Przytyć w 10 dni! Jak to jest możliwe? Nie martw się! Ten artykuł pomoże Ci przytyć. Niedowaga jest symbolem choroby, w przeciwnym razie brakuje pożywienia. W stanie, jeśli chcesz zmieścić się w ukochaną sukienkę, to przy odpowiednim posiłku, zaplanowaniu przekąsek i odpowiednich ćwiczeniach możesz szybko zwiększyć masę w 10 dni. Dla szczupłych osób przybieranie na wadze również odgrywa ważną rolę w poprawie ich urody. Przeczytaj uważnie ten artykuł.

Wskazówki, jak naturalnie przybrać na wadze w 10 dni 3

Musisz wiedzieć, że praktycznie możesz osiągnąć więcej niż 2 do 3 funtów w 10 dni i odwrotnie. Jeśli masz niedowagę i masz sztywny wygląd, wtedy przybierasz na wadze, aby nadać ciału krzywe, przywrócić młodą otyłość i uzyskać atrakcyjną osobowość. Obecnie każda osoba jest tak zajęta, że ​​musi dostarczyć kalorii potrzebnych do silnego przybrania na wadze. Zdrowa żywność musi skupiać się w tym samym czasie, ponieważ oferuje składniki odżywcze niezbędne do uzyskania najkorzystniejszej energii i wydajności.

Zobaczmy tutaj szczegółowo niektóre wskazówki.

 • Unikaj picia wody tuż przed posiłkiem, bo może to dawać fałszywe oznaki sytości i zmniejszać apetyt.
 • Jedz produkty bogate w kalorie, ponieważ masz tendencję do spożywania większej ilości kalorii, nawet w mniejszych porcjach.
 • Jedz częściej. Stopniowo zwiększaj liczbę posiłków dziennie.
 • Ćwicz regularnie, ponieważ ureguluje to Twój metabolizm, a nawet zwiększy metabolizm.

Jak przytyć w 10 dni:

Istnieje kilka wskazówek, które pomogą Ci przybrać na wadze w zaledwie 10 dni. Niektóre z nich są następujące;

1. Miej dodatkowe kalorie:

Powinieneś spożywać około 1000 dodatkowych kalorii dziennie, aby zwiększyć ilość mniejszą niż pół kilograma tygodniowo. Twoje rzeczywiste zapotrzebowanie kaloryczne może się zmieniać w zależności od Twojego wzrostu, poziomu aktywności i wagi, a także tempa metabolizmu Twojego organizmu. Wybieraj takie potrawy, które zawierają buraki, morele, płatki zbożowe, dynię, rodzynki, banany, daktyle, fasolę, kukurydzę, ziemniaki itp. Preferuj ciężkie zupy z fasolą lub soczewicą.

Wskazówki, jak przybrać na wadze w 10 dni

 • Czego potrzebujesz: Produkty wysokokaloryczne, takie jak awokado, fasolka po bretońsku, ser, masło, śmietana, jajka, muesli itp.
 • Co musisz zrobić: Zastąp niskokaloryczną żywność wysokokalorycznymi produktami spożywczymi, aby móc spożywać co najmniej 1000 kalorii więcej niż jest to wymagane zgodnie z aktualnym wzrostem i wagą ciała.
 • Dlaczego to działa: Spożywaj dodatkowe kalorie niż te, których potrzebuje Twój organizm, będą przechowywane i pojawią się jako wzrost masy ciała.

2. Jedz więcej i częściej:

Spożywaj około 3 posiłków dziennie plus najmniejszą z dwóch wspaniałych przekąsek. Powiększ swoje porcje. Dodaj jeden dodatkowy przedmiot do swojego klasycznego śniadania. Spożywaj nieco więcej jedzenia podczas każdego posiłku. Jeśli szukasz sposobu na przybranie na wadze w domu w 10 dni, zjedz kilka batonów musli lub pączka po każdym posiłku plus w tym samym czasie jako przekąskę.

Wskazówki, jak przybrać na wadze w 10 dni

 • Czego potrzebujesz: Dodaj dodatkowe posiłki do istniejącego planu diety.
 • Co musisz zrobić: Spożywaj co najmniej 3 główne posiłki i 2 przekąski dziennie.
 • Dlaczego to działa: Zwiększenie liczby posiłków każdego dnia będzie stopniowo zwiększać ilość spożywanych kalorii i przewyższa dzienne zapotrzebowanie na kalorie. Dodatkowo częstsze jedzenie każdego dnia powoli stanie się nawykiem i zwiększy apetyt. To jedna z najlepszych wskazówek, jak przybrać na wadze w 10 dni dla mężczyzn.

3. Pij wystarczająco dużo płynów:

Jeśli chodzi o zwiększenie masy mięśniowej, odpowiedzią jest spożycie wody. Woda jest zachowana w samym mięśniu, w związku z tym, gdy nie pijemy wystarczającej ilości wody używanej do masy mięśniowej, wymiar może się zmniejszyć. Połykaj mnóstwo płynów, które dostarczają składników odżywczych i kalorii, takich jak mleko, napoje energetyczne i świeże soki owocowe. Utrzymuj nawodnienie i pij podczas posiłków oraz włóż je pomiędzy, aby zwiększyć wykorzystanie kalorii.

Wskazówki, jak przybrać na wadze w 10 dni

 • Czego potrzebujesz: Pij 6-8 szklanek płynów dziennie
 • Co musisz zrobić: Pij codziennie dużo odżywczych i kalorycznych płynów, takich jak koktajle proteinowe, świeże soki owocowe, mleko i koktajle mleczne i inne.
 • Dlaczego to działa: Jeśli chodzi o przyrost masy mięśniowej wraz z masą ciała, bardzo ważne jest, aby do diety dodawać odpowiednią ilość płynów. Picie wystarczającej ilości wody zapewni, że rozmiar masy mięśniowej nie ulegnie zmniejszeniu i zapewni nawodnienie.

4. Podnoszenie ciężarów:

Aby zwiększyć wagę w 10 dni, wykonuj podnoszenie ciężarów, ponieważ pomaga to skręcić dodatkowy tłuszcz w mięśnie. Wstaw podnoszenie ciężarów do swojego planu treningowego co najmniej 3 razy w każdym tygodniu.

Wskazówki, jak przybrać na wadze w 10 dni

 • Czego potrzebujesz: Trening siłowy
 • Co musisz zrobić: Włącz ćwiczenia, zwłaszcza trening siłowy, do swojej codziennej rutyny co najmniej trzy razy w tygodniu.
 • Dlaczego to działa: Podczas treningu siłowego nadmiar tłuszczów jest przekształcany w mięśnie. Zwiększa się masa mięśniowa, która sprawia, że ​​ciało wygląda na masywne, a nawet pomaga w uzyskaniu większej masy. To błędne przekonanie, że chudzi ludzie nie powinni ćwiczyć. Ćwiczenia są bardzo ważne dla każdego, ponieważ pomagają każdemu osiągnąć idealną wagę. Dla osób szczupłych działa na przyrost masy, a dla osób otyłych na utratę tłuszczu.

5. Suplement kreatynowy:

Tabletki kreatynowe są w stanie ułatwić wielu sportowcom przybranie na wadze. Aby przybrać na wadze w 10 dni, tabletki kreatynowe działają jak magiczna pigułka. Bardzo ważne jest, aby skonsultować się z lekarzem przed zażyciem tabletki kreatyny.

Wskazówki, jak przybrać na wadze w 10 dni

 • Czego potrzebujesz: Tabletki kreatynowe
 • Co musisz zrobić: Przez pierwsze 5-7 dni zażywaj dawkę nasycającą 20g tabletek kreatyny, którą można podzielić na 4 porcje. Później minimalna dawka 3-5g kreatyny może być kontynuowana w nieskończoność.
 • Dlaczego to działa: Kreatyna działa jak magia dla tych, którzy chcą przybrać na wadze. Pomaga ludziom w uzyskaniu masy przekraczającej normalne poziomy. Dla tych, którzy polowali na Jak zwiększyć masę ciała w 10 dni, kluczem są tabletki z kreatyną. Te tabletki będą działać jak magia, aby pomóc w zdrowym przybieraniu na wadze.

6. Prawidłowy sen:

Większość mięśni regeneruje się i rozwija w tym samym czasie, kiedy śpimy. Dlatego dobre dni odpoczynku plus sen są niezbędne dla wzrostu masy mięśniowej. Dlatego zdecydowanie zaleca się spanie od 6 do 8 godzin.

Wskazówki, jak przybrać na wadze w 10 dni

 • Czego potrzebujesz: Spokojny sen trwający 6-8 godzin każdego dnia
 • Co musisz zrobić: Przestrzegaj rutyny i śpij co najmniej 6-8 godzin każdego dnia.
 • Dlaczego to działa: Tak jak ćwiczenia i inne rzeczy są ważne dla przybierania na wadze, tak samo ważny jest regularny sen. W rzeczywistości trening snu i treningu siłowego idą w parze. Nie możesz zobaczyć wzrostu mięśni tak bardzo, jak oczekiwano, jeśli nie śpisz regularnie. Szukasz sposobu na przybranie na wadze dla kobiet w 10 dni, a następnie spróbuj regularnie spać, aby zobaczyć, jak cudownie się zmienia.

7. Sok z marchwi:

Dla tych, którzy szukają tego, co jeść, aby w 10 dni przybrać na wadze, sekretnym składnikiem jest sok z marchwi. Rozpocznij każdy posiłek od 2 uncji. soku z marchwi na niewypełnionym żołądku; w przeciwnym razie złap enzymy trawienne dwadzieścia minut przed posiłkiem. Sok z marchwi stymuluje ruch, ponadto produkcję enzymów w jelicie cienkim oraz rozwija przyswajanie składników odżywczych. Narządy trawienne zapewniają dodatkową moc, aby całkowicie wchłonąć składniki odżywcze i kalorie, takie jak spożywane jedzenie.

 • Czego potrzebujesz: 2-3 marchewki
 • Co musisz zrobić: Przygotuj świeży sok z 2-3 marchewek i wypij go na pusty żołądek. Rozpocznij posiłek od soku z marchwi.
 • Dlaczego to działa: Sok z marchwi sprawia, że ​​organizm wydziela enzymy trawienne i tym samym zwiększa apetyt. Pokarm spożywany po wypiciu soku z marchwi może być prawidłowo trawiony, a tym samym pomaga w przybieraniu na wadze. Dla tych, którzy szukają sposobów na przybranie na wadze w ciągu dziesięciu dni domowych środków, to jest to najlepsze rozwiązanie.

8. Zwiększ dzienne posiłki:

Jeśli szukasz sposobu na przytycie w 10 dni, to najprostszym rozwiązaniem jest zwiększenie liczby posiłków dziennie. W ten sposób automatycznie przyjmiesz większą ilość kalorii bez większego wysiłku.

 • Czego potrzebujesz: Zwiększ liczbę posiłków dziennie do 4-5 posiłków.
 • Co musisz zrobić: Skonstruuj swój dzienny harmonogram posiłków w taki sposób, aby spożywać co najmniej 3 pełne posiłki i 2 przekąski środkowe.
 • Dlaczego to działa: Częstsze jedzenie bez wysiłku zwiększy dzienne spożycie kalorii. Jedz produkty bogate w kalorie, aby zwiększyć wagę w 10 dni.

9. Joga:

Zastanawiasz się, jak zwiększyć wagę w 10 dni? Po prostu zacznij regularnie ćwiczyć jogę, a w ciągu 10 dni zobaczysz magiczny efekt.

 • Czego potrzebujesz: Włącz jogę do swojej codziennej rutyny.
 • Co musisz zrobić: Wykonaj co najmniej 30 minut jogi
 • Dlaczego to działa: Joga to piękny sposób na wewnętrzne uzdrowienie ciała. Każda wewnętrzna nierównowaga w ciele może być łatwo zrównoważona poprzez jogę. Mogą istnieć różne powody, dla których nie przybierasz na wadze, które można szybko rozwiązać i dzięki jodze możesz przybrać na wadze w 10 dni.

10. Ćwiczenie:

Dla osób, które szukają rozwiązań, jak szybko przytyć w 10 dni, mamy rozwiązanie Twojego problemu. Po prostu zacznij regularnie ćwiczyć i zobacz zmiany w swojej sylwetce. Być może zastanawiasz się, że jesteś już chuda, a ćwiczenia sprawią, że jeszcze bardziej schudniesz, ale ta teoria to czysty mit, a regularne ćwiczenia przyniosą cudowną zmianę w Twoim ciele.

 • Czego potrzebujesz: Ćwiczenia w dowolnej formie
 • Co musisz zrobić: Ćwicz w dowolnej formie przez co najmniej 30 minut przez 5 dni w tygodniu.
 • Dlaczego to działa: Ćwiczenia regulują metabolizm organizmu i zwiększają apetyt. To z kolei pomaga w przybieraniu na wadze. Więc jeśli szukasz sposobu na naturalne przybranie na wadze w 10 dni, to przede wszystkim musisz włączyć ćwiczenia do swojej codziennej rutyny.

11. Wyeliminuj stres:

Jedną z największych przyczyn utraty wagi jest stres. Więc jeśli szukasz sposobu na przybranie na wadze dla mężczyzn w 10 dni, zacznij od usunięcia stresu ze swojego życia. Ponieważ wszelkie wysiłki, które włożysz, to zwiększenie spożycia żywności i wszystko, ale nic nie zadziała, chyba że będziesz wolny od stresu.

 • Czego potrzebujesz: Wyeliminuj stres
 • Co musisz zrobić: Wykonuj medytację, która może pomóc ci złagodzić stres.
 • Dlaczego to działa: Stres zabija głód i tłumi apetyt. Więc jeśli szukasz wskazówek, jak przytyć w 10 dni, to sekretną wskazówką jest wyeliminowanie stresu.

12. Pozostań zmotywowany:

 • Czego potrzebujesz: Pozytywne nastawienie
 • Co musisz zrobić: Pozostań zmotywowany.
 • Dlaczego to działa: Przybieranie na wadze nigdy nie jest natychmiastowe i podobnie jak utrata wagi jest procesem długotrwałym. Musisz przejść długą drogę i dlatego bardzo ważne jest, abyś był zmotywowany. Miej pozytywne nastawienie i nie odwracaj się od celu.

Czego należy unikać:

Oto pewne rzeczy, których należy unikać, aby zobaczyć zdrowy i prawidłowy przyrost masy ciała:

Palenie:

Palenie szkodzi zdrowiu. Długotrwałe palenie ogranicza apetyt i powoduje utratę wagi. Jeśli więc masz już niedowagę i pragniesz przybrać na wadze w zdrowy sposób, najlepszym rozwiązaniem jest całkowite rzucenie palenia. Jeśli jednak nie możesz rzucić palenia, unikaj palenia przynajmniej godzinę przed i po każdym posiłku.

Jazda rowerem :

W Cycling metabolizm jest znacznie podniesiony i pomaga w utracie wagi. Tak więc, aby przybrać na wadze, chodź na inne formy ćwiczeń, ale zdecydowanie nie na jazdę na rowerze.

Bieganie :

Podobnie jak jazda na rowerze, bieganie również podnosi metabolizm. Zamiast tego idź pobiegać. Ćwiczenia to sposób na życie, ale jeśli chcesz przytyć, to wykonywanie ćwiczeń, które mogą podnieść Twój metabolizm, nie jest dobrym pomysłem.

Przybieranie na wadze jest równie żmudne, jak jej utrata. Bądź zmotywowany i przestrzegaj zdrowych nawyków, aby szybko i systematycznie przybierać na wadze. Nigdy nie jest wskazane, abyś stosował niezdrowe nawyki żywieniowe, w tym jedzenie śmieci, aby szybko przybrać na wadze. Możesz szybko przybrać na wadze, ale ma to swoje wady.