To takie błogosławieństwo mieć przyjaciół, i to nie tylko przyjaciół, którzy są tam na chwilę, ale na całe życie. Wyobraź sobie, że nie masz z kim porozmawiać, kogoś, z kim możesz dzielić się swoimi wewnętrznymi uczuciami i kogoś, kto cierpliwie cię wysłucha, a nie osądzi? Koszmar, prawda! Dlatego każdy potrzebuje kogoś jako przyjaciela, przyjaciela, którym może być takim, jakim jest w prawdziwym życiu, bez pretensji, bez zawieszania się, bez wkładania i kogoś, z kim możesz być dziwny i szalony przez cały czas.

Zakupy, jedzenie na mieście, lunche, filmy, dramaty i teatr, a może rozmowa o nowym dzieciaku na ulicy, a wszystko to wydaje się niesamowite i przyjemne, gdy ktoś bliski Ci pasuje, czy nie jest to mądra mentalność? I dlatego ważne jest, aby mieć przyjaciół na całe życie, kogoś, z kim możesz mieć wokół siebie i z kim się zestarzeć.

Poniżej wymieniliśmy kilka najlepszych kroków, jak utrzymać starych znajomych? przez całe życie.

Jak utrzymać starych przyjaciół

Scenariusz z prawdziwego życia:

Spójrzmy prawdzie w oczy, chłopcy i dziewczęta, smutek rozstania jest nieunikniony. Wszyscy wybieramy przyjaciół na całe życie, odkąd jesteśmy dziećmi, jednak w miarę dorastania poruszamy się różnymi ścieżkami. Niektórzy z nas zmieniają studia i muszą wyprowadzić się z miasta na ponad rok.

Niektórzy z nas zdobywają nowe, dobrze płatne posady i na stałe wyprowadzają się z domu. Może cała rodzina zdecydowała się na całkowitą relokację z powodów, które są jej najbardziej znane. W takich przypadkach przyjaciele zostają, a my musimy iść dalej z kamieniem na sercu. Takie sytuacje zdarzają się prawie codziennie, ale tam, gdzie jest wola, na pewno jest na to sposób. Musimy znaleźć sposób, aby pozostać w kontakcie i nie zerwać więzi przyjaźni między przyjaciółmi.

[Zobacz więcej: Rodzaje przyjaciół, których muszą potrzebować]

1. W dzisiejszych czasach dzwonienie do najlepszego przyjaciela przez telefon lub Skype nie jest uciążliwe. Dzięki zaawansowaniu technologii możesz teraz pozostawać w kontakcie, nadrabiać zaległości, a nawet spędzać czas online, nawet jeśli wy dwoje lub cała grupa znajduje się wiele kilometrów od siebie. Ale jeśli przebywasz w tym samym mieście, raz w miesiącu lub raz na dwa tygodnie, nadrabianie zaległości w porze lunchu, kolacji lub kilku kieliszków kawy lub piwa, jeśli o to chodzi, wydaje się trafne i wspaniałe, aby pozwolić sobie na spotkanie z przyjaciółmi, którym naprawdę zależy i chęć pozostania w kontakcie zabierze czas i włoży energię na spotkanie. Planowanie spotkania jest świetne; jednak upewnij się, że znajduje się w centralnej lokalizacji, łatwo dostępnej dla wszystkich i w czasie, kiedy wszyscy mogą przyjść. Jeśli komuś się nie uda, postaraj się zrozumieć, zamiast się tym denerwować.

Zobacz więcej: Jak zerwać z najlepszym przyjacielem

2. Innym sposobem na zapewnienie, że Ty i Twoi bliscy przyjaciele pozostaniecie w kontakcie, będzie dołączenie do klubu. Może to być online lub w lokalu z cegły i zaprawy, ale trzymaj klub, który ma sens i jest zsynchronizowany z upodobaniami wszystkich. To może być klub książki; spotkanie przy kawie dla starszych, klub charytatywny, a lista może być nieskończona. W ten sposób nie tylko pomagalibyście sobie nawzajem pozostać w kontakcie, ale także moglibyście uchwycić swoje niuanse w życiu. można również dzielić się najlepszymi praktykami dotyczącymi prowadzenia dorosłego życia

Rozwiązywać konflikty:

Wielu przysięgało, że takie spotkania są błogosławieństwem w nieszczęściu. Mówią, że poznanie starych przyjaciół i utrzymywanie kontaktu dzięki takim pomysłom pomogło im rozwiązać problemy z przeszłości, pozostać blisko siebie, a także stworzyło trwałe więzi, zarówno na gruncie osobistym, jak i zawodowym. Czy jesteś więc gotów zrobić wszystko, aby utrzymać stare przyjaźnie?!!

Zobacz więcej: Jak szanować swoich przyjaciół