Pune jest często znane jako dom starców w Bombaju, a zatem łysienie jest powszechne wśród mężczyzn i kobiet mieszkających w tym mieście. Mieszkańcy Pune są nie mniej stylowi i podążają za trendami, jak ci mieszkający w Bombaju. Choć czasami powstałe łysienie jest nieodwracalne i nie da się go przywrócić niezależnie od zastosowania różnych metod poza chirurgicznymi przeszczepami włosów. A jeśli chcesz odwrócić problem wypadania włosów i szukasz kliniki, w której możesz wykonać przeszczep włosów z zamkniętymi oczami i zrelaksowanym umysłem, przeczytaj ten artykuł, ponieważ podkreśla on najlepsze kliniki transplantacji włosów w Pune.

centra transplantacji włosów w Pune

Centra transplantacji włosów w Pune:

Oto lista 9 najlepszych klinik transplantacji włosów w Pune w całym mieście.

1. Dr Batra:

  • www.drbatras.com

Klinika dr Batry jest rozrzucona po prawie wszystkich miastach w Indiach. Jest to superspecjalistyczna sieć klinik, która jest rzeczywiście bardzo trudna do pokonania. Specjalizują się w homeopatycznych terapiach skóry i włosów, ale przenieśli się również do nowszych procedur chirurgicznych, takich jak przeszczep włosów. To prawdopodobnie jedna z najlepszych klinik transplantacji włosów w Pune.

Dane kontaktowe – Działka nr -2, 1 piętro, kompleks Akshay, Pushpak Park, Opposite Sulzar India, Nad Fab-India, droga ITI, Aundh Pune – 411007, Maharashtra, Indie. Tel – 020 6601 2552

2. Adhi Indie:

  • www.besthairtransplant.com

Ponieważ mają wiele sieci punktów sprzedaży, które są rozmieszczone w głównych miastach Indii, sieć zabiegów kosmetycznych Adhi ma spory udział w rynku zabiegów kosmetycznych i chirurgii kosmetycznej. Klinika adhi odniosła duży sukces w Pune i innych miastach, stosując metodę ekstrakcji jednostek mieszków włosowych do przeszczepu włosów.

3. Miasto skóry w Indiach:

  • www.skincityindia.com

Skin City India to prawdopodobnie jedna z największych sieci dermatologii estetycznej założona przez dr Niteen Dhepe. Dzięki ponad 12-letniemu doświadczeniu, Skin City ma sklepy i franczyzy rozmieszczone w 16 dzielnicach Maharashtra, w tym w Pune. Eksperci wykorzystują metodę ekstrakcji jednostek mieszkowych do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie transplantacji włosów.

4. Kliniki Transplantacji Włosów Naturalnych:

  • www.naturalhairtransplant.co.in

Kliniki przeszczepu włosów naturalnych mają również punkty sprzedaży w różnych miejscach kraju, w tym w Pune. Posiadają wieloletnie doświadczenie, które pozwoliło im odnieść sukces w branży chirurgii plastycznej. Przejdź przez ich oficjalną stronę internetową, aby uzyskać jeszcze więcej wiedzy na temat ich leczenia i innych szczegółów.

5. Klinika transplantacji włosów Dezire:

  • www.transplant-wlosow.com

Tej klinice przewodniczy dr Prashant Yadav, który ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie chirurgii przeszczepu włosów z wysokimi wskaźnikami powodzenia i wysokimi referencjami. Doskonale orientuje się w różnych metodach przeszczepu włosów. I sprawiedliwe jest to, że oceniasz go dopiero po zarezerwowaniu spotkania na doświadczenie.

6. Klinika trychologii Richfeel:

  • www.richfeel.com

Klinika trychologiczna Richfeel jest dobrze znana z innowacyjności i doskonałości. Eksperci kliniki trychologicznej Richfeel przeprowadzają zabieg przeszczepu włosów metodą ekstrakcji pęcherzyków, która jest bezpieczna dla bezpiecznych i skutecznych zabiegów.

centra transplantacji włosów w pune

7. Idealne przeszczepy włosów:

  • www.perfecthairtransplant.com

Idealny przeszczep włosów to weteran w operacjach przeszczepu włosów. Ta klinika jest rozłożona w ważnych miastach Indii poza Pune i również odniosła imponujący sukces. Klinika ta jest kierowana przez dr Ruchi Shrivastava i dr Amitabh Shrivastava i jest firmą rodzinną.

8. Azjatycki Instytut Transplantacji Włosów:

Azjatycki instytut przeszczepów włosów jest popularnym ośrodkiem przeszczepów włosów w Pune z ponad 15-letnim doświadczeniem. Ta klinika artystyczna jest dobrze wyposażona, bezpieczna i skuteczna, zwłaszcza jeśli chodzi o zabiegi przeszczepu włosów.

Adres – posąg karve, w pobliżu lodów AB natural, Kothrud, Karve Nagar, Pune – 411029, Maharashtra.

9. Dr Parag B. Sahasrabudhe:

  • www.hairtransplantpuneindia.com

Z ekspertami z krajów rozwiniętych, takich jak USA i Wielka Brytania, którzy specjalizują się w transplantacji jednostek pęcherzykowych i ekstrakcji jednostek pęcherzykowych, dr Parag jest zmuszony liczyć się z.

Otrzymasz zapewnione najlepsze leczenie i opiekę pod okiem specjalistów z tych klinik.