Sztuka Rangoli Kolangal to całkowite połączenie wzorów tradycyjnych i kulturowych. Ogólnie wszyscy wiemy, że kolam jest również znany jako rangoli. Te projekty są tak naturalne i łatwe do nauczenia. Nawet początkujący mogą się profesjonalizować w krótkim czasie. Projekty Kolangal rangoli są w większości wykonywane przez kobiety, które są bardzo piękne. Możesz ozdobić je również kolorami, kamieniami, światłami, kwiatami i ryżem.

Rangoli Kolangal wzory

Najlepsze projekty Rangoli Kolangal ze zdjęciami:

Oto 15 projektów Kolangal Rangoli ze zdjęciami, które można łatwo zrobić w domu.

1. Projekty Pongal Kolangal Rangoli:

Najlepsze wzory Kolangal Rangoli

Ten projekt kolangal Rangoli składa się z czterech kalashów i czterech drzew kokosowych narysowanych w symetrycznym kształcie. Podstawa ma kształt kwadratu, a brzegi zostały bardzo symetrycznie zaprojektowane białym proszkiem Rangoli. Wnętrza Kalasha również mają geometryczny wzór, a wszystkie cztery drzewa Kalash i kokosy są do siebie identyczne.

2. Prosty projekt Kolangal Rangoli:

Prosty projekt Kolangal Rangoli

Ten projekt kolangal jest niezwykle prosty, ale atrakcyjny i może być również tworzony przez początkujących. Opiera się na koncepcji kropek, a wokół kropek są rysowane linie według ustalonego wzoru. Mimo, że wzór wygląda na nieco trudny i ciężki, można go łatwo ćwiczyć wolną ręką. Można użyć różnych kolorów kropek, aby Rangoli była kolorowa i intrygująca.

3. Okrągłe wzory Kolangal Rangoli:

Okrągłe wzory Kolangal Rangoli

Okrągły wzór Rangoli oparty jest na motywie tęczy i zawiera wszystkie siedem kolorów tęczy. Rangoli został podzielony na trzy główne kręgi, ale wzór jest kontynuowany we wszystkich kręgach. Środek został wykonany nienagannie, w różnych kolorach, natomiast brzegi kółek w kolorze białym. Najbardziej zewnętrzna granica wymaga ogromnej zręczności i cierpliwości, aby uzyskać tak perfekcyjny i atrakcyjny projekt.

4. Projekt gwiazdy Rangoli Kolangal:

Gwiazda Rangoli Kolangal Design

Jest to jeden z najprostszych projektów kolangal Rangoli, który ma wzór gwiazdy i trójkąta. Opiera się również na kropce Rangoli, w której kropki są połączone prostymi cienkimi liniami. W środku jest mała kropka i okrąg i prawie każda osoba będzie mogła zrobić ten projekt kolangal. Osoba może uczynić to Rangoli bardziej dekoracyjnym, używając różnych kolorów do wzoru, którego używa do podkreślenia.

5. Skomplikowane projekty Kolangal Rangoli:

Skomplikowane wzory Kolangal Rangoli

Taki kolangal Rangoli design to połączenie wielu projektów wykonanych z najwyższą perfekcją. Linie zostały idealnie narysowane z taką samą szerokością wymaganą dla każdego projektu, co nadaje mu ciężki i atrakcyjny wygląd. Rangoli zawiera kwadrat wewnątrz i kilka półokręgów na zewnątrz, z których każdy został drobiazgowo ozdobiony. Osoba musi być bardzo ostrożna przy wyborze kolorów, aby zachować jednolitość w całym projekcie Rangoli, aby był bardziej urzekający.

6. Kolorowy projekt Kolangal Rangoli:

Kolorowy projekt Kolangal Rangoli

Jest to bardzo kolorowy kolangal, czyli projekt o jasnych kolorach. Jej głównym motywem są kwiaty, a na zewnętrznym kwiatku znajdują się również cztery diya. Jedna ramka pomaga w nadaniu odpowiedniego kształtu i formy każdemu wzorowi i pomaga w piękniejszym wyglądzie Rangoli. Oryginalne diya można również umieścić poza Rangoli lub nawet w centrum Rangoli, aby uatrakcyjnić je w nocy.

7. Wzory Lorda Ganesha Kolangal Rangoli:

Lord Ganesha Kolangal Rangoli wzory

Ten projekt Rangoli stanowi prosty rysunek Lorda Ganesha w środku. Zastosowano okrągłe obramowania i wzory, które bardzo dobrze synchronizują się ze sobą. Integralne projekty zostały wykonane przy użyciu białego proszku Rangoli, który w rzeczywistości nadaje projektowi kolangalowi bogaty i fascynujący wygląd. Rysowanie Pana zostało również wykonane z najwyższą perfekcją i prostotą.

8. Kwiat Kolangal Rangoli Projekt:

Kwiat Kolangal Rangoli Design

Ogromny, dobrze zaprojektowany kwiat został narysowany i udekorowany jako kolangal Rangoli raczył. Zastosowano pozytywną kombinację jasnych i głębokich kolorów oraz narysowano duże płatki. Sam środek zawiera mniejszy kwiatek wewnątrz, podczas gdy każdy duży płatek ma również mały kwiatek. Początkujący mogą również zaprojektować to Rangoli, a ukończenie kolangal nie zajmie dużo czasu.

9. Witamy Projekt Kolangal Rangoli:

Witamy Kolangal Rangoli Design

Takie wzory Kolangal są uważane za wiecznie zielone i nadają się przez cały rok, niezależnie od festiwalu lub okazji. Słowo „Witamy” zostało napisane dwukrotnie, z literą „C” obok obu słów. Na każdym rogu narysowano cztery kwiaty, a całe Rangoli ma kształt kwadratu. Każda litera w słowie została napisana innym kolorem.

10. Projekt Kolangal Diyas Rangoli:

Kolangal Diyas Rangoli Design

Jest to niezwykle piękny i fascynujący projekt Kolangal składający się z diya i prostych tekstur. W centrum umieszczono pięć diya, z których wszystkie skierowane są w różne strony. Reszta Rangoli została zaprojektowana po prostu przy użyciu białego proszku Rangoli. Tekstury i linie zostały perfekcyjnie narysowane, dzięki czemu ten projekt wygląda wyjątkowo i fascynująco.

11. Paw Kolangal Rangoli Wzory:

Paw Kolangal Rangoli wzory

W czterech rogach tego projektu Rangoli narysowano cztery kaczki. Ten wzór Kolangal składa się z kropek, które łączą się w różne wzory. Dwa koła ze strzałkami narysowane po przeciwnych stronach, natomiast wszystkie cztery kaczki są niemal dokładną imitacją siebie, tworząc jednolitą fakturę.

12. Diamentowy kształt Rangoli Kolangal Rangoli wzory:

Kształt diamentu Rangoli Kolangal Rangoli wzory

Ten projekt kolangal Rangoli wymaga dużo cierpliwości i praktyki i nie można go łatwo wykonać. Linie, kolorystyka, grubość obramowania, wszystko to trzeba odpowiednio zadbać, aby ten wzór był fascynujący. Jednak czas poświęcony na zrobienie tego Rangoli będzie tego wart i na pewno wzbudzi podziw. Projekt jako całość ma kształt rombu/kwadratu;.

13. Klasyczne wzory Kolangal Rangoli dla Diwali:

Klasyczne wzory Kolangal Rangoli na Diwali

Jest to kolangal w kształcie kwiatu z narysowanymi sześcioma płatkami. Każdy płatek zawiera rysunek diya, a osoba może nawet umieścić diya na rysunku, aby dodać trochę światła do Rangoli. Na krawędzi każdego płatka narysowany został drobny wzór, co niewątpliwie dodaje urody kolangalowi. Ten projekt jest odpowiedni również dla początkujących, ponieważ można łatwo narysować tego uroczego kolangal Rangoli.

14. Nowe projekty Kolangal Rangoli na festiwale:

Nowe wzory Kolangal Rangoli na festiwale

To bardzo prosta konstrukcja składająca się z sześciu wyjątkowych płatków z małymi zawijasami na brzegach. W środku narysowana jest zwykła czerwona kropka, a płatki składają się z zielonych pasków z żółtym kolorem podstawowym. Wiry zostały narysowane białym kolorem, a zielone paski są niezmiennie narysowane.

15. Wzory Lotus Kolangal Rangoli:

Lotus Kolangal Rangoli wzory

Na każdym z kwadratów narysowane są cztery kwiaty, z innym kwiatem pośrodku. Cztery kwiaty są do siebie podobne i zostały zaprojektowane jako lotosy w kolorach zielonym i brzoskwiniowym. Środkowy kwiat składa się z płatków w kolorze żółtym i brzoskwiniowym, podczas gdy kwadratowa ramka jest narysowana brązem