Przeszczep włosów to metoda przywracania utraconych włosów metodą chirurgiczną. W tej metodzie włosy z „miejsca dawcy” (obszar, w którym wzrost włosów jest lepszy niż obszar dotknięty chorobą) i są sadzone w obszarze łysiejącym lub łysiejącym. Metoda ta służy nie tylko do odbudowy włosów na skórze głowy, ale także innych części ciała, takich jak brwi, włosy łonowe, rzęsy, włosy na klatce piersiowej, włosy na brodzie oraz do wypełnienia blizn powstałych w wyniku wypadków lub operacji. Dwa sposoby pozyskiwania włosów dawcy to ekstrakcja jednostki mieszkowej (FUE) i ekstrakcja pasków.

Najlepsze kliniki przeszczepu włosów w Bombaju

Procedura przeszczepu włosów nie jest tak skomplikowana i trudna, jak się wydaje. Cztery kroki, które pomagają w zakończeniu przeszczepu włosów są następujące:

• Ocena i planowanie przedoperacyjne:

To pierwszy i chyba jeden z najważniejszych etapów transplantacji włosów. Dzieje się tak dlatego, że na tym etapie pacjentka musi skonsultować się z lekarzem, który przeanalizuje skórę głowy i zaproponuje metody, które można zdecydować się na przeszczep włosów. W tej metodzie pacjent musi również przestrzegać ścisłej rutyny określonej przez lekarza, która obejmuje niespożywanie alkoholu, unikanie niektórych leków, które mogą wpływać na przeszczep.

• Chirurgia:

Włosy można zbierać różnymi metodami, ale niezależnie od metody, mieszki włosowe muszą być najpierw odpowiednio wyrwane i poddane obróbce w zależności od różnych czynników. Istnieją dwa sposoby ekstrakcji przeszczepów dawcy – ekstrakcja jednostki pęcherzykowej lub ekstrakcja FUE i ekstrakcja paskowa.

• Zbieranie pasków:

Jest to najczęściej stosowana technika usuwania włosów i mieszków włosowych z miejsca pobrania.

• Ekstrakcja jednostki mieszkowej (FUE):

W ekstrakcji jednostek mieszków włosowych, poszczególne jednostki mieszków włosowych zawierające od 1 do 4 mieszków włosowych są usuwane w znieczuleniu miejscowym w celu przeszczepu.

• Opieka pooperacyjna:

Opieka pooperacyjna ma zasadnicze znaczenie dla zapobiegania wszelkim możliwym skutkom ubocznym.

Najlepsze centra transplantacji włosów w Bombaju:

Teraz przeszczep włosów może wydawać się łatwym zadaniem, ale zawsze wskazane jest, aby wykonywali go profesjonaliści, którzy mają doświadczenie w tej dziedzinie, tylko w przeciwnym razie przeszczep może się nie udać, powodując wiele bólu i cierpienia. Oto lista 15 najlepszych autentycznych miejsc do transplantacji włosów w Bombaju, finansowej stolicy Indii.

1. Centrum Rewitalizacji Włosów do Odbudowy Włosów I Odmładzania Skóry:

Są zaangażowani w edukację i leczenie tych, którzy bardzo ucierpieli z powodu wypadania włosów, a także zapewniają opcje leczenia oparte na dowodach. To najlepszy i słynny przeszczep włosów w Bombaju

Szczegóły kontaktu:

Centrum odnowy włosów i odmładzania skóry

 • 103, Options Commercial Centre, dr Vasant Awsare Marg,
 • Milan Subway Road, Santacruz West, Bombaj-400054.
 • Telefon: +91-22 26136575 / 65385432.

2. Dr Wirusowa Desia:

To popularne centrum przeszczepu włosów w Bombaju, które obiecuje najlepsze lekarstwo na wypadanie włosów.

Szczegóły kontaktu:

 • 3 piętro, szpital sarla i OIOM,
 • Droga Dattatray, Santacruz (W),
 • Bombaj – 400054,
 • Tel – 022 6117 8888 / 6117 8880
 • E-mail – [email protected]

3. Dr, Nigam Dobre Zdrowie PVT. SP. Z O.O:

Większość ekspertów stwierdziła, że ​​jest to jeden z najlepszych przeszczepów włosów w Bombaju ze 100% gwarancją. Przeszczep włosów odbywa się tutaj za pomocą 3 różnych technik podwajania włosów.

 1. Podwojenie włosów De-novo.
 2. Podwojenie włosów in vitro.
 3. Podwojenie włosów in-vivo.

przeszczep-wlosow-w-Bombaju

Szczegóły kontaktu:

 • Dr Nigam dobre zdrowie PVT. SP. Z O.O
 • Bombaj – 92222222604 / 92222222703
 • E-mail – [email protected]

4. Klinika kosmetyczna Harley Street:

Autentycznym miejscem na przeszczep włosów w Bombaju jest klinika kosmetyczna Harley Street.

Szczegóły kontaktu:

A – 201, słoneczny apartament, w pobliżu karczmy gastronomicznej, 1. cross lane, Lokhandwala, Andheri West, Mumbai, Maharashtra – 400053.

5. Dr Batra:

Dr Batra’s to znana klinika pielęgnacji włosów i skóry. Znajduje się w całym kraju. To wybitna klinika przeszczepu włosów w Bombaju z najlepszymi zabiegami.

Szczegóły kontaktu:

 • Sklep nr. – 15 & 16, parter, Sumer Nagar,
 • Nr 3, w pobliżu pizzerii, SV Road, Borivali (W),
 • Zabytkowe przystanki autobusowe Korakendra, w pobliżu przelotu,
 • Bombaj – 400092, Maharasztra, Indie.
 • Tel – 022 6754 4900

6. Klinika Kasturi do zabiegów przeszczepu włosów:

To kolejna klinika przeszczepu włosów w Bombaju, która obiecuje swoim klientom najlepsze usługi.

Szczegóły kontaktu:

 • Lokhandwala, Andheri zachód, Bombaj, Mahashtra.

7. Klinika kosmetyczna NU Bombaj:

Szczegóły kontaktu:

 • Przy szpitalach belkowych, działka nr – 67, 1 droga, Mumbai, 400052.

8. Centrum Chirurgii Kosmetycznej i Rekonstrukcyjnej:

Ta klinika jest nie tylko pomocna w leczeniu przeszczepu włosów, ale także bardzo opiekuńcza w stosunku do swoich klientów.

Szczegóły kontaktu:

 • Ogrody Soham skrzydło północno-wschodnie, droga tikuji-ni wadi, than (W) Mahashtra – 400607.

9. Klinika kosmetyczna Ellie:

Oprócz przeszczepu włosów w tym centrum przeszczepu włosów wykonuje się również operacje plastyczne. Ta klinika zajmuje pierwsze miejsce na liście najlepszych ośrodków przeszczepów włosów w Bombaju.

Szczegóły kontaktu:

 • 203 palmowa sprężyna, trzecia droga krzyżowa, Lokhandwala, Andheri zachód, Bombaj, Maharasztra -400053.

10. Prime Studio Fryzjerskie:

Zgadując z wymyślnej nazwy, każdy może łatwo dojść do wniosku, że to centrum transplantacji włosów jest przyzwoite. Zapewniają różnorodne terapie przywracania włosów, korekty linii włosów itp., A wszystkie ich usługi są przeznaczone wyłącznie do zaoferowania najlepszej w swojej klasie terapii przeszczepu włosów.

W centrum przeszczepu włosów znajdują się jedne z najlepszych urządzeń w tej dziedzinie, które są dalej obsługiwane przez jednych z najlepszych chirurgów, którzy pracują w zawodzie przeszczepiania włosów od wielu lat. Jest to jedno z najlepszych miejsc, w którym możesz wykonać wszystkie przeszczepy włosów i bez wątpienia uzyskasz najlepszą obsługę klienta.

Szczegóły kontaktu:

 • 14, drugie piętro, Sant Kutir, w pobliżu KFC, obok Vijay Sales, Linking Road, Bandra, Khar West, Bombaj, 400052.

Klinika-przeszczepów-włosów-w-Bombaju

11. Nauka o włosach:

Oto jedno z najlepszych miejsc, w których można spełnić wszystkie usługi przeszczepu włosów. Ta konkretna klinika ma jednych z najlepszych profesjonalnych chirurgów pracujących w tej dziedzinie od wielu lat i ma ogromne doświadczenie, jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z włosami.

Dzięki profesjonalnemu personelowi, to miejsce oferuje bardzo przyjazne i wygodne środowisko, które jest odpowiednie dla większości ludzi i tego właśnie wymagają klienci, czyli kogoś, kto ich wysłucha i jasno zrozumie ich problemy i będzie odpowiednio działał. Możesz wykonać przeszczep włosów za pomocą niedrogich pakietów już od 35 000 INR.

Szczegóły kontaktu:

 • 104, I piętro, Samartha Vaibhav, Lokhandwala Complex, Oshiwara, Andheri West, Bombaj – 400053.

Numer telefonu – nie dotyczy.

12. Dr Manoj Khanna:

Dr Manoj Khanna jest jednym z najbardziej profesjonalnych chirurgów, jeśli chodzi o transplantację włosów. Jest znanym chirurgiem kosmetycznym i ma ogromną reputację. Z pewnością wie, co robi i możesz czuć się całkowicie bezpiecznie i komfortowo, gdy zajmuje się Twoimi wymaganiami przeszczepu włosów. Sposób, w jaki prowadzi Enhance Clinic jest po prostu niewiarygodny, a ludzie odwiedzają go najczęściej w okolicy, aby umożliwić mu fachowe rozwiązanie problemów z włosami.

Szczegóły kontaktu:

 • Enhance Clinics, 1. piętro, Sadguru Sadan, op. Świątynia Babulnath, tuż nad restauracją Soam, Gamdevi, Bombaj – 700007.

13. Klinika skóry i zmysłu:

Tutaj mamy jedną z najlepszych klinik, z których możesz skorzystać w Andheri West w Bombaju. Chirurdzy działający w tej klinice dostosowują swoje usługi tak, aby spełnić wszystkie Twoje życzenia dotyczące przeszczepu włosów. Mają jednych z najlepszych chirurgów w Bombaju i wszyscy są ekspertami w tym, co robią.

Szczegóły kontaktu:

 • Gwalior House, Lala Lajpatrai Road, niedaleko Police Chowki, Versova, Anderi West, Bombaj.
 • numer telefonu:  9867725677

14. ADHI:

ADHI to skrót od Advanced Development in Hair Implantation. Jakość i przychylność ich usług tkwi w ich imieniu. Jest to jedna z najlepszych klinik w Bombaju i będzie odpowiednia dla wszystkich osób, które borykają się z problemami z włosami i chcą szybkich i skutecznych rozwiązań. Ich pakiety są dość skuteczne i odpowiednie również dla zwykłych ludzi.

Szczegóły kontaktu:

 • 2 piętro, Atria Mall, obok planetarium Nehru, Worli, Bombaj.
 • Numer telefonu: 91-20-32407692

15. Przywracanie włosów dr Rajesh Rajput:

Jeśli chodzi o przeszczep włosów i odbudowę włosów, możesz zaufać dr Rajeshowi z zamkniętymi oczami. Jest totalnym profesjonalistą i jest członkiem prestiżowego International Society of Hair Restoration Surgeon (ISHRS). Jest jednym z najbardziej znanych chirurgów w kraju, a także w mieście.

Szczegóły kontaktu:

 • 201,A Wing, Gasper Enclave, Pali Market, Ambedkar Rd, Bandra West, Bombaj – 400 050, Indie
 • numer telefonu: 91-22-26415298.

Więc jeśli mieszkasz w Bombaju i masz poważne problemy z włosami, teraz już wiesz, które ośrodki przeszczepu włosów mogą ci pomóc w skuteczny sposób. Są najlepsze na rynku i dobrze przebadane pod kątem wszelkiego rodzaju satysfakcjonujących rezultatów w problemach z włosami.