Problemem cofania się linii włosów nie rządzi już wiek. Wypadanie włosów stało się poważnym problemem u obu płci i jest zwykle spowodowane niedożywieniem i stresującym trybem życia. W większości przypadków jedynym sposobem leczenia tego łysienia jest przeszczep włosów. Przeszczep włosów to technika chirurgiczna, w której mieszki włosowe są przenoszone z części ciała „dawcy” do miejsca łysienia lub biorcy. Sprawdź te najlepsze centra transplantacji włosów w Chennai, które korzystają z nadzoru ekspertów, aby leczyć problem.

Przeszczep włosów w Chennai:

Oto 10 najlepszych klinik transplantacji włosów w mieście Chennai, które możesz wybrać.

centra transplantacji włosów w chennai

1. Opieka V:

V Care to jedyna w swoim rodzaju superspecjalistyczna klinika włosów w Chennai. Wykorzystuje najlepszą technologię przeszczepu włosów zwaną DHI lub Direct Hair Implantation. Jest to najbardziej zaawansowana i doskonała technika, która zapewnia maksymalne korzyści wzrostu włosów przy minimalnym czasie regeneracji. Brak bólu, blizn, szwów i brak utraty krwi to inne korzyści.

Strona internetowa: www.vcarehairimplant.com

2. Dr Jayanthy Ravindran:

Dr Jayanthy Ravindran to renomowane centrum transplantacji włosów z siedzibą w Chennai. Tutaj używają najnowszej techniki odbudowy włosów zwanej ekstrakcją jednostek mieszkowych. Dr Jayanthy Ravindran sam jest specjalistą w tej technice i osiągnął dobre wyniki. Technika ekstrakcji pęcherzyków jest niezwykle popularna, ponieważ jest skuteczną, ale pozbawioną blizn i mniej inwazyjną techniką.

Strona internetowa: www.drjayanthyravindran.com

3. Klinika Max Hair:

Max hair Clinic to znana na całym świecie jednostka franczyzowa zajmująca się włosami, posiadająca punkty sprzedaży w USA, Wielkiej Brytanii i Indiach. Działają w ramach grupy wykwalifikowanych ekspertów od włosów z całego świata, którzy łączą swoją wiedzę, aby dać swoim klientom to, co najlepsze. Max Hair Clinic stosuje bardzo skuteczne i bezpieczne techniki przeszczepu włosów.

Strona internetowa: www.maxhair.pl

4. Szpital Hande’a, Shinoy Nagar:

Szpital Hande w Shinoy Nagar to szpital specjalistyczny wyposażony w najlepsze techniki i doświadczonych lekarzy. Nawet najbardziej rozbudowane zabiegi przeszczepiania włosów można skutecznie przeprowadzić pod okiem zespołu ekspertów. Szpital Hande oferuje najlepszą procedurę chirurgiczną po uczciwych cenach.

Strona internetowa: www.handehospital.org

5. Pielęgnacja włosów Vasan:

Ta klinika specjalizująca się w transplantacji włosów oferuje szeroki wybór zabiegów chirurgicznych i niechirurgicznych, aby rozwiązać problem cofania się linii włosów. Będąc kliniką specjalistyczną, Vasan hair Care wykorzystuje najlepszą procedurę ekstrakcji mieszków włosowych do odbudowy włosów. Na jej czele stoi dr MMT Vasan, weteran w terenie. Ustal termin najwcześniej.

Strona internetowa: www.chennaihairtransplant.com

6. Dr Batra:

Dr Batra’s to nazwisko, które należy liczyć w dziedzinie kosmetycznego przeszczepu włosów. Tutaj wykorzystują najnowsze metody i innowacyjne zabiegi na odbudowę włosów. Dr Batra ma swój zespół doświadczonych lekarzy, którzy przeprowadzają wszystkie zabiegi chirurgiczne. Mają wiele punktów sprzedaży w całych Indiach, aby znaleźć najbliższy punkt sprzedaży w Chennai, spójrz na poniższy link.

Strona internetowa: www.drbatras.com

przeszczep-włosy-w-chennai

7. Dr Renita Rajan w Klinice Skóry i Włosów:

Dr Renita Reddy wyrzeźbiła dla siebie niszę w dziedzinie chirurgii plastycznej. Z siedzibą w Chennai specjalizuje się w technice ekstrakcji jednostek folikularnych, aby zapewnić najlepsze wyniki. Jej podejście polega na zapewnieniu maksymalnej gęstości włosów przy mniejszej inwazji i prawie bez blizn.

Strona internetowa: www.chennaiskinclinic.com

8. Studio fryzur White Cliffs:

Jak sama nazwa wskazuje, White Cliffs Hair Studio to specjalistyczna klinika fryzjerska, która oferuje klientom szeroką gamę zabiegów odbudowy włosów. Możesz wybierać spośród różnych inwazyjnych i nieinwazyjnych procedur odbudowy i wzrostu włosów. White Cliff to renomowana nazwa, która od lat oferuje wysokiej jakości usługi.

Strona internetowa: www.whitecliffsindia.com

9. Dr K. Ramachandran:

Dr K. Ramachandran jest weteranem w dziedzinie chirurgii plastycznej. Z siedzibą w Chennai był również częścią Apollo Gleneagles. Mimo że jest ekspertem w różnych procedurach przeszczepu włosów, dr K. Ramachandran specjalizuje się w procedurze transplantacji jednostek mieszków włosowych. Ma pod sobą zespół wyszkolonych lekarzy, aby zapewnić swoim pacjentom najskuteczniejsze leczenie przeszczepu włosów.

Strona internetowa: www.ramcosmetic.com

Są to najlepsze ośrodki przeszczepu włosów w Chennai, które stosują skuteczne i najnowsze zabiegi i techniki przeszczepu włosów.