Czy przeszkadza Ci Twoja chuda i chuda sylwetka? Czy twoje chude ciało niekorzystnie wpływa na twoją osobowość? Chcesz wiedzieć, jak przytyć w tydzień? Jeśli kiwasz głową, to właśnie trafiłeś we właściwe miejsce. Przybieranie na wadze może być tak samo trudne, jak utrata masy ciała, i musisz zachować równowagę między ćwiczeniami a dietą. Takie połączenie pomoże Ci szybko przybrać na wadze i uatrakcyjnić ogólny wygląd.

Czy możesz przytyć w zaledwie 1 tydzień? Wiele osób myśli, że jak to możliwe, ale tak jest. Większość ludzi mówi o utracie wagi, ale niewiele jest osób zainteresowanych tematem przyrostu masy ciała. Na świecie jest wielu chudych ludzi, którzy pragną zdrowej i wspaniałej osobowości. W dzisiejszych czasach dobra osobowość jest niezbędna dla każdego człowieka, aby osiągnąć sukces w każdej dziedzinie swojego życia. Myślę, że jeśli chcesz przytyć w zaledwie tydzień, ten artykuł bardzo Ci pomoże.

Jak zwiększyć wagę ciała w 7 dni?

Osiągnięcie wagi nie jest rzeczą prostą. Potrzebuje dyscypliny i cierpliwości nie tylko do treningu, ale także do zdrowej diety. Pamiętaj, że musisz wszystko zrobić na świetnym poziomie. Zarówno ćwiczenia, jak i odpowiednia dieta, odgrywają skuteczną rolę w osiągnięciu upragnionego celu. Jeśli masz szybki metabolizm, bardzo trudno będzie ci przytyć. Należy pamiętać, że zbyt niska masa ciała skutkuje różnymi problemami zdrowotnymi, takimi jak brak miesiączki u kobiet, utrata gęstości kości i uszkodzenie narządów itp. Dlatego tak ważne jest, aby każda osoba osiągnęła idealną wagę.

Jak przybrać na wadze w ciągu jednego tygodnia:

Osoby otyłe zazdroszczą chudym ludziom ich sylwetki, ale pamiętaj, że bycie chudym i niedowagą ma swoje własne skutki uboczne i jest równie trudne, jak przybieranie na wadze. A jeśli chodzi o ektomorfy, może to być jeszcze trudniejsze. Dzieje się tak dlatego, że tacy ludzie mają bardzo małą budowę ciała, a ich tempo metabolizmu jest bardzo wysokie. Niektóre wskazówki, jak szybko przybrać na wadze w ciągu 1 tygodnia, są poniżej:

 • Ćwicz regularnie, w tym trening siłowy
 • Unikaj napojów pakowanych, ponieważ nie są zdrowe i zawierają dużo cukru
 • Włącz do swojej diety składniki odżywcze, które są wysokokaloryczne
 • Zjedz porządną kolację, ponieważ zyskasz maksimum podczas snu.

Istnieje wiele wskazówek i sposobów, dzięki którym można zacząć przybierać na wadze w ciągu zaledwie jednego tygodnia, ale przed przejściem na nie należy znać przyczynę bycia chudym. Istnieje wiele powodów, dla których można być tak chudym i chudym, takie jak:

 • Depresja
 • Niedobór enzymu
 • Dolegliwości, które powodują utratę wagi, takie jak nadczynność tarczycy, gruźlica, rak itp.
 • Niedobór żywieniowy
 • Zaburzenia jedzenia

Poniżej podaliśmy listę najlepszych sposobów wraz z dietą, która jest bardzo pomocna w osiągnięciu celu przybierania na wadze w ciągu tygodnia. Są one następujące;

1. Unikaj węglowodanów po ćwiczeniach:

W wielu badaniach stwierdzono, że badania pokazują, że szybciej odbudujesz mięśnie w dni relaksu w takim stanie, że odżywisz swój organizm węglowodanami. Węglowodany pomagają przytyć. Jednak będzie to tylko przyrost tkanki tłuszczowej, a nie przyrost masy mięśniowej. Pokarmy, takie jak makaron, chleb pszenny, brązowy ryż, płatki owsiane, zwiększają wagę, chociaż ich mnóstwo to tylko tłuszcz. Pokarmy po treningu zawierające węglowodany zwiększają poziom insuliny, co z kolei spowalnia tempo rozpadu białek. Zamiast tego musisz spożyć banana, kanapkę z masłem orzechowym i napój sportowy do posiłku potreningowego.

2. Zwiększ spożycie posiłków:

Aby móc przybrać na wadze w 1 tydzień, konieczne jest dodatkowe spożywanie. Jednak może to być trudne w stanie, zaspokoisz mały głód, w przeciwnym razie nie znasz przytłaczającej tak dużej ilości jedzenia. Dlatego podziel posiłki na 5 lub 6 małych dzieci, a nie na 3 przez cały dzień. Spożywaj posiłek co 3 godziny i pij napoje 30 minut przed lub po posiłku. Dzięki temu zachowasz miejsce na jedzenie, a także pozbędziesz się wszystkiego, co leży na twoim talerzu.

3. Wykonaj ćwiczenia:

Włącz ćwiczenia oporowe do swojej rutyny przybierania na wadze, aby pomóc Ci zwiększyć beztłuszczową masę mięśniową i związany przyrost tkanki tłuszczowej. Ćwiczenie każdego głównego zestawu mięśniowego przez 2 do 3 dni w tygodniu oraz wykonywanie 8 do 12 powtórzeń każdego treningu siłowego, który wykonujesz. Zadbaj o wysiłek łydek, pośladków, ud, brzucha, klatki piersiowej, pleców, ramion, tricepsów, bicepsów na normalnym fundamencie dla największych konsekwencji.

4. Wystarczający sen lub odpoczynek:

Od 8 do 9 godzin snu każdej nocy jest niezwykle konieczne i niezwykle ważne, aby móc szybko przybrać na wadze w ciągu 7 dni, a także w zdrowy sposób. Musisz wiedzieć, że podczas snu Twoje mięśnie odbudowują się i regenerują. Pamiętaj, że jeśli nie odpoczniesz wystarczająco długo, nie będziesz czerpać korzyści zarówno z diety, jak i ćwiczeń. Więc odpocznij! To najprostszy i najlepszy sposób na przybranie na wadze w tydzień.

5. Spożywaj białko:

Białko odgrywa główną rolę w przybieraniu na wadze; dlatego włącz białko do swojej diety. Twoja dieta zawiera około 25% kalorii w przeliczeniu na białko, w przeciwnym razie 188 gramów białka dziennie, o której godzinie spożywaj dietę 3000 kalorii.

6. Podnoszenie ciężarów:

Czy chcesz wiedzieć, jak przybrać na wadze w 1 tydzień poprzez ćwiczenia z podnoszeniem ciężarów? Bez ćwiczeń, takich jak podnoszenie ciężarów, każdy przyrost masy ciała będzie gruby. Dlatego niezbędne jest uzupełnienie prawidłowej diety o podnoszenie ciężarów. Ważne jest, aby ćwiczyć 3 do 4 razy w tygodniu. Podnieś trudne, a następnie popraw do kolejnych ćwiczeń. Wykonuj duże ruchy, takie jak martwy ciąg, wyciskanie na ławce, wiosłowanie w pochyleniu, przysiady, wyciskanie wojskowe i podciąganie. Wszystkie te ruchy lub ćwiczenia pomagają spalić dodatkowe kalorie w mięśniach, aby pomóc Ci zwiększyć wagę. Są to podnośniki wielostawowe, które osłabią twoją strukturę, a także zmotywują twoje ciało uzależnione od wzrostu. Musisz zdobyć silną siłę z zamiarem poprawy.

7. Pij dużo wody:

Odwodnienie jest odpowiedzialne za wszelkiego rodzaju problemy z kondycją, wraz z mniejszą siłą utrzymania się na siłowni. Dlatego pij codziennie około pół galona wody, ponieważ woda jest potrzebna do uzyskania energii, którą chcesz osiągnąć. Jak również zaleca się, aby każda osoba wypijała co najmniej 8 do 10 szklanek wody dziennie. Picie dużej ilości wody może pomóc w przytyciu w ciągu 1 tygodnia.

8. Unikaj złego tłuszczu:

Jeśli chcesz przytyć w ciągu tygodnia, wybierz dobre tłuszcze w jego koronce tłuszczów Trana podobnych do tabletek. Dlatego unikaj chipsów, cukierków, ciast i innych słodzików i smażonych potraw. Żywność o wysokiej zawartości białka i niskiej zawartości tłuszczu to pierś z kurczaka, tuńczyk oraz dodatkowe owoce morza, warzywa, owoce, indyk i chude mięso itp..

9. Zwiększ spożycie kalorii:

W ciągu tygodnia możesz faktycznie przytyć 2 funty, jeśli spożyjesz 1000 kalorii więcej niż Twoje ciało regularnie spala. Dzieje się tak, ponieważ spożycie równe 1000 dodatkowych kalorii dziennie wspiera Cię w zwiększeniu masy mięśniowej, kiedy dołączysz do planu treningu siłowego. Wybierz produkty bogate w składniki odżywcze i wysokokaloryczne, takie jak masło orzechowe, awokado, nasiona, hummus i orzechy. Dodawaj skompresowane mleko do zapiekanek, napojów i zup lub tłuczonych ziemniaków, aby zwiększyć kaloryczność jedzenia.

10. Liczenie pomaga:

Oblicz swoje kalorie odpoczywając na co dzień. Tylko Ty musisz policzyć spożyte kalorie, a w dzisiejszych czasach śledzenie kalorii nie jest trudne, biorąc pod uwagę fakt, że dostępnych jest wiele darmowych aplikacji mobilnych, które wykonują pracę za Ciebie. Poświęć trochę czasu i upewnij się, że musisz być tak dokładny, jak to możliwe. Zważ się także co drugi dzień. To prosta wskazówka, jak przytyć.

11. Wypij trochę mleka przed pójściem spać:

Przygotuj mieszankę białka i węglowodanów na 30 minut przed pójściem spać. Tak więc kalorie prawdopodobnie będą się z tobą wiązać podczas snu i zmniejszyć załamanie białka w mięśniach. Przed pójściem spać wypij szklankę mleka to również wsparcie przytyć w ciągu jednego tygodnia.

12. Mądrze wybieraj jedzenie:

Przybranie na wadze w ciągu tygodnia zdecydowanie nie jest łatwym zadaniem, chociaż może tak brzmieć. Przyrost masy ciała nie oznacza wzrostu w calach na brzuchu; musi być proporcjonalna i zdrowa. W tym celu musisz mądrze wybierać jedzenie. Ogranicz spożycie błonnika do ilości, która pomaga w wypróżnianiu i zapobiega zaparciom. Unikaj pokarmów, takich jak vanaspati i ghee, ponieważ mogą one powodować wzrost poziomu cholesterolu. Dodaj do swojej diety dużo owoców i warzyw, aby uzyskać dobrą dawkę witamin i minerałów.

13. Czas się przekąsić:

Innym prostym sposobem na przybranie na wadze w ciągu tygodnia jest dodanie do diety wysokokalorycznych przekąsek. Jedzenie ½ szklanki orzechów w ciągu dnia dostarczy Ci około 500 kalorii. Orzechy takie jak migdały i rodzynki są niezwykle korzystne dla osób pragnących przybrać na wadze, ponieważ oprócz kalorii dostarczają również sporej dawki innych składników odżywczych. Koktajle stanowią również zdrową przekąskę, która zapewni uczucie sytości między posiłkami. Obficie zawiera masło orzechowe i banana, aby promować zdrowy przyrost masy ciała.

14. Rzuć palenie:

Szkodliwe skutki palenia są znane wszystkim. Badania wykazały, że palenie całkowicie zabija apetyt. Więc jeśli chcesz przytyć w ciągu tygodnia, będziesz musiał całkowicie zrezygnować z nałogu palenia. Jeśli jednak jesteś bardzo uzależniony od papierosów, przynajmniej postaraj się nie palić przed jedzeniem.

15. Trzymaj się z dala od stresu:

Stres może okazać się większą przeszkodą, jeśli chcesz szybko przybrać na wadze. Bycie szczęśliwym nie tylko pozytywnie wpłynie na twoje wysiłki, ale także zmotywuje cię do tego procesu. Jeśli Twoja praca wymaga długiego przebywania na świeżym powietrzu, nie przejmuj się tym. Po prostu noś przy sobie wysokokaloryczne pokarmy przez cały czas i jedz tyle, ile możesz. To kolejny prosty sposób na przybranie na wadze.

16. Pij koktajle, aby przytyć:

Zamiast brać tabletki na przyrost masy ciała idź na koktajle. Dodanie koktajli do planu diety sprawi, że przybieranie na wadze będzie pyszną podróżą. Koktajle mogą zawierać jogurt, proszek białkowy, masło migdałowe, mleko sojowe, orzechy, owoce itp. Zrób kombinację różnych dostępnych pożywnych produktów spożywczych i przygotuj własny koktajl, który będzie pełnił funkcję pełnowartościowego środkowego posiłku.

17. Dodaj koktajle Mass Gainer do swojej codziennej rutyny:

Koktajle typu mass gainer są bogate w proteiny, co jest bardzo ważne zwłaszcza podczas treningu siłowego. Pomagają w budowaniu mięśni i nadają ciału stonowany wygląd, a nie zwiotczenia. Dodanie szejków typu mass gainer do reżimu potreningowego sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się silna, a także zadbasz o codzienne dodatkowe zapotrzebowanie na kalorie. Skonsultuj się ze swoim trenerem, aby uzyskać najlepszy shake gainer, który będzie pasował do Twojego ciała, rutyny treningowej i docelowego przyrostu masy.

Czego należy unikać podczas procesu przybierania na wadze:

Aby systematycznie przybierać na wadze, oprócz uwzględniania powyższych wskazówek w swojej rutynie, są pewne rzeczy, których musisz nawet unikać. Są jak pod:

 • Unikaj stresu, aby przybrać na wadze. Zbyt duży stres może spowolnić proces.
 • Palenie i picie zabija apetyt, dlatego najlepiej unikać podczas misji przybierania na wadze.
 • Prowadź zdrowy tryb życia i nie dodawaj śmieci do swojej diety tylko dlatego, że jesteś chudy i chcesz szybko przytyć. Chociaż może ci to od razu pomóc, zdecydowanie nie będzie dobre na dłuższą metę.

Rzeczy do zapamiętania podczas przybierania na wadze:

 • Podobnie jak w przypadku utraty wagi, przybieranie na wadze nie może nastąpić poprzez cud. To długotrwały proces i musisz być wytrwały i zmotywowany.
 • Uzyskanie zdrowej wagi nie jest procesem trwającym dni czy tygodnie, ale w rzeczywistości zajmuje miesiące, a czasem nawet lata. Stosuj zdrową rutynę, a wszystko będzie się zmieniać stopniowo.
 • Niech liczy się każdy kęs. Dołącz kilka przekąsek przed snem, takich jak orzeszki ziemne lub migdały, które są wysokokaloryczne, a nawet mniejsze porcje będą miały znaczenie.

Przybieranie na wadze powinno być procesem stopniowym i nie należy oczekiwać, że zdarzą się cuda. Kluczową mantrą do przybierania na wadze jest spożywanie większej ilości kalorii w ciągu dnia niż twoje ciało jest w stanie spalić. Pomoże Ci to przybrać na wadze. Te skuteczne wskazówki dotyczące przybierania na wadze pomogą Ci osiągnąć swój cel w zdrowy sposób. Możesz przytyć kilka kilogramów i przytyć w ciągu 1 tygodnia, ale znaczną i trwałą zmianę można zaobserwować tylko wtedy, gdy pozostaniesz zmotywowany i będziesz przestrzegał ścisłego reżimu. Wyznacz cel i skup się na osiągnięciu celu.

Często Zadawane Pytania & Odpowiedzi:

P1: Jak szybko przybrać na wadze w 7 dni??

Odp.: Poniżej znajdują się różne wskazówki, które pomogą Ci szybko przybrać na wadze:

 • Jedz więcej kalorii niż spalasz
 • Zjedz 500 kalorii więcej niż potrzebuje Twój organizm. Powiedzmy, że jeśli musisz spożywać 2000 kalorii dziennie, aby utrzymać wagę, to w procesie przybierania na wadze powinieneś spożywać 2500 kalorii.
 • Zwiększ wielkość porcji posiłków.
 • Zwiększ liczbę posiłków dziennie
 • Dodaj przekąski i chrupanie w połowie posiłku do swojej rutyny
 • Dodaj do swojej diety pełnotłuste mleko i przetwory mleczne
 • Śledź kalorie
 • Ćwicz regularnie

P2: Co mogę zjeść, aby przybrać na wadze w ciągu jednego tygodnia??

Odp.: Przybieranie na wadze w 1 tydzień to mit. Przybieranie na wadze może być równie trudne jak odchudzanie i zawsze jest procesem czasochłonnym. Jednak następujące pokarmy pomogą Ci szybko i bezpiecznie przybrać na wadze, a Ty zaczniesz widzieć pozytywny wynik w procesie przybierania na wadze:

 • mleko
 • Szejki białkowe
 • Ryż
 • czerwone mięso
 • Orzechy i masło orzechowe
 • Chleb pełnoziarnisty
 • Inne skrobie
 • Odżywki białkowe
 • Łosoś
 • Suszone owoce
 • Batoniki zbożowe
 • Tłuszcze i oleje
 • Ser
 • Jogurt
 • Makaron

P3: Jak szybko przybrać na wadze w 1 tydzień??

Odp.: Żaden cud nie pomoże ci przybrać na wadze z dnia na dzień. Przybieranie na wadze jest procesem długotrwałym i wymaga cierpliwości i wytrwałości. Zachowaj motywację, jedz zdrowo, zwiększ spożycie kalorii, a na dłuższą metę wyjdziesz jako zwycięzca.