Zapomniałeś, że życzysz swoim bliskim ich urodzin? Czujesz się strasznie zawstydzony? Wraz z poczuciem winy możesz także zmierzyć się z ich gniewem. Jak więc uniknąć kłopotów? Życząc im spóźnionych urodzin we własnym stylu! Powiedz to głośno i wyraźnie, że to nie było celowe i nadal Ci na nich zależy.

Chociaż te wiadomości są wysyłane po faktycznej dacie urodzin, z pewnością zrobią wrażenie na osobie i makijażu za opóźnienie. Pamiętaj, lepiej późno niż wcale! Aby pomóc Ci lepiej wyrazić swoje emocje, zebraliśmy te krótkie i słodkie spóźnione życzenia urodzinowe, przepraszam cytaty i wiadomości tekstowe. Po prostu użyj tych linii, dodaj własne imię i osobisty akcent, aby ponownie wzmocnić swoje relacje!

spóźnione życzenia urodzinowe

Spóźnione życzenia urodzinowe dla wszystkich:

Możesz wykorzystać te proste spóźnione życzenia urodzinowe dla swoich przyjaciół, kolegów lub innych relacji. Są one sformułowane w ogólny sposób, aby odpowiadać wszystkim w ogólności:

 • Chociaż ta wiadomość przychodzi do ciebie trochę późno, pragnienie szczęścia, które przynosi, jest dobre każdego dnia. Oto ja życzę ci spóźnionych urodzin!
 • Bardzo przepraszam, że zapomniałam o tym wyjątkowym dniu, więc proszę, przyjmij to spóźnione życzenie urodzinowe w duchu, w jakim jest. Mam nadzieję, że twoje urodziny były niesamowite… tak jak ty.
 • Nawet jeśli przegapiłem twoje urodziny o milę, mam nadzieję, że uczciłeś je z uśmiechem. Życzę bardzo spóźnionych urodzin!.
 • Chociaż moje urodzinowe życzenie jest już za późno, moje najlepsze życzenia zdrowia i szczęścia życzę dobrych 365 dni w roku. Mam nadzieję, że miałeś wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
 • Urodziny to wyjątkowe dni, ale ty jesteś wyjątkowy każdego dnia. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Mam nadzieję, że Twoje urodziny były cudowne!

Śmieszne spóźnione przysłowia urodzinowe:

W porządku jest się spóźnić i zaakceptować to w zabawny sposób! Użyj hojnej dawki humoru, aby znów się uśmiechnęli i wybaczyli ci, że przegapiłeś urodziny. Poprawmy więc ich nastrój tymi dowcipnymi słowami na spóźnione życzenia urodzinowe:

 • Przepraszam, zapomniałem o twoich urodzinach! W jakiś sposób, kiedy się starzejesz, staję się bardziej zapominalski. Proszę przyjąć moje najlepsze życzenia urodzinowe z okazji późnych urodzin!
 • Nie słyszałeś ode mnie w swoje urodziny z powodu problemu technicznego. Mój mózg uległ awarii. Wszystkiego najlepszego – mam nadzieję, że było super!
 • Zapomniałeś mi przypomnieć, żebym nie zapomniała o twoich urodzinach. Ale nie martw się, wybaczam ci. Ale poważnie, wszystkiego najlepszego!
 • Gdybyś musiał przyjąć łapówkę, żeby komuś wybaczyć, co by to było? Powiedz mi szybko, bo życzę ci spóźnionych szczęśliwych urodzin.
 • Ups, spóźniłem się. Przynajmniej nie zapomniałem o tym całkowicie. Spóźnione życzenia urodzinowe!

Najlepsze życzenia na spóźnione urodziny – według relacji indywidualnych, osobistych i zawodowych:

Niezależnie od tego, czy jest to romantyczna wiadomość z przeprosinami dla twojego kochanka, czy spóźniony cytat urodzinowy dla twojego bliskiego krewnego, mamy wszystkie twoje relacje. Wraz z przesyłaniem ciepłych życzeń, niektóre z tych wierszy mogą przywoływać miłe wspomnienia i sentymenty urodzinowe. Tak więc, jeśli brakuje Ci słów, absolutnie nie ma potrzeby łamać sobie mózgu! Po prostu przejrzyj tę listę spóźnionych powiedzeń urodzinowych i wyślij ją wraz z prezentem i poczekaj na ich reakcje:

Bardzo późne wiadomości urodzinowe:

1. To urodzinowe życzenie jest tak późno, że równie dobrze mogę Wam życzyć wcześnie Happy Birthday na następne.

 • Do kogo możesz wysłać: przyjaciół, kuzynów, bliskich znajomych
 • Grupa wiekowa: 15-70 lat

2. Wiem, że jestem trochę za późno, aby wysłać Ci życzenia urodzinowe, ale nie chcę przegapić okazji, aby życzyć Ci wspaniałego życia!

 • Do kogo możesz wysłać: przyjaciół, krewnych
 • Grupa wiekowa: 15-60 lat

3. Mogłem przegapić życzenia z okazji urodzin, ale uwierz mi, nie zdarza się to częściej niż raz w roku. Mieć niesamowite spóźnione urodziny!

 • Do kogo możesz wysłać: przyjaciół, rodzeństwa, dalekich krewnych
 • Grupa wiekowa: 15-60 lat

A. Spóźnione życzenia urodzinowe dla przyjaciela i najlepszego przyjaciela:

4. Nie ma pośpiechu, aby ci życzyć; I tak jestem twoim jedynym prawdziwym przyjacielem. Spóźnione wszystkiego najlepszego, kolego. Mam nadzieję, że mocno imprezowałeś.

 • Grupa wiekowa: 15-50 lat (mężczyzna przyjaciel)
 • Opcje prezentów: kufel do piwa, bilety na mecz, pamiątki itp.,

5. Jakbyśmy nigdy nie byli punktualnie na studia, na bałagan, na projekty, jak możesz oczekiwać, że będę tutaj punktualny? Spóźnione szczęśliwe urodziny dla ciebie, mój kochany przyjacielu.

 • Grupa wiekowa: 20-50 lat (przyjaciółka)
 • Opcje prezentów: stacjonarne, małe drobiazgi, kwiaty

6. Och kochanie, zrobiłem to ponownie. Twoje urodziny minęły i przegapiłem to, mój przyjacielu! Wszystkiego najlepszego z okazji spóźnionych urodzin!

 • Grupa wiekowa: 20-45 lat

7. Właśnie kiedy poczułem, że moje życie jest zorganizowane, całkowicie przegapiłem twoje urodziny! Jesteś wspaniałym przyjacielem i czuję się okropnie z powodu mojego zapomnienia. Proszę o wybaczenie i rozważenie moich spóźnionych życzeń urodzinowych!

 • Grupa wiekowa: 25-75 lat

8. Wszystkiego najlepszego z okazji spóźnionych urodzin mojemu drogiemu przyjacielowi. Nie ma wymówki na ziemi, którą mógłbym dać, by przegapić twoje urodziny. Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że mi wybaczysz.

 • Grupa wiekowa: 20-40 lat

B. spóźnione wiadomości urodzinowe dla kochanka, chłopaka, dziewczyny, męża i żony:

9. Byłem tak zajęty marzeniami o Tobie, że zapomniałem o Twoich urodzinach. Proszę wybaczyć ten romantyczny błąd. Spóźnione życzenia urodzinowe.

10. Musisz mi powiedzieć, jak źle się czułaś, kiedy przegapiłam twoje urodziny, ponieważ teraz dam ci tę liczbę buziaków. Spóźnione życzenia urodzinowe.

11. Zapomniałem o urodzinach mojego chłopaka/dziewczyny/męża/żony – dzień, który jest dla mnie bardziej wyjątkowy niż moje własne urodziny. Taka jest ironia mojego życia. Wszystkiego najlepszego z okazji spóźnionych urodzin.

12. Zapomniałem o twoich urodzinach, ale nigdy nie zapomniałem powiedzieć, że cię kocham. Teraz mi powiedz, co jest ważniejsze? Wszystkiego najlepszego z okazji spóźnionych urodzin dla mojego chłopaka/dziewczyny/męża/żony.

13. Wyglądasz gorąco, gdy jesteś szczęśliwy, gorętszy, gdy jesteś zły i najgorętszy, gdy jesteś w nastroju do wybaczania. Wkurzyłem cię, ale chcę, żebyś mi wybaczył, żebyś mógł być swoim najgorętszym sobą. Spóźnione życzenia urodzinowe.

C. Jak przepraszać za spóźnione życzenia Matce, Ojcu i Bliskim Związkom:

Mama:

14. Dzięki, mamo! za bycie kręgosłupem osoby, którą jestem dzisiaj. Chociaż tęskniłem za tym, zawsze nie mogłem się doczekać Twojego wyjątkowego dnia. Wszystkiego najlepszego spóźnione urodziny, słodka mamo!

15. Chciałem być pierwszą osobą na tej ziemi, która życzy ci wszystkiego najlepszego, ale niestety zupełnie tego przegapiłem. Przyjmij moje przeprosiny, mamo. Mam nadzieję, że twoje świętowanie było zabawne.

Ojciec:

16. Wiesz, że masz zły nawyk zapominania o urodzinach ludzi. Cóż, jak ojciec, jak dziecko! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, tato!

17. Tato, nigdy nie zapomnę Twoich urodzin, chociaż zapomniałam wysłać Ci życzenia na czas. Mam nadzieję, że w pełni podobał Ci się ten wyjątkowy dzień. Życzę ci najpiękniejszych nadchodzących lat.

Wujek, ciociu:

18. Najdroższy wujku, nie wierzę, że zapomniałem życzyć ci 40. urodzin! Ale zdaję sobie sprawę, że miałaś już 40 lat! mam nadzieję że miałeś dobry dzień!

19. Droga Ciociu, sposób, w jaki łaskawie się z każdym mijającym dniem, pomyślałem, że zachowam życzenia urodzinowe, aby na zawsze zachować Twoją młodość. To nie moje zapomnienie, ale bezwarunkowa miłość do Ciebie sprawiła, że ​​tęsknię za Twoim dniem.

20. Jak mógłbym zapomnieć o twoich urodzinach? Pewnie dlatego, że wyglądasz, jakbyś nie postarzał się ani jednego dnia od ostatniego! Spóźnione z okazji urodzin wujek/ciocia!

D. Brat, siostra, szwagier, szwagierka (Bhabhi):

21. Wiem, że spóźniłem się, życząc ci wszystkiego najlepszego, ale moje wkrótce się pojawią, a zemsta jest słodka. Nie będę miał nic przeciwko, obiecaj! Wszystkiego najlepszego, bracie!

22. Teraz, gdy życzenia urodzinowe wszystkich innych się skończyły, oto wielkie ode mnie! Szczęśliwego Spóźnionego Urodziny Siostra/Brat!

23. Jak mogę zapomnieć o urodzinach mojego szwagra/brata/sióstr? Nie ma mowy! Technicznie to pamiętam, ale w niewłaściwy dzień! Mam nadzieję, że jesteś świetny?!

24. Przykro mi, Bhabhi, że życzył ci spóźnienia w twoje urodziny! Z pewnością poproszę mojego brata, aby zrekompensował to w moim imieniu!

25. Naprawdę nie spóźniam się z życzeniem ci wszystkiego najlepszego, po prostu nie chciałem być pierwszym, który przypomni ci, że się starzejesz. Wszystkiego najlepszego, siostra/brat!

E. Dziadkowie:

26. Nikt nie może prosić o lepszą osobę w swoim życiu niż ty. Wszystkiego spóźnionych urodzin, nie mogę się doczekać, aby cię znowu zobaczyć, Dziadku/Wielkiej Ma.

 • Pomysły na prezenty: ramki na zdjęcia, kwiaty

27. Dziadku/Babciu, zrobiłeś dla mnie tak wiele przez lata, więc mam nadzieję, że miałeś dobre urodziny. Jak Cię zobaczę to zrobię Ci największy uścisk i makijaż na spóźnione życzenia!

 • Pomysły na prezenty: obrazy, spersonalizowane pozdrowienia, ręcznie robione kartki

F. Syn, córka, wnuczka, wnuczek, bratanek, siostrzenica:

28.Wygląda na to, że wiek mnie dogania moja droga! Proszę wybaczyć moje zapomnienie i przyjąć serdeczne życzenia wraz ze specjalnym prezentem.

 • Pomysły na prezenty: zegarek, portfel, sukienka itp.,

29. Byliśmy zbyt zajęci liczeniem dni, które minęły, odkąd się urodziłeś. Przepraszam, że zapomniałem życzyć ci pośród chaosu! Miej przed sobą błogosławione i błogie życie!

30. Wiem, że trochę spóźniam się z świętowaniem Twojego wyjątkowego dnia. Może powodem jest to, że żyjesz bardzo szybko, a moje jest trochę wolniejsze.

G. Szczęśliwe spóźnione życzenia dla nauczyciela, członka zespołu, personelu itp.:

Nauczyciele:

31. Wybacz mi Panie / Pani! Nie wiedziałem, że wczoraj były twoje urodziny! Mam szczęście, że jesteś moim nauczycielem i mam nadzieję, że świetnie się bawiłeś!

32. Szanowny Panie / Pani, nauczyłeś nas akceptować nasze błędy i prosić o przebaczenie. Zapomniałem o twoich urodzinach i proszę o przebaczenie. Proszę zabrać moje przeprosiny wraz z moimi ciepłymi, spóźnionymi życzeniami urodzinowymi!

33. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla najwspanialszego kolegi w historii! Dziękujemy za wszystkie Wasze wkłady i życzę wspaniałego roku!

34. Chociaż spóźniam się z życzeniami wszystkiego najlepszego, chcę poświęcić chwilę, aby docenić Twoją współpracę i wsparcie, aby nasz projekt odniósł ogromny sukces!

H. Spóźnione życzenia urodzinowe dla dzieci i niemowląt:

35. Wiem, że czekałeś na mój prezent w swoje urodziny! Ale musiałem znaleźć dla ciebie idealny, więc zajęło to trochę czasu! Oto coś wyjątkowego dla niesamowitego dziecka w historii!

 • Grupa wiekowa: 3-13 lat
 • Opcje prezentów: zabawki, wypchane lalki, zestawy gier aktywności

36. Mój uroczy mały Munchkin! Jak mogę przegapić twoje pierwsze urodziny? Życzę Ci najszczęśliwszego życia i hej, w środku jest coś dla Ciebie…

 • Opcje prezentów: zabawki dla dzieci

37. Koleś! Przepraszam, przegapiłem twoje urodziny! Zaufaj mi, wynagrodzę to i pozwolę ci kontynuować swoje niegrzeczne ja jeszcze przez kilka dni! Spóźnione Szczęśliwe 2/3/4/5/6/7/10 urodziny!

38. Moje Kiddo nie jest już takie małe! Wiem, że się z tobą starzeję, więc proszę o przyjęcie moich spóźnionych życzeń z okazji 13. urodzin, kochana nastolatka!

39. Teraz, gdy masz 18 lat, nie jesteś już dzieckiem! Pomyślałam więc, że poczekam, aż będziesz cieszyć się ostatnimi chwilami w dzieciństwie, zanim dorosłość przejmie kontrolę. Spóźnione urodziny dla Ciebie!

40. Ponieważ miałeś trudności z podjęciem decyzji, czy jesteś dzieckiem, czy dorosłym, postanowiłem wstrzymać moje życzenia, dopóki się nie uspokoisz. Wszystkiego najlepszego z okazji 20/23/25 urodzin

Oto niektóre z dowcipnych i emocjonalnych zwrotów, które z pewnością przyniosą ci wybaczenie za ominięcie urodzin! Cóż, życie nie daje drugiej szansy! Więc nie rób z tego nawyku i zamiast tego skonfiguruj przypomnienia w telefonie. Możesz nawet dodać je na Facebooku, dzięki czemu otrzymasz przypomnienia o urodzinach. Może nie mamy świetnej pamięci, ale na pewno mamy „inteligentne” wyjście!