Jak poprawić swoją przyjaźń

Nic nie dzieje się za pomocą magii, a już na pewno nie przez noc. Tak, masz natychmiastową atrakcję do kogoś, ale to tylko przy stoliku do kawy, przy którym wszyscy dobrze mówią. Przyjaciel to rzeczywiście ktoś, kto rozumie cię, każdą kość i komórkę twojego ciała, tak jakby stworzył cię na swój obraz. To samo można powiedzieć o najlepszych przyjaciołach, to jak szukanie właściwej, bratniej duszy, a wszystkie bratnie dusze nie muszą być kochankami, niektóre są najlepszymi przyjaciółmi od roku. Jeśli zostałeś pobłogosławiony najlepszym przyjacielem lub wieloma najlepszymi przyjaciółmi w pobliżu, uważaj się za szczęściarza. Teraz następnym krokiem jest poprawa przyjaźni, którą dzielisz z nim lub z nimi. Więc spójrzmy, czy będziemy….

Być dobrym słuchaczem:

W miarę upływu czasu zrozumiesz, że przyjaźń ma głębsze poziomy tego, co jest postrzegane i postrzegane w inny sposób. Jest jak cebula, najbardziej soczysta część jest zawsze głęboko w środku. Więc jako przyjaciel, to od Ciebie zależy, jak rozwikłasz zagadkę, emocje, styl życia, dramat, przez który przechodzi, a nawet stan psychiczny, w jakim się znajdują..

Przyjaciele to nie tylko czas zabawy, tacy przyjaciele nie są wtedy przyjaciółmi, szczerze mówiąc. W twoim życiu byłyby wzloty i upadki, a podczas burzy twoi prawdziwi przyjaciele staliby przy tobie jak drzewo przy silnym wietrze. I dlatego tak ważne jest, aby cenić to, co masz, swoich najlepszych przyjaciół. Posłuchaj ich i wysłuchaj ich, zwróć uwagę na ich sympatie i antypatie, małe akty życzliwości z pewnością przyniosą długą drogę.

Może nie teraz, ale w przyszłości akty dobroci ci się zwrócą, dziesięć razy dziesięć. A kiedy najmniej się tego spodziewasz, ty również możesz znaleźć wiele odpowiedzi na pytania, które masz, słuchając i słuchając historii swoich najlepszych przyjaciół. Siły słuchania empatycznego i odpowiednimi słownymi skinieniami głowy nie można podważyć, to pokazuje, że Ci zależy. To wzbudza zaufanie i lojalność między tobą a nimi, dzięki czemu związek staje się silniejszy w nadchodzących czasach.

Bądź tam dla swojego przyjaciela:

Czasami wpadamy w scenariusze podkręconej piłki i nie wiemy, co robić. Są rzeczy, o które nie możemy poprosić rodziców, w tym momencie w grę wchodzi twoja najlepsza przyjaciółka. Twoim jedynym powiernikiem jest on lub oni, a rozmawiając z nimi znajdziesz odpowiedzi i rozwiązania.

To samo dotyczy ciebie, jeśli chodzi o bycie tam dla nich. Pamiętaj, przyjaźń to droga dwukierunkowa i jest wiele dawania i brania w równym stopniu. Teraz tylko dlatego, że nie ma Cię w mieście, a może gdzieś daleko od sceny, nie oznacza, że ​​nie możesz być tam dla nich. Prawdziwi przyjaciele są tam duchem, podnieś ten telefon i pozwól, aby Twój kojący głos ukoił ich nerwy. Naprawdę nie wiesz, przez co mogą teraz przechodzić, ale delikatny, kochający głos może być terapeutyczny.

Wreszcie, nie stawiaj żadnych oczekiwań i rzuć swoje ego. Kiedy dajesz, rób to z otwartym, kochającym sercem. A kiedy wiesz, że się mylisz, spłucz ego w toalecie i puść. Komunikuj się, komunikuj się, wysyłaj e-maile, SMS-y, WhatsApp, Skype lub sieć społecznościową, jeśli zajdzie taka potrzeba, ale pozostań w kontakcie. Dzieje się tak, ponieważ ci, którzy poświęcają czas, aby pozostać w kontakcie, z linią lub może kilka minut, są tymi, którzy naprawdę się przejmują. Przyjaciele, jak mówimy, to drogocenne klejnoty; mogą wyciągnąć cię z każdej sytuacji. Nie pozwól im odejść, bo pewnego dnia poczujesz się opuszczony i samotny, czy tego właśnie chcesz?