Wypadanie włosów lub łysienie to powszechny problem, z którym borykają się wszyscy. Istnieje kilka domowych środków zaradczych i innych metod leczenia, które obiecują rozwiązanie problemu, ale wyniki są bardzo krótkotrwałe. Przeszczep włosów to nowa technika odbudowy włosów, która również staje się coraz bardziej popularna. Jeśli szukasz najlepszego przeszczepu włosów w Bangalore, spójrz poniżej.

Przeszczep włosów w Bangalore:

Oto 10 najlepszych klinik transplantacji włosów w mieście Bangalore, które możesz wybrać.

Centra transplantacji włosów w Bangalore

1. Centrum Venkat ds. Skóry & Chirurgia plastyczna:

Dr Aniketh Venkataram intensywnie trenowała w Indiach i poza nimi. Jego umiejętności są dobrze ugruntowane w dziedzinie dermatochirurgii kosmetycznej i dermatopatologii. Dr Venkataram szczególnie interesuje się technikami transplantacji włosów, a jego klinika jest wyposażona w najlepszą technologię od 2003 roku.

I czy mogę zasugerować dr Aniketh Venkataram, jeśli zrobisz podobny profil na temat chirurgii plastycznej. Otrzymał pochwały od wszystkich swoich pacjentów za swoją błyskotliwą pracę. Szkolił się u najlepszych chirurgów plastycznych w każdym aspekcie tej dziedziny na całym świecie. Jego szczegółowy profil jest dostępny na

Adres: ANIKETH VENKATARAM MBBS. SM. MCH, #3437, 1st G cross, 7th Main, Subbanna Gardens, Vijayanagar, Bangalore – 560040, Telefon: +919845580871

2. Centrum Zaawansowanego Transplantacji Włosów dr Madhu w Bangalore:

Zaawansowana Klinika Transplantacji Włosów Dr. Madhu posiada najnowocześniejszą technologię przywracania włosów. Mają centra w całych Indiach i oferują niedrogie i skuteczne przeszczepy włosów ludziom na całym świecie. Oprócz zabiegów przeszczepu włosów, u Dr. Madhu zaoferujemy Ci również szereg zabiegów na wypadanie włosów, a także środki zapobiegawcze w przypadku dalszego postępu łysienia.

Adres: Klinika Bengaluru w Szpitalu Beams

Działka nr 640, 12. Main, 80 Feet Road, 4. Block, Koramangala, Bangaluru – 560034

3. Klinika Pozytywnego Zdrowia dr Batry:

Dr Batra to nazwisko do liczenia w dziedzinie chirurgii plastycznej. Ta klinika przeszczepu włosów znajduje się w Ulsoor w Bangalore i oferuje najlepsze zabiegi i techniki odbudowy włosów.

Adres: Nr 419, 27th Main, HSR Layout Sektor 1, w pobliżu posterunku policji, Bangalore-560034

4. Pionierska pielęgnacja włosów:

Jeśli szukasz najlepszych usług po nominalnych stawkach, nie szukaj dalej. Pioneer Hair Care jest uznaną marką w chirurgii kosmetycznej włosów, która ma bazę klientów na całym świecie. Mają zespół doświadczonych chirurgów kierowany przez weterana dr Shreedhara Reddy Pothula. W Pioneer korzystają z najnowszych procedur i technik przeszczepu włosów.

Adres: Po przekątnej w przeciwieństwie do Innovative Multiplex & Park Plaza Hotel

Zewnętrzna obwodnica, obok elitarnego salonu samochodowego Forda, Maratha Halli, Bangalore – 560037

5. Nowa klinika Ty:

New You Clinic to specjalistyczna klinika pielęgnacji włosów pod opieką dr Kishore Pentyala. Dr Kishore jest doświadczonym chirurgiem ze stażem w Korei, Indiach, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Położona w samym sercu miasta klinika New You oferuje najlepszą atmosferę i technologię przeszczepu włosów.

Adres: 75/1, 1. piętro, Krystal Prestige, nad domem Hyderabad, obszar przemysłowy Koramangala, blok 5 Koramangala, Bangalore – 560034

6. MIDAS – Klinika Chirurgii Plastycznej:

Klinika Chirurgii Kosmetycznej MIDAS oferuje pionierskie zabiegi przeszczepu włosów w Indiach. Klinika działa pod kierunkiem i doświadczeniem dr Madhukumara i jego zespołu wykwalifikowanych chirurgów kosmetycznych. Dr Madhu sam jest uznanym członkiem ISHRS (Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów).

Adres: No. 1557, 1. piętro, East End Main Road, 9. blok Jayanagar

Bangalore – 560069

centra transplantacji włosów w Bangalore

7. Opieka V:

Specjalistyczna klinika włosów, w VCare stosuje najbardziej innowacyjną technikę przeszczepu włosów o nazwie DHI lub Direct Hair Implantation. Zabieg ten jest bezbolesny i daje szybsze rezultaty bez powstawania jakichkolwiek blizn. VCare ma lojalną bazę ponad 1 lakh klientów na całym świecie.

Adres: Nr 5, 7 blok, 80-metrowa droga, 3 piętro, Koramangala, Bangalore – 560095

8. Studio kosmetyczne:

Studio Kosmetyczne zostało założone przez dr Vivekananda Bhatta w Bangalore. Dr Bhatt ukończył szkolenie pod kierunkiem byłego prezesa Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (ISHRS). Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, praktykuje najbardziej innowacyjną technologię Melanocyte do odbudowy włosów. Zadzwoń na wizytę lub odwiedź klinikę bezpośrednio, aby skorzystać z korzyści.

Adres: 373/2, 100 stóp Road, Indiranagar, Bangalore – 560008, Indie, Telefon: +91- 9739050020

9. Centrum Trihologii Richfeel:

Założone przez dr Apoorva Shah i dr Sneha Shah, Richfeel Trihology Center wkrótce nadrabia zaległościami z ponad 50 klinikami rozmieszczonymi w 27 miastach w samych Indiach. Tutaj oferują swoim klientom szereg zabiegów przeszczepu włosów w łatwo przystępnych cenach.

Adres: Nr 84, parter, 8. główna, 9. krzyż, w pobliżu głównej bramy czołgu Sankey, Bangalore

Oto niektóre z renomowanych i uznanych centrów transplantacji włosów w Bangalore. Poddaj się leczeniu przez którekolwiek z nich i zobacz zaskakujące rezultaty.

10. Międzynarodowa Klinika Hairline:

Hairline International Clinic jest jedną z najlepszych klinik pielęgnacji włosów i skóry w Bangalore od 10 lat, są doświadczonymi trychologami i specjalistami dermatologami, którzy specjalizują się w zabiegach zorientowanych na wynik. Mają rekord posadzenia 17 000 włosów podczas jednego posiedzenia po raz pierwszy w stanie. Więcej informacji na stronie: http://hairline.in, Telefon +919148874972

Adres: 199, 16. główna droga, 4. blok „T”, Jayanagar, Bangalore – 560041,