Podobnie jak ty, twoja córeczka również chce dobrze wyglądać i chociaż Stany Zjednoczone zwykle czekają, aż dziecko dorośnie do imponującego wieku, aż zacznie przekłuwać uszy, większość krajów wschodnich angażuje się w myśl o przekłuwaniu uszu dziecka. Jedną z wad tego pomysłu byłoby to, że dzieci odczuwają ból bardziej w swoim wieku, a bólu nie można złagodzić środkami przeciwbólowymi na receptę. Mimo to istnieją różne ideologie, które szanujemy i jeśli chcesz kontynuować przekłuwanie uszu, oto lista wszystkich rodzajów, które możesz chcieć wybrać.

Przekłuwanie uszu noworodka to zwyczaj religijny w wielu społecznościach. Techniki te powstały pierwotnie w Indiach, a później zostały zachowane i zmodyfikowane przez Chińczyków. Zewnętrzna część Twoich uszu zawiera wiele ważnych punktów akupunktury i akupresury. Miejsce, w którym przekłuwa się uszy dziecka, jest znane z leczenia astmy. Dlatego nawet starożytni Indianie, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, nosili kolczyki. Ale z czasem ta praktyka przekłuwania uszu dziecka umiera powoli. Jest częścią tradycji i tradycji rytualnej, ale teraz jest szeroko zakrojoną modą. Niezależnie od tego, czy zabierzesz swoje dziecko na kosmetyczny przekłucie uszu, czy udasz się do złotnika, cel będzie służył. Ale powinieneś być podwójnie pewny, zanim zaczniesz podążać drogą kosmetyczną.

Jednak wcześniej zabierz dziecko na rutynową kontrolę, upewniając się, że wszystkie elementy życiowe jej ciała są na odpowiednim poziomie i są gotowe do zabiegu.

Zaprojektuj głowę:

przekłuwanie uszu dla niemowląt1

Kiedy coś robimy, zwykłym celem jest perfekcyjne wykonanie procedury, co jest głęboko przedstawione na tym zdjęciu. Zdjęcie tutaj pokazuje, jak możesz założyć ten okrągły kolczyk z czakrą na swoje dziecko i sprawić, by bezbłędnie się nim obnosiła. Jest to lekki, ozdobny złoty kolczyk z małą perłą osadzoną na środku. Dopasuj je do jej białego śliniaczka lub białego kapelusza, jeśli możesz. To dobra biżuteria do przekłuwania uszu dla dzieci.

Rodzaje przekłuwania uszu dla niemowląt:

Wiemy, że przekłuwanie uszu to ból i jesteśmy pewni, że nie chcesz nim torturować swojego dziecka. Oto kilka rodzajów przekłuwania uszu dla Twojego dziecka, które warto rozważyć.

1. Medyczne przekłuwanie uszu:

Twoje dziecko poprzez medyczne przekłucie uszu otrzyma profesjonalną opiekę lekarza lub pediatry. Zostanie przeszkolony w zakresie sterylności i leczenia ran. Zastosowanie systemu do przekłuwania wyeliminuje możliwość skażenia pacjenta na pacjenta. Sprzęt nie wejdzie w kontakt ze skórą.

2. Przebijanie igłą:

Przebijanie igłą jest zwykle wykonywane przez złotnika. Igła jest pusta i ma wystarczająco ostry koniec, aby zrobić dziurę w płatku ucha. Igła jest uważana za bezpieczną. Upewnij się, że robisz kolczyki z dobrego metalu, aby uniknąć infekcji.

3. Strzał z broni palnej:

Kolejną metodą jest strzał z pistoletu do przekłuwania dziecka. Strzał z pistoletu jest dość bezbolesny w porównaniu z igłą. Płat ucha dziecka jest zwykle wkładany między te dwie części instrumentu. Po naciśnięciu spustu sprężyna zostaje zwolniona, co powoduje zamknięcie instrumentu ze znacznym naciskiem. Kołek jest wciskany przez płatek ucha, wbijając go w plecy cierne.

Ból spowodowany igłą, medyczną lub postrzałową spowoduje pewien ból. Jednak chociaż igła jest stosunkowo bolesna, jest jednak bezpieczna. Strzał z broni palnej jest absolutnie bezbolesny.

  • Znieczulenie może być dobrą opcją dla niemowląt. Nie mogą znieść najmniejszego bólu, dlatego możesz poprosić lekarza o znieczulenie.
  • Krwawienie to kolejny powszechny efekt uboczny przekłuwania. Kiedy nastąpi postrzał lub przekłucie igły, pojawi się pewna ilość krwawienia. Przygotuj się na to i nie przerażaj się, gdy zobaczysz to na uszach dziecka.
  • Infekcja i alergie to kolejny powszechny efekt uboczny przekłuwania uszu dziecka. Upewnij się, że używany sprzęt i biżuteria są sterylne i wolne od zarazków. Upewnij się, że dana osoba używa czystych rąk i środka do dezynfekcji rąk.

Po przekłuciu niezbędna jest pielęgnacja uszu dziecka.

  • Dokładnie umyj ręce.
  • Użyj wacika lub wacika, aby nanieść alkohol lub maść z antybiotykiem na płatek ucha lub płaty.
  • Delikatnie obróć kolczyk w uchu.

Gdy ucho się zagoi, zdejmij kolczyki każdego wieczoru przed pójściem spać. Pocieraj alkohol po ich pierwszym usunięciu i upewnij się, że są czyste przed ponownym założeniem.

Prostota:

przekłuwanie uszu dla niemowląt2

Teraz jest to najlepszy sposób na zachowanie pokornego stylu. Nie chcesz nękać swojego dziecka ciężkim kolczykiem, który mógłby ją obciążyć i sprawić, że będzie niewygodna. Dlatego najlepszym sposobem jest wybór prostego ćwieka, w jasnym kolorze, który pasowałby do jej wieku, a jednocześnie nadawał jej modny wygląd. Utrzymywanie go w niewielkim stopniu to tylko kolejny styl. Jest to również dobry przekłuwanie uszu dla chłopca.

Wieszaki:

przekłuwanie uszu dla niemowląt3

Kolczyki występują w różnych stylach i wzorach, a oto kolejny klasyczny styl, który może Ci się spodobać. Ten szczególny kolczyk trochę wisi, ponieważ w kolczyku zaczyna się od źródła, ale główna atrakcja jest nieco niższa niż płatek. Często te kolczyki są nieco ciężkie, mimo że specjalnie wykonane mają również lekkie funkcje.

Klasyczny pierścień:

przekłuwanie uszu dla niemowląt4

Wszystkie te lata dzieciństwa, kiedy ściągałeś pierścionek w klasycznym stylu, w końcu dobrze ci się opłaciły i teraz chcesz wprowadzić to samo u swojego dziecka. Jest to prawdopodobnie jeden z powodów, dla których Twoje dziecko powinno zdecydować się na mały złoty pierścionek, który utrzyma odwieczną klasę na miejscu, jednocześnie zachowując atrakcyjne uszy.

Perłowe Sprawy:

przekłuwanie uszu dla niemowląt5

Dopasuj również jej perłowe biele do perły na uszach. Ten kolczyk opiera się wyłącznie na niesamowitej błyszczącej perle, która stanowi całość kolczyka. Po raz kolejny jest to zawieszka kończąca się poza małżowiną ucha i dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na wagę pierścionka.

Trochę olśnienia:

przekłuwanie uszu dla niemowląt6

Diamentowy kolczyk to kolejny klasyk z dzieciństwa. Możesz zaimplementować ten kolczyk, być może z innymi modyfikacjami, w uchu dziecka, ale zawsze istnieje szansa, że ​​olśniewający kamień może dodać trochę wagi. W takich momentach podstawa kolczyka powinna być lekka, aby wyrównać wagę.

Kula ognia:

przekłuwanie uszu dla niemowląt7

Ognista kula to nic innego jak uroczy mały ognisty pierścionek, czerwony i ładny, który byłby po prostu hitem jak żaden inny. Jest mały, okrągły i dziki i na pewno będzie ulubieńcem Twojego dziecka. Możesz również wypróbować to na swoim chłopcu, aby uzyskać podobny efekt.

Bliźniacy:

przekłuwanie uszu dla niemowląt8

Zaczynając od małego paska, dwa bliźniacze kamienie błyszczą i błyszczą w jej uszach, pełny diamentowy kolczyk ze srebrną podstawą. Jednak, aby wszystko było lekkie lub bezpieczne, możesz nawet zdecydować się na sztuczne diamenty. Jest to rzeczywiście sprawa z klasą w połączeniu z widokiem na trendy.

Tylko gwiazda:

przekłuwanie uszu dla niemowląt9

Ostatnia na liście wygląda jak rozgwiazda, ładna i kusząca z miękkim, błękitnym kamieniem pośrodku, otoczona moimi małymi okularami olśniewających kamieni. To będzie idealny zestaw dla Twojego małego dziecka.

Niemowlęta mają wrażliwą skórę. Chociaż możesz rozważyć najlepsze opcje przekłuwania uszu noworodka, upewnij się, że wybierasz tylko najlepsze. Upewnij się, że zapewniasz odpowiednią opiekę i nie pozwól dziecku cierpieć więcej tortur. Nieustannie zwracaj uwagę na wszelkie inne infekcje lub płyny, które zwykle się pojawią. Upewnij się, że tylko profesjonaliści robią to dla Twojego dziecka.