30 lat jest najważniejszy w życiu każdej osoby. To są lata, w których człowiek zaczyna w pełni cieszyć się życiem – i dlatego prezenty w tym wieku muszą być czymś więcej niż wyjątkowym. Musi być również nowatorski i fajny. Osoby w wieku 30 lat inaczej cieszą się z urodzin niż w wieku 50, 60 czy nawet 75 lat. Dlatego też prezenty muszą być inne. Ta lista prezentów na 30 urodziny przejrzy każdy z nich i pomoże Ci wybrać idealny prezent dla tej wyjątkowej osoby.

Najlepsze prezenty na 30 urodziny i obecne pomysły:

Znajdźmy tutaj z wymienionymi 9 najlepszymi prezentami na 30 urodziny dla mężczyzn i kobiet.

1. E-czytnik:

E-czytelnik

Szukasz pomysłu na prezent z okazji 30. urodzin? Kup ten nowy e-czytnik. Dostępny w różnych kolorach, ma 7-calowy wyświetlacz i jest widoczny w pełnym słońcu. Jego wodoodporność IPX8 i obsługa Bluetooth. Jedno ładowanie wystarczy na tygodnie i ma dwie opcje przechowywania – 8 GB lub 32 GB. Oszczędzaj papier, chroń drzewa i podaruj ten e-czytnik.

2. Bezprzewodowe słuchawki:

Bezprzewodowe słuchawki

Bezprzewodowe słuchawki zawsze będą jednym z najwspanialszych pomysłów na prezent z okazji 30. urodzin. To prawdziwie bezprzewodowe słuchawki bez takich przewodów. Zapewnia bezpieczne i wygodne dopasowanie. Posiada szybkie ładowanie i 12-godzinną żywotność baterii. Ponadto jest odporny na pot i wodę. Świetne na siłownie i do biegania. Ma też genialny dźwięk.

3. Głośnik bezprzewodowy:

Głośnik bezprzewodowy

Jeśli Twoja żona lub siostra uwielbiają słuchać muzyki, ten głośnik będzie dla niej jednym z najbardziej wyjątkowych prezentów na 30. urodziny. Ma 5-godzinny cykl ładowania, z doskonałą jakością dźwięku. Ma bardzo mały, kompaktowy kształt i działa przez Bluetooth. Może również kontrolować głośność i rozmowę telefoniczną. Zdecydowanie jeden z najbardziej muzycznych pomysłów na prezent z okazji 30. urodzin dla niej w dowolnym momencie.

4. Inteligentny zegarek:

Inteligentny zegarek

Ten smartwatch będzie jednym z najpiękniejszych prezentów na 30. urodziny dla mężczyzn. Cały czarny wygląd, ten zegarek jest odporny na wodę i zachlapania. Ma całą masę czujników, takich jak czujnik światła i otoczenia, a także czujnik tętna. Zamknięty w pełnej aluminiowej obudowie i posiada pasek sportowy.

5. Laptop:

Laptop

Szukasz eleganckiego prezentu dla swojego taty lub męża? Laptop zawsze będzie dla niego jednym z najlepszych pomysłów na prezent z okazji 30. urodzin. Ten laptop jest wyposażony w procesor Intel i7, 16 gigabajtów pamięci, 512 gigabajtów pamięci masowej i kartę graficzną AMD. Ponadto jest w pełni zabudowany w aluminiowej obudowie o doskonałej jakości wykonania i ładnie wyglądającym ekranie. Absolutnie jeden z najlepszych pomysłów na 30. urodziny dla niego.

6. Inteligentny telefon:

Inteligentny telefon

Wszystkie kobiety kochają iPhone’a. I właśnie dlatego będzie to dla niej jeden z najpopularniejszych prezentów na 30. urodziny – czy to twoja siostra czy żona. Posiada wyświetlacz LED o przekątnej 5,8 cala, z 12 megapikselami aparatu. Ma również ładowanie bezprzewodowe i jest wodoodporny. Obiektyw aparatu ma również osłonę z szafirowego kryształu. Idealnie sprawdzi się w jej codziennych potrzebach.

7. Buty:

Buty

Kobiety mają fetysz na buty, dlatego jest to dla niej jeden z najdoskonalszych pomysłów na prezent na 30 urodziny – czy to twoja żona, czy siostra. Prawdziwie wykonany ze skóry i ma również skórzaną podeszwę. Rozmiar obcasa wynosi około 4 cali i będzie idealnym butem dla Twoich bliskich.

8. Kamera:

Kamera

Jeśli twój mąż uwielbia robić zdjęcia, ten aparat będzie dla niego jednym z najbardziej kreatywnych prezentów na 30 urodziny. Ma 24,2 megapiksela, z pełnoklatkowym przetwornikiem obrazu. Posiada bardzo duży kontrast i autofokus. Może nagrywać bardzo dobrze wyglądające, profesjonalne filmy i zdjęcia, a także świetnie sprawdzi się podczas rodzinnych wycieczek.

9. Okulary przeciwsłoneczne:

Okulary słoneczne

Okulary przeciwsłoneczne będą jednym z najfajniejszych pomysłów na 30. urodziny dla mężczyzn. Jest w całości wykonany z metalu i ma kryształową soczewkę. Posiada również powłokę UV, a soczewki są również gotowe na receptę. Wygląda też fajnie i stylowo. Idealny ponadczasowy prezent dla każdego mężczyzny.

Patrząc na powyższą listę, jedno jest pewne – wiek 30 lat to najbardziej energiczny i technologicznie żądny przygód moment. Większość ludzi w wieku 30 lat jest również bardzo aktywna społecznie. Dlatego danie prezentu osobie w tym wieku będzie wymagało więcej gadżetów i fajnych, stylowych rzeczy i mniej innych normalnych rzeczy. I dlatego ta lista sugestii jest tutaj, aby Ci pomóc.