Problem cofania się linii włosów i przedwczesnego wypadania włosów jest powszechny we wszystkich większych miastach kraju. Stresujący styl życia i niezdrowa dieta pogorszyły stan. Ludzie w Jaipur są również narażeni na podobne warunki i stale szukają sposobów na radzenie sobie z postępującym łysieniem. Dla Twojej wygody podana poniżej lista niektórych renomowanych ośrodków transplantacji włosów znajdujących się w „Różowym Mieście” Jaipur.

Najlepsze centra transplantacji włosów w Jaipur

Przeszczep włosów w Jaipur:

Oto lista 0f 9 najlepszych klinik transplantacji włosów w Jaipur z adresami, które możesz wybrać.

1. Centrum Transplantacji Włosów Medispa:

Centrum Transplantacji Włosów Medispa to ważna nazwa w dziedzinie chirurgii plastycznej. Klinika działa pod opieką dr Suneeta Soniego i jego zespołu wykwalifikowanych chirurgów. W firmie Medispa stosują połączenie techniki ekstrakcji jednostek folikularnych i metody paskowej, aby zagwarantować dobre wyniki.

Adres: D145, op. Inox, za Power House, Amrapali Marg, Vaishali Nagar, Jaipur – 302021

2. Idealny przeszczep włosów:

Jest to wiodący wybór dla mieszkańców Jaipur. W Perfect Hair Transplant wykorzystują najlepsze techniki przeszczepu włosów, czyli FUE i FUT. Wszystkie operacje wykonuje dr Amitabh Srivastava i jego zespół wyszkolonych lekarzy. Dr Amitabh jest absolwentem przeszczepu włosów i chirurgii plastycznej, znanym ze swoich nieskazitelnych umiejętności. Idealny przeszczep włosów jest wart Twojego czasu i pieniędzy.

3. Punkt tkania włosów zadowolenia:

Podobnie jak jego nazwa, Satisfaction Hair Weaving Point ma na celu świadczenie satysfakcjonujących usług odbudowy włosów dla swoich klientów. Używają najnowocześniejszego sprzętu i najnowszych technik, aby uzyskać naturalne rezultaty. Wszystkie ich procedury są prowadzone przez profesjonalny zespół ekspertów i są całkowicie bezpieczne i skuteczne.

Adres: 137, Space Cinema City Plaza, 1 piętro, Bani Park, Jaipur – 302016

4. Klinika Chirurgii Plastycznej:

Pod fachowym okiem doświadczonego dr Manoja Khanny Klinika Chirurgii Kosmetycznej wypracowała sobie markę w ciągu zaledwie kilku lat od swojego powstania. Mają bazę klientów ponad 4000 klientów w Indiach i za granicą. Obsługują również klientów celebrytów i starają się oferować najlepsze operacje przeszczepów po rozsądnych kosztach.

Strona internetowa: Cosmeticsurgery-india.com

najlepszy-przeszczep-wlosow-w-Jaipur

5. Dr Batra:

Dr Batra’s zawsze była rozpoznawalną nazwą, przyjmując najnowszą technologię i innowacyjne podejście, aby zmaksymalizować korzyści swoich klientów. Mają zespół zaawansowanych technologicznie i wyspecjalizowanych chirurgów, aby zapewnić 100% pozytywnych wyników. Dr Batra’s to kompleksowe rozwiązanie wszystkich problemów związanych z włosami.

Strona internetowa: www.drbatras.com

6. Centrum Trychologii Richfeel:

Richfeel Trichology Center od dziesięcioleci oferuje doskonałe usługi kosmetyczne, pielęgnacyjne i pielęgnacyjne. Szybko się rozwijają i mają 30 punktów sprzedaży w całych Indiach. W Richfeel znajdziesz szereg chirurgicznych i niechirurgicznych rozwiązań do pielęgnacji włosów, które są również dostosowane do wymagań klienta. Umów się na wizytę teraz.

Adres: S-1, Lusatia Towers, Parter, Ashok Marg, Janpath, C Scheme, Jaipur – 302001

7. Klinika Shradha:

Klinika Shradha to Twoja odpowiedź na wszelkiego rodzaju problemy związane z włosami. Klinika stosuje najnowocześniejsze techniki odbudowy włosów, aby uzyskać niezrównane rezultaty. Wszystkie ich zabiegi są absolutnie skuteczne i bezpieczne i można z nich skorzystać w bardzo przystępnych cenach.

Adres: Dadi Ka Phatak, Jhotwara, Jaipur – 302010

8. Klinika fryzjersko-kosmetyczna Mittal Skin:

Twoje poszukiwania wysokiej jakości usług implantacji włosów kończą się w Mittal Skin Hair and Cosmetic Clinic. Klinika została założona przez dr Sunila Kumara Mittala w 2008 roku i od tego czasu świadczy niezwykłe usługi z zakresu chirurgii kosmetycznej i kosmetycznej. Ich techniki są najlepsze i gwarantują bezpieczne rezultaty.

Adres: G-2, Hanumant Tower, za National Handloom, Central Spine, Vidhyadhar Nagar, Jaipur – 302039

9. Imperatywne Centrum Tkania Włosów:

Imperative Hair Weaving Center w Jaipur od kilku lat świadczy wysokiej jakości usługi przeszczepiania i przywracania włosów. Wykorzystują znacznie lepsze techniki i zabiegi, aby przeciwdziałać wypadaniu włosów i zapewnić włosom maksymalną gęstość. Zabiegi przeprowadzane są w bezpiecznym środowisku i nie ma absolutnie żadnych skutków ubocznych.

Adres: 104, Parag Mansion, Sansar Chandra Road, Jaipur – 302001

Te renomowane centra transplantacji włosów bez wątpienia zapewnią Ci wysokiej jakości usługi i zapewnią zakończenie wszystkich problemów związanych z włosami.