Masz dość jedzenia przez cały dzień, a mimo to nie przybierasz na wadze? Czy ćwiczysz na siłowni rygorystycznie, a mimo to nie jesteś w stanie wzmocnić zawartości mięśni? Cóż, twoje rozwiązanie polega na użyciu proszku białkowego do przybierania na wadze. Idealnie na rynku dostępne są trzy rodzaje proszku białkowego, ale najlepszym proszkiem jest Whey to Health. Są trochę ciężkie w kieszeni, ale wiadomo, że są doskonałe, ponieważ są organiczne i bardzo przydatne w przybieraniu na wadze. W tym artykule wyjaśniono powód wyboru serwatki jako najlepszego białka serwatkowego w proszku do przybierania na wadze. Podaje również szczegółowe informacje na temat jego składu, skuteczności i instrukcji stosowania najlepszego proszku białkowego.

Najlepszy proszek białkowy do przybierania na wadze

Dlaczego serwatka jest najlepszym proszkiem białkowym do przybierania na wadze bez skutków ubocznych??

Kilka głównych powodów, dla których „Serwatka dla zdrowia” jest najlepszym wysokobiałkowym proszkiem na przyrost masy ciała, wymieniono poniżej

 • Kalorie na bazie białka: Kalorie pochodzą wyłącznie z białek. Serwatka dla zdrowia ma stężenie białka, w którym wszystkie kalorie pochodzą z tego białka, a nie z węglowodanów lub tłuszczów. Pozbawiony jest sztucznych słodzików ani innych markowych składników.
 • Certyfikowany produkt: Ten produkt jest certyfikowany przez USP i jest oznakowany certyfikatem USDA jako organiczny. Często proszki białkowe, które twierdzą, że są najlepsze, nie są certyfikowane i zawierają toksyczne zanieczyszczenia. Posiadanie etykiety zapewnia brak takich zanieczyszczeń.
 • Produkt wysokiej jakości z USA: Ponieważ jest przygotowywany w USA, standard i jakość przewyższają inne białka w proszku, które mogą powodować szkodliwe skutki uboczne.

Skład składników odżywczych:

Serwatka dla zdrowia to najlepszy proszek białkowy do szybkiego przybierania na wadze. Jest spożywany w celu przybrania na wadze poprzez zwiększenie masy mięśniowej. Półprzezroczysty i płynny wygląd, składa się z globularnych białek. Zbiór tych kulistych białek musi zostać oddzielony i wyizolowany z serwatki, która jest produktem ubocznym z mleka krowiego. Jest to mieszanka albuminy surowicy, alfa-laktoalbuminy i co najważniejsze beta-laktoglobuliny, które są rozpuszczalne niezależnie.

W jaki sposób białko w proszku sprawia, że ​​przybierasz na wadze??

Jego skuteczność polega na tym, że jest łatwo przyswajalny i łatwo przyswajalny przez organizm. Ponieważ ma odpowiednią ilość i jakość niezbędnych aminokwasów (rozgałęzionych), pomaga w bardzo szybkim wzroście mięśni, ponieważ synteza białek mięśniowych jest bardzo szybko stymulowana w porównaniu z kazeinami.

Czynniki takie jak odpowiedni czas spożycia serwatki, dokładna ilość proszku do spożycia i jego wyjątkowa zdolność do działania jako suplement to tylko niektóre z czynników, które sprzyjają szybkiemu budowaniu mięśni, a następnie dobremu przybieraniu na wadze.

Instrukcja użycia najlepszego proszku białkowego:

Tylko kupowanie wysokokalorycznego proszku białkowego w celu przybrania na wadze nie jest wystarczająco dobre, aby przybrać na wadze; aby uzyskać optymalne rezultaty, musisz dokładnie przestrzegać instrukcji.

 • Pierwszym krokiem do wykorzystania najlepszego białka do przybierania na wadze byłoby obliczenie odpowiedniej ilości kalorii wymaganych do przybierania na wadze. W tym celu najpierw ustal swoje dzienne spożycie kalorii, na tej podstawie oblicz dawkę, która da Ci wymagane ilości nadmiarowych kalorii do przybierania na wadze.
 • Po zapoznaniu się z dokładnymi wymaganiami przygotuj koktajl mleczny, dodając zalecaną dawkę zgodnie z własnymi wymaganiami. Przygotowanie koktajlu mlecznego można wykorzystać dodając mleko lub zastępując je koktajlami sojowymi. Są najskuteczniejsze, gdy są odpowiednio wymieszane; w przeciwnym razie proszek ma tendencję do pozostawania na dnie szklanki, wpływając w ten sposób na dokładną proporcję proszku.
 • Wypij ten koktajl po rygorystycznym treningu, aby mięśnie miały wystarczającą ilość paszy do zbudowania.

Wskazówki dotyczące stosowania białka serwatkowego w celu zwiększenia masy ciała:

Oto kilka sugestii naszych ekspertów fitness dotyczących optymalnego wykorzystania białka serwatkowego:

 • Białko serwatkowe w celu zwiększenia masy ciała musi być stosowane jako uzupełnienie regularnej diety
 • Zawsze pij białko w proszku z zimną wodą lub lekko ciepłym mlekiem i nigdy z gorącymi płynami, ponieważ rozbija białka.
 • Koktajl w ciągu 30 minut po treningu może szybko uwolnić aminokwasy do krwiobiegu i pobudzić budowę mięśni.
 • Zaleca się picie dużej ilości wody, aby wypłukać nadmiar niestrawionych białek, które w efekcie uszkadzają nerki.
 • Kobietom w ciąży, matkom karmiącym i osobom z innymi schorzeniami zaleca się rozmowę z lekarzem przed wypiciem tego suplementu

Upewnij się, że ten proszek białkowy musi być spożywany po treningu, aby zwiększyć poziom energii. Jeśli Twoim celem jest osiągnięcie najwyższej sprawności poprzez przybieranie na wadze, to najlepsze białko w proszku „serwatka dla zdrowia” jest tym, czego potrzebujesz. Jest łatwo dostępny na rynkach. Sam w sobie jest kompletnym suplementem i daje fantastyczne rezultaty. Jeśli już tego próbowałeś, daj nam znać o swoich doświadczeniach, aby pomóc innym osiągnąć ich cele zdrowotne.

Często Zadawane Pytania & Odpowiedzi:

Q1. Czy białko serwatkowe jest lepsze z mlekiem czy wodą??

Odp.: Odpowiedź na to pytanie zależy od twoich wymagań i pory dnia, w której pijesz ten napój. Kiedy spożywasz białko serwatkowe z mlekiem, wchłanianie składników odżywczych spowalnia. Dlatego zaleca się spożywanie go w ciągu dnia. W celu szybszego wchłaniania i obniżenia poziomu tłuszczu preferowana jest woda, szczególnie po treningu.

Q2. Czy spożywanie białka serwatkowego bez treningu jest złe??

Odp.: Białko serwatkowe jest ogólnie zalecane dla osób, które regularnie ćwiczą. Ideą tego jest dostarczenie białka do budowy mięśni i naprawy uszkodzonych tkanek. Kiedy spożywasz napój bez ćwiczeń, białka przekształcają się w glukozę i złogi tłuszczu. Może to nie tylko prowadzić do niezdrowego przybierania na wadze i zrujnować sylwetkę, ale także powodować wiele problemów zdrowotnych.

Q3. Ile posiłków powinienem jeść razem z koktajlami proteinowymi?

Odp.: Jeśli szukasz efektu przybierania na wadze, zaleca się częste jedzenie. Podzielenie dużego posiłku na 2-3 posiłki może zapewnić przedłużone uwalnianie energii. Eksperci zalecają spożywanie co najmniej 5-6 posiłków zbilansowanej diety, a między nimi koktajle białkowe z serwatki, aby uzyskać szybszy rezultat.

Q4. Jakie są skutki uboczne białka serwatkowego?

Odp.: Chociaż białko serwatkowe jest w większości bezpieczne do spożycia wewnętrznego, wiążą się z nim określone skutki uboczne. Przyjmowanie tego suplementu w nadmiarze może powodować drażliwe ruchy jelit, utratę apetytu, wzdęcia, skurcze żołądka, nudności, bóle głowy i zmęczenie. W skrajnych przypadkach możliwe jest również uszkodzenie nerek i wątroby.

P5. Ile białka serwatkowego mogę przyjmować dziennie?

Zgodnie z wytycznymi dietetycznymi przeciętna osoba może spożywać około 1-2 miarki białka serwatkowego, co stanowi około. 25-50 gramów. Miej pod kontrolą inne pokarmy białkowe, gdy pijesz ten napój, ponieważ nadmiar białka może prowadzić do problemów zdrowotnych. Skonsultuj się z dietetykiem, aby zrozumieć, w jaki sposób białko jest potrzebne Twojemu organizmowi!