Co otrzymujesz za pomocą twarzy? Twoja odpowiedź może świecić? Masz rację! Czy kiedykolwiek próbowałeś maseczek na trądzik? Zabieg na twarz to zbiór zabiegów wykonywanych przez estetykę w celu usunięcia martwych komórek naskórka i oczyszczenia porów na twarzy. Zabiegi na twarz są dostępne w większości uzdrowisk, ale metody wykonywania każdego zabiegu są inne.

Najlepsze maseczki na trądzik

Twarz poprawia klarowność skóry promuje zdrową, jasną skórę; zmniejsza przebarwienia, a także łagodzi stany zapalne dzięki naszej specjalnie dopasowanej twarzy z trądzikiem. To skuteczne leczenie trądziku przemawia na wiele obaw, takich jak przebarwienia, suchość, a także przedwczesne starzenie się. Trudna skóra może mieć bardzo negatywny wpływ na nasze samopoczucie – przedłużające się problemy mogą być źródłem niskiej samooceny, nerwowości, a czasami, w świetnych przypadkach, depresji.

Maseczki na trądzik:

Oto 6 najlepszych maseczek na trądzik w następujący sposób.

1. Głęboko oczyszczająca twarz na trądzik:

Głębokie oczyszczanie porów

Przywraca równowagę Twojej skórze i ducha. W tym czasie pod parą dotleniającą wykonywany jest peeling, który przygotowuje skórę do działania i uwalnia pory. Następnie stosuje się ekstrakcję ręczną, aby pozbyć się zaskórników, zaskórników, innych zanieczyszczeń, które mogą pojawić się na skórze. Wysoka częstotliwość eliminuje następnie bakterie pod skórą i zapewnia uczucie uspokojenia. Na zakończenie nakładana będzie maska ​​w zależności od rodzaju i kondycji Twojej skóry. Moisturizer uzupełnia ten zabieg, a ponadto zostaną udzielone porady dotyczące pielęgnacji domowej. Najlepszy do twarzy dla cery trądzikowej.

2. Naturalny lakier do twarzy:

Warstwa skóry właściwej stale generuje świeże, młode komórki skóry, które wspinają się na powierzchnię skóry. Podczas wznoszenia się stopniowo umierają, a ponadto wypełniają się keratyną, białkiem ochronnym, które chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Trądzik rozwija się, gdy komórki te odbudowują się i zatykają pory. Dzięki naturalnemu polerowaniu twarzy, które inaczej złuszczają, pomagają w usuwaniu resztek skóry i zanieczyszczeń.

Zabieg na twarz

Złuszczanie jest ponadto procesem mechanicznym, inaczej chemicznym: Złuszczanie mechaniczne to peeling lub inne produkty, które usuwają martwy naskórek. Peeling chemiczny to kwasy i enzymy, które unikają martwego naskórka.

3. Naturalny peeling:

Szorowanie

Drobno zmiażdż 1 szklankę płatków owsianych lub migdałów w blenderze lub robocie kuchennym. Dodaj 3 do 5 kropli lawendy, tymianku, inaczej olejku z drzewa herbacianego. Płatki owsiane plus migdały to uspokajające defoliatory, które ułatwiają pozbycie się zatkanych porów połączonych z wypryskami z zaskórnikami. Olejki eteryczne z lawendy, tymianku i drzewa herbacianego są naturalnymi środkami przeciwdrobnoustrojowymi, które pomagają skórze odpierać zanieczyszczenia powodujące trądzik. To najlepsza pielęgnacja twarzy w domu na trądzik.

4. Ekstrakcje:

Ekstrakcje

Peeling z enzymów owocowych usuwa martwe komórki skóry oraz zanieczyszczenia powierzchni. Ekstrakcja to cielesne udrażnianie zatkanych porów. W tym przypadku estetyk prowadzi narzędzie zwane ekstraktorem wokół każdego cięcia trądziku, zmuszając bakterie, ropę, a czasem także krew w zatkanym otworze pęcherzyka. Maska dostosowana do Twojego rodzaju skóry przyda się do odświeżenia Twojego wyglądu. Bogaty krem ​​nawilżający wypełnia ten relaksujący i cenny zabieg na twarz. To jeden z najlepszych maseczek na trądzik.

5. Twarz nastolatka na trądzik:

Maska na twarz 28

Przeznaczony z myślą o trądziku nastolatków oraz dostosowany do Twoich potrzeb. Głęboko oczyszczający olejek rozpuszczający usuwa brud i zanieczyszczenia oraz przygotowuje skórę do złuszczania. Gromadzenie się martwych komórek skóry przyczynia się do trądziku. Staranne złuszczanie eliminuje komórki i stymuluje odnowę nowych komórek. Wypryski trądzikowe z zaskórnikami są usuwane, a wysoka częstotliwość jest przydatna do usuwania bakterii, które pogarszają trądzik. Maska oczyszczająca jest przydatna, aby intensywnie wnikać w pory i poprawiać trądzik jako jego źródło. Oceń konserwację, która ma na celu fundamentalną zmianę skóry.

6. Naturalna maska ​​na twarz:

Maska do twarzy 27

Zrób pastę, mieszając płatki owsiane, jabłko, nieobrany ogórek i 2 łyżki. chudego mleka w młynku. Rozsmaruj tę pastę na twarzy przez około 20 minut. Zmyj maskę ciepłą wodą, kontynuuj zimną wodą, aby zamknąć pory. Ta maska ​​pomaga zmniejszyć zaczerwienienia, sebum i zaskórniki związane z trądzikiem. To najlepszy zabieg na twarz na blizny potrądzikowe.