Kiedy jesteś w ciąży, zmiany hormonalne są tak częste, że organizm nie jest w stanie przystosować się do zmian. Skutkuje to różnymi widocznymi efektami, jednym z nich jest powstawanie trądziku. Jest to dość częste zjawisko w pierwszym i drugim trymestrze ciąży, spowodowane zwiększoną produkcją hormonu androgenu. Hormon ten zwiększa produkcję sebum i sebum, woskowej substancji, która zatyka pory na skórze i prowadzi do powstawania trądziku. Ponieważ trądzik jest niepożądany w dowolnym momencie, istnieją łatwe i bezpieczne metody na pozbycie się trądziku podczas ciąży.

Produkty na trądzik dla kobiet w ciąży

Najlepsze produkty na trądzik dla kobiet w ciąży:

Terapia Bare Minerals Blemish:

Produkty przeciwtrądzikowe dla kobiet w ciąży BareMinerals Blemish Therapy

Obecność minerału siarki w gołych Minerals Blemish Therapy pomaga w walce z trądzikiem. Co więcej, jest również niezwykle skuteczny w ukrywaniu wyprysków.

Złuszczający żel do mycia twarzy Kiss My Face:

Produkty przeciwtrądzikowe dla kobiet w ciąży Kiss My Face Złuszczający żel do mycia twarzy

Złuszczający żel do mycia twarzy Kiss My Face jest całkowicie naturalny, zawiera składniki takie jak zielona herbata i naturalne kwasy owocowe. Zielona herbata słynie ze swoich właściwości złuszczających, a naturalne kwasy owocowe są niezwykle owocne w utrzymaniu zdrowia skóry. Ten żel do mycia twarzy pomaga w dość łatwy sposób pozbyć się trądziku, oczyszczając pory, czego efektem jest promienna, promienna twarz!

Desert Essence Naturalne płatki oczyszczające do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego:

Desert Essence Naturalne płatki oczyszczające do twarzy z olejkiem z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego jest dość dobrze znany z zwalczania trądziku i wyprysków. Aktywny składnik płatków Dessert Essence Cleansing Pads, to idealne rozwiązanie problemu trądziku, ponieważ pozbywają się nadmiaru sebum i sebum, zapewniając skórze wolną od trądziku.

Burt’s Bees Acne Solutions Balsam nawilżający:

Burt's Bees Acne Solutions Balsam nawilżający

Jeden z doskonałych środków nawilżających do skóry, Burt’s Bees Acne Solutions Lotion działa cuda na skórę tłustą i bardzo pomaga w walce z niedoskonałościami. Ekstrakt z kory wierzby obecny w tym balsamie jest bardzo korzystny w walce z trądzikiem podczas ciąży.

Żel do mycia twarzy Belli Anti-Bemish:

Produkty przeciwtrądzikowe dla kobiet w ciąży - Belli Anti-Bemish do mycia twarzy

Brak zarówno kwasu salicylowego, jak i nadtlenku benzoilu sprawia, że ​​Anti-Blemish Facial Wash Belli jest jednym z najlepszych peelingów dostępnych na rynku. Zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, skórkę cytryny i ogórek, które odgrywają kluczową rolę w zwalczaniu bakterii i działają jako przeciwutleniacze, zmniejszając w ten sposób powstawanie trądziku.

The Body Shop pianka oczyszczająca z drzewa herbacianego:

The Body Shop pianka oczyszczająca z drzewa herbacianego

The Body Shop słynie z szerokiej gamy produktów zawierających silny olejek z drzewa herbacianego, który jest niezwykle pomocny w walce z wypryskami i trądzikiem. Zapobiega to również przyszłym wypryskom trądziku i jest jednym z najlepszych produktów na trądzik w czasie ciąży.

Burt’s Bees Natural Acne Solutions Scrub:

Burt's Bees Natural Acne Solutions Peeling

Zdolność złuszczania martwego naskórka bez wysuszania skóry to jedna z wielu specjalności Naturalnego Peelingu Trądzikowego Burt’s Bees. Obecność ekstraktu z kory wierzby w ogromnym stopniu pomaga w walce z trądzikiem, a także zapobiega powstawaniu w przyszłości wyprysków.

Kis Oils 100 Olejek z drzewa herbacianego:

Produkty przeciwtrądzikowe dla kobiet w ciąży - Kis Oils 100 Olejek z drzewa herbacianego

Jeśli lubisz produkty całkowicie naturalne, olejek z drzewa herbacianego Kis Oils 100 zdziała dla Ciebie cuda. To po prostu sprawi, że Twoje skazy znikną! Co więcej, jest niezwykle tani i dlatego jest jednym z mądrych wyborów na trądzik w czasie ciąży.

Delikatny środek do mycia skóry Cetaphil:

Delikatny środek do mycia skóry Cetaphil

Dzięki obecności bardzo niewielu składników, które uszkadzają skórę, Cetaphil’s Gentle Skin Cleanser jest ulubieńcem dermatologów. Nie ma zapachu i jest pomocny również podczas niechęci w pierwszym trymestrze.

Kto by pomyślał, że usuwanie trądziku będzie tak bezpieczne i tak łatwe! Pożegnaj się z trądzikiem podczas ciąży!