własnym wyborem.

6. Ceramiczne słoiki pomiarowe:

Ceramiczne słoiki pomiarowe

Są to urocze ceramiczne słoiki z miarką, które możesz dać swojej żonie jako prezent na 9 rocznicę. Żona, która uwielbia gotować i bawić się, z pewnością pokocha ten przydatny i sentymentalny kawałek. Słoik ozdobiony nowoczesnym akcentem. Z pewnością dobrze oceni ten wybór prezentów; zdobądź ten prezent dla swojej żony.

7. Dozownik ceramiki:

Dozownik ceramiki

To są wspaniałe pomysły na prezenty z okazji 9. rocznicy dla niego i jego baru. Ten fajnie zdobiony dozownik wykonany z gliny jest pomalowany na biało. Dyspenser może pomieścić alkohol lub piwo i można go trzymać w barze.

8. Wazon z kwiatami:

Wazon z kwiatami

Spraw, aby prezenty z okazji dziewiątej rocznicy były dla niej niezapomniane, podarowując ten spersonalizowany wazon ceramiczny. Wydrukuj na nim zdjęcie swojego ślubu. Możesz również dodać bukiet kwiatów, aby przypieczętować umowę. Kwiaty wraz z wazonem to naprawdę piękny prezent dla żony.

9. Spersonalizowany długopis:

Spersonalizowany długopis

Podaruj ten wspaniały długopis, który jest spersonalizowany specjalnie dla Twojego współmałżonka, który uwielbia pisać. Piórnik można owinąć wstążką. Możesz dodać małą notatkę na zewnątrz, która pokazuje twoją miłość do współmałżonka.

Prezenty z okazji 9. rocznicy ślubu są cenne i można je odpowiednio spersonalizować i dostosować. Wypróbuj te opcje prezentów na rocznicę.